راهنمای شارد در کلش رویال : اولوشن شارد و وایلد شارد چیست؟

Clash Royale : راهنمای Evolution Shards و Wild Shards

در این راهنمای شارد در کلش رویال ، Evolution Shards و Wild Shards را به همراه مراحل دریافت آنها توضیح خواهیم داد.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

با معرفی به‌روزرسانی Card Evolution توسط کلش رویال، آیتم‌های جدید زیادی وارد بازی شدند. دو مورد از این موارد کلیدی Evolution Shards و Wild Shards هستند که نقش حیاتی در فرآیند تکامل کارت دارند. ممکن است بازیکنان در مورد فرآیند تکامل سؤالاتی داشته باشند. اما سؤال اصلی در مورد نحوه جمع آوری کارت ها باقی می ماند.

مقالات مرتبط »    تاور تروپ کانونیر در کلش رویال : همه چیزهایی که لازم است بدانید

راهنمای شارد در کلش رویال مقدمه ای بر اولوشن شارد و وایلد شادر

Evolution Shards مواردی هستند که برای جعل کارت های Evolution و آوردن توانایی های منحصر به فرد Evolution کارت ها به نبرد مورد نیاز هستند. برای شروع فرآیند تکامل کارت، هر اولوشن شارد جمع‌آوری‌شده باید لزوماً در باز کردن قفل تکامل برای یک کارت خاص کمک کند. Wild Shards، حتی اگر همان هدف Evolution را انجام می دهد، می تواند برای هر کارتی که نیاز دارید استفاده شود. آنها را می توان با هم استفاده کرد.

برای باز کردن قفل Evolution یک کارت، بازیکنان می‌توانند تعداد خاصی از Evolution Shard را جمع‌آوری کنند که منحصر به آن کارت است. به طور معمول، شش Evo یا Wild Shard باید فرآیند تکامل را تکمیل کنند و فرم پیشرفته کارت را باز کنند. این قطعات کلیدی برای دسترسی به پتانسیل کامل کارت و دادن قدرت یا توانایی های اضافی به آن هستند.

این ممکن است در آینده زمانی که Card Evolution به کارت های سطح بالا منشعب می شود تغییر کند. اما در حال حاضر، حتی Valkyrie Evolution که در به‌روزرسانی فصل 55 ژانویه 2024 وارد شد، اولین تکامل کمیاب بود، هنوز هم برای شش تکه‌های او لازم بود.

سیستم کارت اولوشن برای شارد ها

اگر بازیکنان برای یک کارت کاملاً تکامل یافته که زیر سطح 14 است، تکه های Evolution به دست آورند، هر تکه اضافی که بیش از مقدار لازم جمع آوری شود، به کارت های معمولی برای آن نوع واحد خاص تبدیل می شود. تعداد کارت های معمولی دریافت شده از مازاد Shards به کمیاب بودن کارت بستگی دارد. تعداد کارت به شرح زیر است.

 • متداول: 1000 کارت
 • کمیاب: 250 کارت
 • حماسه: 40 کارت
 • افسانه ای: 4 کارت
 • قهرمان: 4 کارت

به عبارت دیگر، هنگامی که بازیکنان تکامل کارت را برای یک کارت خاص تکمیل کردند و به جمع آوری تکه های Evolution اضافی ادامه دادند، به جای انباشته شدن Shard های اضافی که دیگر برای تکامل های بعدی مورد نیاز نیستند، این Shard های اضافی به کارت های معمولی تبدیل می شوند.

هنگامی که بازیکنان برای کارتی که قبلاً در سطح 14 یا بالاتر است، شاردهای Evolution اضافه می‌کنند، این تکه‌های اضافی تحت یک فرآیند تبدیل قرار می‌گیرند. به جای انباشته کردن Shard های استفاده نشده، آنها به تعداد خاصی از Elite Wild Card تبدیل می شوند که با توجه به کمیاب بودن کارت تعیین می شود.

 • رایج: 2000 الیت وایلد کارت
 • کمیاب: 500 الیت وایلد کارت
 • حماسه: 80 الیت وایلد کارت
 • افسانه ای: 8 الیت وایلد کارت
 • قهرمان: 8 الیت وایلد کارت

راهنمای شارد در کلش رویال : نحوه استفاده از آنها برای Evolution

این یک گام ساده است که می توان بدون هیچ زحمتی آن را دنبال کرد.

 • به منوی مجموعه کارت خود بروید.
 • برای مثال کارت های Evolution را در بازی جستجو کنید. روی کارت کلیک کنید.
 • در منوی مینی روی Upgrade کلیک کنید.
 • می توانید منوی Evolution را در کنار Info مشاهده کنید. می توانید از آن برای بررسی اینکه آیا کارت شما واجد شرایط است یا خیر استفاده کنید. اگر قفل است، به این معنی است که باید ارتقا دهید.
 • در پایین منو، نماد موارد جادویی را پیدا کنید تا لیست موارد باز شود.
 • شما Shards را خواهید دید، هم Card Evolution خاص و هم Wild Cards. می‌توانید تکه‌ها را جدا کرده یا جدا نگه دارید و سپس از ارتقا برای تکمیل تکامل استفاده کنید.

چگونه اولوشن شارد و وایلد شادر را در کلش رویال بدست آوریم؟

اگر منصف باشیم، کلش رویال به دست آوردن تعداد زیادی خرده فروشی را آسان نکرده است. خوب، بازیکنان پرداخت به برد ممکن است این را بسیار دوست داشته باشند، اما ما تمام راه‌های بدست آوردن خرده‌ها را فهرست می‌کنیم.

Evolution Shards گزینه های زیادی برای به دست آوردن دارد، اما در حال حاضر، در دسترس بودن کم است. بهترین راه برای به دست آوردن Evo Shards از طریق Pass Royale است. بازیکنانی که به King Level 7 می رسند می توانند با Diamond Pass به Pass Royale دسترسی پیدا کنند. چالش ها راه بسیار خوبی برای رفتن هستند، که با آن شما فرصتی برای باز کردن قفل خرده ها دارید. بازیکنانی که در مسیر Path of Legends پیشرفت می کنند نیز می توانند Evo Shards را به خوبی به دست آورند.

در نهایت،

بهترین راه برای به دست آوردن تکه ها رسیدن به King Level 50 است. بازیکنان در هر سطح دوم سینه های Level-up دریافت می کنند. این صندوقچه ها حاوی پاداش هایی از جمله Evo Shards هستند. این بدان معناست که بازیکنان می‌توانند حتی پس از رسیدن به سطوح بالاتر به جمع‌آوری خرده‌ها ادامه دهند و مجموعه کارت‌های خود را بیشتر افزایش دهند و تکامل کارت‌های بیشتری را فعال کنند.

Wild Shards را می توان به صورت رایگان در فروشگاه تهیه کرد. خوب، برای هر بازیکن، دو خرده وحشی در دسترس است، و آنها می‌توانند یک بار با ورود به سیستم، دو قطعه را دریافت کنند. زمانی که کلش رویال روش‌های مختلفی را برای دریافت خرده‌ها در به‌روزرسانی بعدی ارائه می‌کند، ممکن است تغییر کند، اما تا آن زمان، این روش ثابت باقی می‌ماند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

راهنمای Trade Tokens کلش رویال : چگونه به دست آوریم و کجا استفاده کنیم؟

نوشته بعدی

مدال افسانه ای در کالاف دیوتی موبایل چیست؟ (Legendary Medal)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه