فانتزی رویال در کلش رویال چیست و چگونه کار می کند ؟ (Fantasy Royale)

فانتزی رویال در کلش

Clash Royale : راهنمای کامل Fantasy Royale

اینجا به شما کمک می کنیم بدانید چگونه با فانتزی رویال در کلش رویال، CRL خود را ایجاد کنید.

نوآوری نقطه قوت سوپرسل است. و آنها بار دیگر این را با معرفی Fantasy Royale در بازی استراتژیک محبوب خود Clash Royale ثابت کردند. آیا تا به حال آرزو کرده اید که تیم CRL (لیگ کلش رویال) خود را ایجاد کنید؟ و ببینید که چگونه عملکرد خواهد کرد؟ خوب، اگر دارید، اکنون با اضافه شدن Fantasy Royale امکان پذیر می شود.

مقالات مرتبط »     بهترین دک آرچر کوئین برای استفاده در کلش رویال – Archer Queen

درک فانتزی رویال در کلش رویال

فانتزی رویال به عنوان یک عنصر ورزشی فانتزی در کلش رویال تعبیه شده است که حول هدف جمع آوری بالاترین تعداد تاج های قابل دستیابی متمرکز شده است. هنگامی که یکی از اعضای تیم در لیگ کلش رویال (CRL) به موفقیت می رسد، هر تاج به امتیاز کلی کمک می کند. شرکت‌کنندگان می‌توانند در فعالیت‌هایی مانند تجارت بازیکن، تماشای ورزشکاران منتخب خود و باز کردن انواع جوایز شرکت کنند.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

هر هفته می‌توانید یک دک فانتزی رویال از چهار پخش کننده CRL ایجاد کنید. جنبه استراتژیک به عنوان تاج به دست آمده توسط این بازیکنان منتخب در طول مسابقات خود به عنوان تاج برای شرکت کننده فانتزی رویال تبدیل می شود. بنابراین، هنگام انتخاب بازیکنان خود باید واقعا استراتژیک باشید.

همانطور که فصل به پایان می رسد، بازیکنان فانتزی این فرصت را دارند که با حفظ موقعیت های خود در سه نقطه برتر جدول، جوایزی را دریافت کنند. موفقیت مستقیماً به تعداد تاج‌های انباشته شده بستگی دارد. با تعداد تاج‌های بالاتر به منزله موقعیت بالاتر در تابلوی امتیازات است. جوایز برای دستیابی به این موقعیت های برتر عبارتند از:

  • اول: 1000 جم
  • دوم: 500 جم
  • سوم: 250 جم

ساخت دک فانتزی رویال در کلش رویال

می توانید هر هفته پس از پایان جلسه CRL، عرشه فانتزی رویال خود را تغییر دهید. برای بدست آوردن تاج از یک بازیکن خاص، او لزوماً باید آنها را در زمانی که او را در عرشه خود دارید به ثمر برساند. تمام تاج هایی که او قبلاً به دست آورده (یا قرار است بعداً کسب کند)، روی امتیاز شخصی شما حساب نمی کنند.

به یاد داشته باشید که می توانید بازیکنان CRL را با سایر بازیکنان فانتزی مانند شما در سراسر جهان مبادله کنید تا بتوانید قوی ترین تیم تاریخ را بسازید.

توجه به این نکته مهم است که ثبت نام برای فانتزی رویال در کلش رویال فقط قبل از شروع جلسه آتی لیگ (CRL) در دسترس است. شرکت کنندگان موظفند عرشه فانتزی رویال خود را برای مناطق مربوطه خود قبل از تاریخ مشخص شده بسازند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آپدیت جدید کلش اف کلنز به گفته مدیر اجرایی بازی، برنامه ای بلندپروازانه دارد

نوشته بعدی

سرور تست فصل 11 کالاف دیوتی موبایل 2023 : نحوه دانلود و بازی (لینک جدید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه