مدال چشم عقاب و انواع مدال ها در کالاف دیوتی موبایل

مدال چشم عقاب کالاف دیوتی موبایل

Eagle eye medal

در این مقاله قصد داریم تا مدال چشم عقاب در کالاف را بررسی کنیم. بازی کالاف دیوتی مثل دیگر بازی ها از مدال های متفاوتی تشکیل شده است که در مودهای گوناگونی می توان آن ها را به دست آورد. اما گیمرها می توانند برخی از آن ها را به آسانی کسب کنند. یکی از بهترین مدال ها در کالاف دیوتی به دست آوردن چشم عقاب است که در این مقاله به آن نیز پرداخته ایم.

 نحوه دریافت Eagle eye medal مدال چشم عقاب

برای این که بتوانید مدل چشم عقاب به دست بیاورید لازم است که یک پلیر در فاصله 75 متری در مودهای کلاسیک انتخاب کنید. مود ورفر نیز از جمله مودهایی است که شما می توانید مدال چشم عقاب به دست بیاورید. برای کار کردن با اسلحه ها لازم است که سرعت و دقت بالایی از خود نشان بدهید. در بتل رویال بایستی با از بین بردن دشمن و حفظ فاصله حداقل 75 متر این مدال را کسب کنید.

برای گرفتن مدال چشم عقاب باید بدون استفاده از اسکوپ حریف را از فاصله مذکور بکشید. سلاح LMT اسلحه ای است که می توانید برای کسب این مدال از آن بهره ببرید. با سلاح RKM می توانید فاصله های دور را به آسانی بزنید. یکی از راه های خوب این است که در اطراف نقشه پایین بیایید و فاصله 75 متری بگیرید و دشمن را بکشید. همچنین شما می توانید در یک فضای باز به بالای تپه بروید و کیل کنید. در این راه شما می توانید دشمنان را در فضاهای باز از بین ببرید. اما لازم است که فاصله 75 متری خود را حفظ کنید. راه دیگر این است که به ایردراپ بسته که کسی تا به حال به سراغ آن نیامده بروید و دشمن را کیل کنید.

همچنین شما می توانید به آخرین دایره زوم بروید. این آخرین محلی است که دایره است. در این جا تپه را انتخاب کنید و فاصله 75 متری خود را بگیرید و دشمن را از بین ببرید.

شما می توانید برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل و بالا بردن سطح اسلحه های خود در این بازی و بدست آوردن مدال چشم عقاب به فروشگاه جمینجا مراجعه نمایید. در این صورت می توانید با پرداخت هزینه کمتر ، سی پی بالایی تهیه کنید و در این بازی به کار ببرید.

مدال ها در گیم کالاف دیوتی موبایل

گیم کالاف دیوتی موبایل از بهترین بازی های بتل رویال است. این بازی از سال 2018 عرضه شده است. در این بازی می توانید از راه های متفاوتی برای دریافت مدال های گوناگون بهره ببرید.

توجه داشته باشید که مدال های موجود در این گیم به بیشتر از 85 عدد می رسد. 42 تا از این مدال ها در multiplayer mode قرار دارند.

توجه به این نکته ضروری است که دسترسی به بعضی از مدال ها دشوار است. این در حالی است که شما می توانید برخی دیگر از مدال ها را با صرف اندکی وقت به دست بیاورید.

مدال ها در گیم کالاف دیوتی به 4 گروه تقسیم می شوند. در زیر به همه این موارد اشاره  می کنیم.

Killstreak Medals

این گروه از مدال ها حاوی 21 عدد هستند.

Scorestreak Medals

این گروه از مدال ها حاوی 3 عدد هستند.

Kill Medals

این گروه از مدال ها بیشترین تعداد را در بر می گیرند که تعداد آن ها 44 عدد است. در نظر داشته باشید که 26 تا مدال از این گروه را از مود warefare  نمی توانید کسب کنید.

Zombie Mode Medals

این گروه از مدال ها شامل 15 عدد هستند.

در این جا قصد داریم مدال هایی را  که به راحتی به دست می آیند برای شما معرفی کنیم تا شما بتوانید با آن ها آشنا شوید .

مدال Bull’s Eye در گیم کالاف دیوتی موبایل

مدال Never Give Up در گروه kill medals است. توجه داشته باشید که شما به عنوان یک گیمر می توانید به راحتی هر چه تمام تر این مدال را کسب نمایید. نکته جالب این که برای به دست آوردن آن اصلا نیازی به صرف وقت و انرژی نیست. بنابراین با کسب کمی تجربه و دانش به راحتی می توانید این مدال را در این بازی به دست بیاورید.

اما یک نکته مهم که باید به آن دقت کنید این است که این مدال دارای محدودیت unknown در بتل رویال دارد که دقیقا 3 بار است. این عبارت بدین معنا است که شما بایستی بیش از 3 دفعه در یک دور از گیم unockdown  بشوید و همچنان زنده باشید. البته در نظر داشته باشید که این مدال را در warfare نمی توانید کسب کنید.

مدال های کالاف دیوتی موبایل

مدال Medic در گیم کالاف دیوتی موبایل

این نوع مدال در گروه kill medals  قرار می گیرد. شما می توانید به راحتی این مدال را در مود بتل رویال به دست بیاورید. برای کسب این مدال لازم است که گیمرها در بازی کالاف دیوتی موبایل، HPرا به مقدار 200 در بازی ارتقا بدهند و تا زمان مورد نیاز زنده باشند. ذکر این نکته الزامی است که بایستی همه این کارها را در یک دور از گیم بتل رویال انجام دهید. در نظر داشته باشید که این مدال را نمی توانید در مود welfare کسب کنید.

مقاله مرتبط‌ :‌ معرفی کامل و جامع مپ های کالاف دیوتی موبایل

مدال Berserker در گیم کالاف دیوتی موبایل

این مدال در گروه بندی  killstreak  قرار دارد. در نظر داشته باشید که که این مدال در مود multiplayer  قابل دسترسی است. برای این که بتوانید این مدال را به دست بیاورید لازم است تا 3 نفر از حریفان یا همان دشمنان خود را پشت سر هم و بلافاصله بدون این که وقفه ای در کارتان رخ دهد بکشید و خودتان زنده بمانید.

توجه داشته باشید که این کار برای بازیکنان بسیار راحت است و هر گیمر با هر سطح می تواند این کار را به راحتی انجام دهد. بنابراین نگران انجام دادن بازی در این مود نباشید. شما به راحتی می توانید این مدال را از آن خویش سازید. در نظر داشته باشسد که شما باید در مکانی کمین کنید و در انتظار 3 نفر از حریفان یا دشمنان خود بمانید تا به آن شلیک کنید. اغلب گیمرها در بازی کالاف دیوتی موبایل، این نوع مدال را به تعداد زیاد دریافت کرده اند. بنابراین برای شما هم نباید انجام دادن این کار سخت و دشوار باشد.

بنابراین باید تلاش کنید تا مدال هایی که بسیار آسان به دست می آیند را به چنگ خود در آورید. در این صورت است که می توانید در این بازی بسیار موفق ظاهر شوید و هیجان بازی را بیش از پیش زیاد گردانید. آگاهای از نکات ریز برای انجام بازی کالاف دیوتی موبایل مهم است. زیرا موفقیت شما را به بیشتر از آن چیزی می رساند که تصور می کنید. لازم است تا تجربه خود را در این بازی با انجام دادن های مکرر بالا ببرید. متوجه خواهید شد که در هر بار بازی، موارد جدیدی را کشف می کنید و بازی برای شما آسان تر می شود.

مدال Worm در گیم کالاف دیوتی موبایل

گیمرهای بازی کالاف دیوتی می توانند این مدال مهم را در مود بتل رویال و هم در مود دیگری به اسم  multiplayer کسب نمایند. در هر دور از گیم، گیمرها بایستی به مدت سه دقیقه روی زمین بخوابند. بازیکنان باید در وضعیت درازکش در حالت prone باشند تا بتوانند به کسب این مدال فائق آیند.

البته در نظر داشته باشید که اصلا مهم نیست که کدام محل را برای این کار برمی گزینید. به دست آوردن این مدال بسیار کار ساده ای است. توجه داشته باشید که حتی به دست آوردن این مدال از کسب مدال های بالا به مراتب راحت تر است. بنابراین برای کسب آن نباید کارهای دشوار و سخت را به انجام برسانید. البته در نظر داشته باشید که شما نمی توانید این مدال را در مود welfare به دست بیاورید.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم تا به شما مدال هایی که کسب آن ها بسیار راحت است را معرفی نماییم. اما لازم است که خود به بازی کالاف دیوتی موبایل وارد شوید و به تجربه در کسب این مدال ها بپردازید.

4.8/5 - (6 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی کامل اسلحه هایی که لگدِ بالایی در بازی پابجی موبایل دارند

نوشته بعدی

راهنمای جامع استفاده از نارنجک ها در بازی پابجی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه