همه چیز درباره اسلحه AK47 بازی کالاف دیوتی موبایل

همه چیز درباره اسلحه AK47 بازی کالاف دیوتی موبایل

همه چیز درباره اسلحه AK47 بازی کالاف دیوتی موبایل

در بازی Call Of Duty Mobile سلاح های بسیار زیادی وجود دارد که هر یک از آنها دارای قابلیت ها و توانایی های خاصی هستند، در این مطلب تصمیم دارند که در رابطه با یکی از سلاح های پرقدرت و همچنین پر طرفدار در بازی کالاف دیوتی موبایل با شما صحبت کنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهم.

همه چیز درباره اسلحه AK47 بازی کالاف دیوتی موبایل

اسلحه AK47 یکی از سلاح های پرطرفدار در بازی کالاف دیوتی موبایل می باشد که از سیزن 1 بازی کالاف دیوتی موبایل تا به الان جزو سلاح های محبوب و پر طرفدار می باشد البته، این نکته را نیز ذکر کنم که کنترل اسلحه بسیار راحت بوده و از طرفی قدرت بسیار بالایی نیز دارد.

اگر شما نیز از طرفداران این اسلحه هستید قطعاً مطالعه این مطلب می تواند به شما کمک بسیار زیادی کنند زیرا، در ادامه آیتم‌هایی را به شما معرفی خواهم کرد که می توانند این اسلحه را قدرتمندتر کنند.

  • اسلحه AK47 برای رقابت‌های برد نزدیک

این اسلحه برای رقابت‌های برد نزدیک می تواند عملکرد بسیار خوبی از خود بر جای بگذارد و البته که می‌تواند آسیب بسیار زیادی نیز وارد کند، شما می توانید با استفاده از آیتم هایی که در ادامه به شما معرفی خواهم کرد این اسلحه را برای برآوردهای برد نزدیک قدرتمندتر کنید.

Barrel MIP Light Barrel (Short) Level 17
Stock No Stock Level 49
Perk Sleight of Hand Level 27
Laser MIP Laser 5mW Level 21
Rear Grip Stippled Grip Tape Level 6
  • اسلحه AK47 برای رقابت های برد متوسط

اگر قصد دارید از این اسلحه برای رقابت های برد متوسط استفاده کنید به شما توصیه می کنم که از آیتم هایی که در ادامه ذکر خواهم کرد حتما استفاده کنید، زیرا این آیتم ها می توانند سلاح شما را به یک سلاح قدرتمند و کاربردی برای رقابت های برد متوسط تبدیل کند. شما میتونید با خرید cp کالاف دیوتی موبایل از فروشگاهمون سلاح تونو به یک سلاح شکست ناپذیر تبدیل کنید.

Muzzle RTC Light Muzzle Brake Level 23
Barrel MIP Extended Light Barrel Level 43
Stock YKM Combat Stock Level 37
Underbarrel Strike Foregrip Level 3
Ammunition Large Extended Mag B Level 34
  • اسلحه AK47 برای رقابت های دوربرد

این اسلحه برای رقابت های دوربرد می‌تواند عملکرد بسیار خوبی از خود بر جای بگذارد اما اگر می خواهید اسلحه را قدرتمند تر کنید و به یک سلاح شکست ناپذیر تبدیل کنید پیشنهاد من این است که از آیتم هایی که در زیر ذکر خواهد شد حتما استفاده کنید.

Muzzle RTC Light Muzzle Brake Level 23
Barrel OWC Ranger Level 30
Optic 3X Tactical Scope 1 Level 16
Underbarrel Ranger Foregrip Level 32
Ammunition Extended Mag A Level 5

آیتم های که در بالا ذکر شدند به راحتی می توانند سلاح شما را به یک سلاح قدرتمند تر و شکست ناپذیر تبدیل کنند و طبیعتاً هر بازیکنی در بازی کالاف دیوتی موبایل این توقع را دارد که از یک اسلحه قدرتمند استفاده کند! اگر میخواهید سلاح شما نقطه قوت شما در طول بازی باشد می توانید از این اسلحه در بازی استفاده کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی سلاح های بازی پابجی موبایل pubg mobile

نوشته بعدی

معرفی اسلحه DR-H در بازی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه