همه چیز درباره اسلحه M13 کالاف دیوتی موبایل

همه چیز درباره اسلحه M13 کالاف دیوتی موبایل

همه چیز درباره اسلحه M13 کالاف دیوتی موبایل

همانطور که می دانید در بازی Call Of Duty Mobile سلاح های بسیار زیادی وجود دارند که هر یک دارای قابلیت های ویژه هست دارم در رابطه با اسلحه M13 با شما صحبت کنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند اگر شما نیز از طرفداران بازی کال آف دیوتی موبایل هستید بدون شک مطالعه این مطلب می تواند به شما کمک بسیار زیادی در هنگام استفاده از این اسلحه کند.

همه چیز درباره اسلحه M13 کالاف دیوتی موبایل

این اسلحه یکی از سلاح های کشنده و بسیار قوی در سیزن ۸ بازی کالاف دیوتی موبایل بوده است که در این سیزن نیز جزو سلاح های قدرتمند می باشد.

سرعت شلیک این اسلحه بسیار بالا بوده و همچنین از دقت و قدرت بسیار بالایی نیز برخوردار است البته این نکته را نیز ذکر کنم که این اسلحه برای رقابتهای برد نزدیک مناسب میباشد.

میزان آسیب اسلحه : 28

سرعت شلیک گلوله : 71

دقت : 50

  • معرفی اتچمنت های اسلحه

همانند سایر سلاح ها در بازی کالاف دیوتی موبایل شما می توانید با استفاده از اتچمنت های مختلفی این اسلحه را نیز قدرتمند تر کنید، که در ادامه به برخی از مهمترین و کاربردی ترین آنها را به شما معرفی خواهد کرد: شما میتونید با خرید cp کالاف دیوتی موبایل از فروشگاهمون این اسلحه رو قدرتمندتر کنید.

  • Barrel: RTC Mini Barrel
  • Stock: RTC Combat
  • Laser: OWC Laser – Tactical
  • Ammunition: .300 RTC Double Stack 30 Round
  • Rear Grip: Granulated Grip Tape

آیتم هایی که در بالا معرفی شدند می توانند بر روی سرعت اسلحه و همچنین دقت اسلحه تاثیرگذار باشد در واقع اگر جزو آن دسته از بازیکنانی هستند که بازی‌های تهاجمی را ترجیح می دهید بدون شک این آیتم ها می تواند سلاح را بسیار کشنده تر و قوی تر کند از طرفی بر روی میزان مهمات اسلحه نیز تاثیر مثبت خواهد گذاشت. از طرف دیگر یکی از این آیتم ها می تواند بر روی میزان زمان بارگذاری و بارگیری مجدد اسلحه نیز بسیار تاثیر گذار باشد.

  • اسکین اسلحه

همه چیز درباره اسلحه M13 کالاف دیوتی موبایل

در رابطه با اسکین اسلحه باید بگویم که تنها یک اسکین هم اکنون در بازی کالاف دیوتی موبایل برای این اسلحه در دسترس می باشد که همانطور که مشاهده می‌کنید می‌تواند ظاهر اسلحه را بسیار زیبا و جذاب کند.

خوشحال میشوم که شما نیز اگر تجربه استفاده از این اسلحه را دارید تجربیات خود را با او را سایر بازیکنان بازی کالاف دیوتی موبایل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

ترفندهای حرفه ای و کاربردی فرود در بازی فری فایر free fire

نوشته بعدی

همه چیز درباره ایونت Diwali در بازی فری فایر free fire

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه