خطرناکترین مکان ها در فری فایر کدامند ؟ فهرست 5 مورد برتر

خطرناکترین مکان ها در فری فایر

5 تا از خطرناک ترین مکان ها در Garena Free Fire

با وجود این واقعیت که هر روز بازی های جدید بیشتری در جهان ظاهر می شوند، سبک بتل رویال همچنان یکی از محبوب ترین ها در بین جامعه بازی ها باقی مانـده است. و امروز در مورد Garena Free Fire، یکی از محبوب ترین نمایندگان این سبک برای دستگاه های تلفن همراه صحبت خواهیـم کرد. یعنی در مورد 5 نقطه خطرناک و داغ بازی صحبت خواهیـم کرد که پس از رسیـدن به آن ها می توانید فضای یک نبرد واقعی را به طور کامل تجربه کنید.

با خرید جم فری فایر می توانید آیتم های لازم برای عبور از این مکان ها را خریداری کنید.

خطرناکترین مکان ها در فری فایر

  • Brasilia (نقشه Purgatory)

برازیلیا نقطه ای با تعداد زیادی خانه کوچک است که در نقشه برزخ قرار دارد. با بازدید از همه این خانه ها، می توانید حجم عظیمی از غارت های مختلف را جمع آوری کنید. اما همچنین می توانید تعداد زیادی از بازیکنان دیگر را در آنجا ملاقات کنید که تصمیم گرفتند از این مکان سود ببرند.

مقالات مرتبط »  این چند نکته را در نقشه Purgatory فری فایر به خاطر داشته باشید

  • Bimasakti strip (نقشه Bermuda)

یکی از دلایل اصلی حضور بازیکنان زیاد در این لوکیشن وجود برج بیماساکتی است. و همه تسخیر و نگهداری آن را وظیفه خود می دانند. چنین تلاشی است که توسط جامعه داخل بازی اختراع شـده است. از جمله اینکه برج مملو از لوازم مختلف است.

  • Clock tower (نقشه Bermuda)

برج ساعت بر روی نقشه برمودا قرار دارد و تقریباً همیشه اولین خطوط داغ ترین نقاط بازی را با پرشورترین نبردها اشغال می کند. بسیاری از بازیکنان دوست دارند در اینجا کمین بگذارند و به دیگران حمله کنند. بنابراین اگر می خواهیـد احساسات واقعاً زنده ای داشتـه باشید، می توانید با خیال راحت از این خطرناکترین مکان ها در فری فایر دیدن کنید و اشتباه نخواهیـد کرد.

  • Command post (نقشه Kalahari)

پست فرماندهی مکانی با تعداد زیادی ساختمان مختلف است. و به همین دلیل دشمن می تواند در هر گوشه ای پنهان شود و این باعث جذب بازیکنان زیادی می شود. همچنین در این منطقه تعداد زیادی لوازم وجود دارد. بنابراین، اگر می خواهیـد یک بازی سریع و احساسی داشتـه باشید، این یکی از بهترین گزینه ها است.

  • Refinery (نقشه Kalahari)

Refinery پالایشگاهی است که در مرکز نقشه کالاهاری قرار دارد. در واقع، بر خلاف جاهای دیگر، قوی ترین بازیکنان به تدریج در طول بازی به اینجا می آیند.

البته، بسیاری از نکات داغ دیگر در بازی وجود دارد، اما ما در مورد 5 مورد از خطرناکترین مکان ها در بین بازیکنان فری فایر صحبت کردیم. زیرا در آنجا است که می توانید واقعاً از بازی لذت ببرید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

مسابقات قهرمانی پابجی موبایل 2022 جنوب آسیا – نیمه نهایی

نوشته بعدی

بهترین تنظیمات حساسیت برای هدشات در فری فایر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه