آموزش کامل نحوه دریافت جم رایگان کلش رویال – Free Gems

دریافت جم رایگان کلش

چگونه در کلش رویال جواهرات رایگان به دست آوریم (2023) ؟

اگر برای آنها پول خرج نکنید، به دست آوردن جواهرات در کلش رویال دشوار است. ما چند راه را گردآوری کرده‌ایم که می‌توانید از آنها برای دریافتجم رایگان کلش رویال استفاده کنید.

شما می توانید جم کلش رویال را برای سرعت بخشیدن به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد از جمینجا خریداری کنید.

شبیه به برنامه های خواهر سوپرسل کلش آف کلنز و برول استارز، جم ها ارز ممتاز درون بازی در کلش رویال هستند. آنها را می توان برای خرید صندوقچه های کمیاب، شکلک ها و سایر ارزهای درون بازی مانند طلا استفاده کرد. سنگ‌های قیمتی را معمولاً می‌توان از فروشگاه‌های درون‌بازی خریداری کرد، اما هر یک از ما نمی‌توانیم به طور آزادانه پول واقعی را برای آیتم‌های بازی تخیلی خرج کنیم.

بنابراین، برای کمک به همه بازیکنان رایگان خود، فهرستی مفید از مراحلی که می‌توانید برای به دست آوردن Gems رایگان در کلش رویال بردارید، گردآوری کرده‌ایم.

مقالات مرتبط »   آخرین رویال تورنمنت ژانویه کلش رویال : اطلاعات، جوایز و موارد دیگر

راه های دریافت جم رایگان کلش رویال

چهار راه وجود دارد که بازیکنان می توانند جواهرات رایگان در کلش رویال کسب کنند. آنها را می توان از طریق صندوقچه رایگان روزانه، چالش های استادی، کلیدهای صندوقچه و جاده تروفی به دست آورد.

جواهرات در صندوقچه رایگان روزانه

هر 24 ساعت در بخش «تعاملات روزانه» کلش رویال در فروشگاه درون‌بازی، یک صندوقچه رایگان وجود دارد که می‌تواند پاداش‌هایی مانند ارتقاء کارت، سکه یا جم را اعطا کند.

چالش های استادی

Card Mastery یک ویژگی ویژه است که اخیراً در اوایل سال 2022 به کلش رویال اضافه شده است. Card Mastery به بازیکنان برای انجام اقدامات یا چالش های خاص با کارت ها در طول مبارزات پاداش می دهد. عملکرد آن مشابه دستاوردهای بازی های دیگر است. بازیکنان می توانند با انجام کارهای خاص کارت های تکراری، طلا و حتی جواهرات رایگان کسب کنند. برخی از چالش ها برای پاداش دادن به بازیکنان با حداکثر 300 جم شناخته شده اند.

کلید صندوقچه

کلیدهای صندوقچه آیتم های جادویی ویژه ای در کلش رویال هستند که می توانند یک صندوقچه قفل شده را فوراً بدون نیاز به خرج کردن جم باز کنند. این کلیدهای صندوقچه ویژه را می توان با تکمیل چالش های ویژه و در مسیر رایگان و پولی سیزن پس ماهانه، Pass Royale به دست آورد.

صندوقچه های Crown معمولاً با ارزش ترین هستند. زیرا همیشه دو تا چهار جواهر در هر صندوق را برای بازیکنان تضمین می کنند.

Trophy Road

Trophy Road یک مسیر پیشرفت در کلش رویال است. بازیکنان می توانند با انجام بازی ها در نردبان 1v1 جوایز کسب کنند. با پیشرفت بازیکنان با تعداد کل تروفی ها، می توانید قفل را باز کنید. و جوایز نقطه عطفی را جمع آوری کنید. این نقاط عطف می تواند منجر به پاداش و دریافت جم رایگان کلش رویال برای بازیکنان شود.

با ضربه زدن روی Arena در صفحه اصلی کلش رویال، پیش نمایشی از تمام جوایز و آستانه های Arena قابل مشاهده است.

 

4/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

به روز رسانی Builder Base 2.0 کلش اف کلنز قوی تر می شود

نوشته بعدی

بازی پابجی موبایل : همه نقشه ها و حالت هایی که می توان روی آنها بازی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه