گلد پس دسامبر کلش اف کلنز : اطلاعات، جوایز و موارد دیگر

گلد پس دسامبر کلش

Gold Pass دسامبر در Clash of Clans : اطلاعات، پاداش، و …

محبوبیت کلش آف کلنز با گنجاندن چالش‌ها، ساختمان‌ها و سربازان جدید حفظ می‌شود. به ویژه چالش های متعدد سربازی و فصلی بازی به بازیکنان این امکان را می دهد که سرگرم شوند و در عین حال جوایز جدیدی نیز دریافت کنند.

بازیکنان اکنون باید چالش های ماهانه را برای به دست آوردن منابع و آیتم های جادویی برای فصل دسامبر تکمیل کنند. بازیکنانی که Gold Pass را خریداری می‌کنند، علاوه بر جوایز رایگان، به جوایز ممتاز مانند پوسته قهرمان Jolly Queen، منابع اضافی، آیتم‌های جادویی اضافی و جوایز مختلف دسترسی دارند.

این مقاله در مورد گلد پس دسامبر کلش اف کلنز و جوایز آن صحبت خواهـد کرد.

جمینجا با داشتن درگاه بانکی مستقیم به نام خود سایت یکی از مهمترین شاخص های اطمینان خرید جم کلش اف کلنز را دارا می باشد.

گلد پس برای ماه دسامبر در کلش اف کلنز

بازیکنان این فرصت را دارند که تجهیزات خود را از طریق مأموریت‌های چالش فصلی در بازی بهبود داده و ارتقاء دهند. بازیکنان با سطح تاون هال 7 یا بالاتر واجد شرایط این چالش های فصلی هستند.

چالش‌ها با بازی‌های قبیله‌ای قابل مقایسه هستند. زیرا جوایز به‌جای اینکه به کل قبیله به رقبا تعلق می‌گیرد، به‌صورت جداگانه به آن‌ها تعلق می‌گیرد. بنابراین هر چالش بازی باید به تنهایی تکمیل شود. بازیکنان بر اساس امتیازاتی که به دست می آورند و وظایفی که انجام می دهند، جوایز مختلفی دریافت می کنند.

چالش های فصلی دسامبر در کلش آف کلنز به شرح زیر است :

“این یک فصل جدید دیگر است که با جوایز شگفت‌انگیز انباشته شـده است! پوست Jolly Queen Hero را با گلد پس این ماه دریافت کنید! گلد پس این فصل را بخرید و می‌توانید قفل جوایز انحصاری مختلف و موارد دیگر را باز کنید!”

چالش فصل دسامبر دارای دو سطح است: لایه رایگان و گلد پس. سطح رایگان برای همه باز است. در حالی که ردیف Gold Pass یک نسخه ممتاز با مزایای بسیار بیشتر و پوسته قهرمان افسانه ای منحصر به فرد است. برخی از ویژگی‌های محدود شـده، مانند پوسته‌های قهرمان، آیتم‌های جادویی، و فضای ذخیره‌سازی فصلی تقویت‌شـده در صندوقچه، منحصر به مشترکین Gold Pass هستند.

پوسته قهرمان انحصاری Jolly Queen که به تازگی منتشر شـده است بخشی از گلد پس دسامبر کلش اف کلنز است. که اکنون برای خرید در بازی در دسترس است. پس از انجام 2600 پیشرفت، مشترکین Gold Pass می توانند Book Of Heroes و پوسته ویژه قهرمان Jolly Queen را دریافت کنند.

از طریق تبلیغات فروشگاهی آتی، پوسته های زیر به زودی از طریق پیشنهادات فروشگاه به اطلاع عموم می رسد :

  • Jolly Champion،
  • Jolly King
  • و Jolly Warden

توسعه دهندگان هر ماه یک Gold Pass جدید صادر می کنند.

مقالات مرتبط »  آموزش نحوه تکمیل چالش Jolly Clashmas در کلش اف کلنز

جوایز برای دارندگان گلد پس دسامبر در کلش آف کلنز

فقط کسانی که Gold Pass را برای ماه دسامبر خریداری کنند می توانند از پوسته هیرو جدید استفاده کنند. اگر یک فصل کمتر از 24 ساعت باقی مانده باشد، طرفداران نمی توانند برای آن گلد پس بخرند.

کسانی که علاقه مند به خرید Gold Pass هستند باید 4.99 دلار بپردازند. از طریق کارت، بانکداری خالص، کد کوپن، کیف پول یا هر گزینه دیگری. لیست زیر مزایای بسیاری از خرید کارت طلایی برای چالش فصل دسامبر را نشان می دهد :

  • سیزن بانک می تواند 25,000,000 از هر نوع اکسیر و طلا را به اضافه 2,50,000 Dark Elixir و آیتم های جادویی را در خود جای دهد. مانند کتاب های طلسم، معجون های قهرمان، معجون های سازنده، خرابه ها و غیره.
  • بازیکنان می توانند نرخ خروجی خود را با کمک جمع آوری، سازنده، تقویت مربی و سایر هدایای غیر معمول افزایش دهند.
  • اعضای Gold Pass به پوسته قهرمان Archer Queen منحصر به فرد به نام “Jolly Queen” دسترسی دارند.

Gold Pass یکی از بهترین راه‌ها برای به دست آوردن جدیدترین پوسته‌های قهرمان مانند Pirate Champion و Jolly Queen است. بازیکنان می توانند از کوپن های ویژه برای خرید گلد پس دسامبر کلش اف کلنز استفاده کنند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

نحوه کاهش پینگ در فری فایر برای عملکرد بهینه و بهبود گیم پلی

نوشته بعدی

نحوه دریافت باندل Rocker Stud رایگان در فری فایر مکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه