نحوه استفاده از لود اوت سفارشی کالاف دیوتی موبایل 2024 در حالت بتل رویال

لود اوت سفارشی کالاف

COD Mobile : چگونه از بارگیری های سفارشی در Battle Royale 2024 استفاده کنیم؟

لود اوت سفارشی اسلحه ساز کالاف دیوتی موبایل  را می توان در حالت بتل رویال استفاده کرد. اما چگونه آنها را تنظیم می کنید و از کجا آنها را پیدا می کنید؟

لود اوت سفارشی در کالاف دیوتی موبایل 2024 برای اسلحه های مورد علاقه شما از طریق Gunsmith یکی از پرارزش ترین کارها در بازی است.

در حالت‌های چندنفره استاندارد، استفاده از بارگیری مورد علاقه‌تان آسان است. زیرا نه تنها می‌توانید آن را قبل از پرش به بازی انتخاب کنید، بلکه می‌توانید بارگذاری خود را در جریان بازی تغییر دهید.

خرید cp کالاف دیوتی موبایل با قیمت ارزان و جلب رضایت مشتریان هدف اصلی جمینجا است.

اما آیا می توان از بارگذاری های سفارشی در حالت بتل رویال بازی استفاده کرد؟ این سوالی است که بازیکنان زیادی را به خود مشغول کرده است. در مسابقات بتل رویال، شما فقط با یک اسلحه ثانویه وارد میدان می شوید و مجبور می شوید هر اسلحه ای را که در اطراف است بردارید و انجام دهید.

خوشبختانه، استفاده از بارگیری های سفارشی در حالت بتل رویال COD: Mobile امکان پذیر است – و حتی می توانید چندین بارگیری مختلف ایجاد کنید که می توانند در میدان جنگ در دسترس شما قرار گیرند. این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه.

مقالات مرتبط »     APK سرور تست بتا سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 : لینک دانلود

لود اوت سفارشی کالاف دیوتی موبایل 2024 در حالت بتل رویال

نحوه ایجاد

قبل از اینکه به نحوه دریافت بارگیری سفارشی خود در طول مسابقه بپردازیم، به نحوه ایجاد بارگیری های سفارشی که می توانید از بین آنها انتخاب کنید نگاه خواهیم کرد.

برای انجام این کار، باید به منوی «Loadout» بروید و از آنجا به تب «Battle Royale» بروید.

در سمت راست پایین این منو، جایی که عبارت «Customize Airdrop Weapons» را می‌گوید، می‌توانید حداکثر پنج بارگیری را که قبلاً در Gunsmith ایجاد کرده‌اید انتخاب کنید. اینها لود اوت سفارشی کالاف دیوتی موبایل هستند که در حالت بتل رویال در دسترس شما قرار خواهند گرفت.

همچنین می‌توانید سلاح ثانویه اولیه خود، هر کامو، لباس، چتر نجات، و کلاس بتل رویال را در اینجا انتخاب کنید.

هنگامی که پنج بار سفارشی خود را برای نبرد رویال انتخاب کردید، باید بدانید که آنها را کجا در میدان نبرد پیدا کنید.

نحوه استفاده

لود اوت سفارشی کالاف دیوتی موبایل به یک طریق وارد میدان جنگ می شوند. از طریق چیزی که Arsenal Airdrops نامیده می شود.

حال، چیزی که بسیاری از بازیکنان را گیج می کند این است که دو نوع ایردراپ وجود دارد:

  1. ایردراپ استاندارد
  2. و ایردراپ آرسنال.

هر دو توسط یک هواپیمای باری تحویل داده می شوند که بر فراز نقشه پرواز می کند و جعبه هایی شبیه به هم می ریزد. اما تفاوت های اساسی وجود دارد.

اولین مورد این است که رنگ و نماد Airdrops در Minimap داده شده است. Airdrops استاندارد با یک کادر سبز نشان داده می شود. در حالی که Arsenal Airdrops صورتی/بنفش است و دارای یک آچار است.

خود جعبه ها نیز متفاوت هستند. جعبه های سبز رنگ سبز جنگلی هستند. در حالی که آرسنال ایردراپ ها آبی تیره هستند.

هنگامی که یک Airdrop در راه است، یک پیام صوتی و متنی به بازیکنان تحویل داده می شود. برای ایردراپ های استاندارد، «Airdrop on the way». برای آرسنال ایردراپ، «Arsenal Airdrop on the way».

هر دو ایردراپ، زمانی که روی زمین هستند، دود قرمز رنگی را نیز به بیرون می‌فرستند. و به شما کمک می‌کنند آن را پیدا کنید.

در داخل یک Airdrop استاندارد، می‌توانید تدارکات و احتمالاً اسلحه‌های Mythic را پیدا کنید. به این معنی که اگر یکی در نزدیکی آن باشد، هنوز هم ارزش دارد که به دنبال آن بروید.

همانطور که قبلاً ذکر شد،

Arsenal Airdrops جایی است که بارگیری های سفارشی خود را پیدا خواهید کرد. هنگامی که به Arsenal Airdrop رسیدید، با آن تعامل کنید. سپس منویی ظاهر می‌شود که بارگذاری‌های سفارشی‌شده قبلی شما را نشان می‌دهد.

شما فقط می توانید یکی از این موارد را انتخاب کنید، پس عاقلانه انتخاب کنید. با این حال، توجه داشته باشید – اگر Arsenal Airdrop دیگری پیدا کردید، می توانید یکی دیگر از بارگیری های سفارشی خود را انتخاب کنید تا به عنوان سلاح اصلی دیگر استفاده شود.

همچنین شایان ذکر است که این بارگذاری های سفارشی فقط به همان خوبی که شما طراحی کرده اید خواهند بود. اسلحه ها می توانند بیش از 50 پیوست و امتیاز مرتبط با آنها داشته باشند. و شما باید اسلحه را تا حداکثر سطح خود ارتقا دهید تا همه آنها در دسترس شما باشند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

جوایز کلن گیم ژانویه 2024 در کلش اف کلنز : جزئیات بیشتر را اینجا ببینید

نوشته بعدی

شخصیت رایدن فری فایر : توانایی ها، ترکیب شخصیت ها و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه