معرفی اسلحه DR-H در بازی کالاف دیوتی موبایل

معرفی اسلحه DR-H در بازی کالاف دیوتی موبایل

معرفی اسلحه DR-H در بازی کالاف دیوتی موبایل

سلاح ها در بازی Call Of Duty Mobile نقش حیاتی و بسیار مهمی دارند در واقع زمانی که شما بدانید از چه سلاحی باید به همراه چه آیتم‌هایی استفاده کنید می توانید شانس پیروزی خود را چندین برابر افزایش دهید اما اگر بدون برنامه ریزی از سلاح های خود استفاده کنید بدون شک نمی تواند نتیجه مثبتی برای شما داشته باشد.

در ادامه تصمیم دارم که در رابطه با آیتم هایی که میتوانند اسلحه DR-H را قدرتمندتر کنند به شما معرفی کنم در واقع شما با استفاده از این آیتم ها می توانید از سلاح خود زمانی و مکانی استفاده کنید.

معرفی اسلحه DR-H در بازی کالاف دیوتی موبایل

شاید برایتان جالب باشد که بدانید زمانی که بازی کالاف دیوتی موبایل در اوایل مورد دسترس قرار گرفت نقطه قوت این بازی سلاح های آن بود و هم اکنون نیز چنین می باشد.

این اسلحه جزو سلاح های کلاس AR بوده و همانطور که می دانید سلاح‌های این کلاس جزو قدرتمندترین سلاح ها در بازی کالاف دیوتی موبایل هستند در ادامه با من همراه باشید تا آیتم‌هایی که می‌توانند این اسلحه را در موقعیت های مختلف قدرتمندتر کنند را به شما معرفی کنم.

  • اسلحه DR-H برای رقابت‌های برد نزدیک

این اسلحه برای رقابت‌های برد نزدیک دقت بسیار بالایی دارد و بدون شک می تواند تنها با شلیک یک گلوله به راحتی بازیکنان را از بین ببرد البته این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که با استفاده از آیتم هایی که در ادامه معرفی می کنم می توانید اسلحه خود را قدرتمند تر کنید و نکته ای که بسیار مهم است این است که این اسلحه وزن زیادی ندارد و حمل کردن آن برای شما بسیار راحت است.

Barrel MIP Light Level 16
Stock No Stock Level 48
Laser MIP Laser 5mW Level 21
Ammunition 30 Round OTM Mag
Rear Grip Stippled Grip Tape Level 6
  • اسلحه DR-H برای رقابت های برد متوسط

اگر بخواهید از این اسلحه برای رقابت های برد متوسط استفاده کنید باید بگویم که بدون شک باید میزان مهمات آن را افزایش دهید و اگر می‌خواهید دقت این اسلحه افزایش پیدا کند از آیتم هایی که در ادامه به شما معرفی خواهم کرد استفاده کنید البته این آیتم می‌تواند مجموعه‌ای از قابلیت‌های جدید را به این اسلحه اضافه کنند. شما میتونید با خرید cp کالاف دیوتی موبایل براحتی این ایتم ها رو برای سلاح تون از فروشگاه داخل بازی خریداری کنید.

Barrel OWC Ranger Level 30
Stock YKM Light Stock Level 8
Laser OWC Laser – Tactical Level 52
Ammunition 30 Round OTM Mag
Rear Grip Stippled Grip Tape Level 6
  • اسلحه DR-H برای رقابت های دوربرد

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کرده‌ام این اسلحه جزو سلاح های تک تیرانداز میباشد و شما میتوانید برای رقابت های دوربرد با خیال آسوده از این سلاح استفاده کنید اما اگر میخواهید اسلحه شما قدرتمندتر شود و میزان آسیبی که وارد می‌کند افزایش پیدا کند بدون شک از آیتم هایی که در ادامه معرفی خواهم کرد باید استفاده کنید.

Muzzle Monolithic Suppressor Level 50
Barrel OWC Marksman Level 41
Optic 3X Tactical Scope 1 Level 17
Underbarrel Ranger Foregrip Level 32
Ammunition 30 Round OTM Mag

نکته مهمی مهمی که در رابطه با تمامی سلاح ها در بازی های بتل رویال وجود دارد این است که قدرتمند بودن اسلحه و اینکه شما می توانید اسلحه را قدرتمندتر کنید یا نه بخشی از کار بازیکن می باشد. در واقع در ابتدا بازیکن باید بتواند سلاحی که قصد دارد از آن استفاده کند را کنترل کند اگر نتواند سلاح خود را کنترل کند بدون شک نتیجه مثبتی برای او نخواهد داشت.

اگر شما نیز تجربه استفاده از این سلاح ها را دارید خوشحال می شوم که تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان بازی کالاف دیوتی موبایل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

همه چیز درباره اسلحه AK47 بازی کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

معرفی حیوانات در بازی فری فایر برای بازیکنان مبتدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه