چالش Timeless Towers کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه ها

چالش Timeless Towers کلش

راهنمای بهترین deck ها برای چالش برج های بی انتها در کلش رویال

چالش Timeless Towers کلش رویال اکنون به صورت زنده پخش می‌شود. که با یک پیچ و تاب بی‌نظیر برج در کلش رویال همراه است. فصل جدید نیز زنده است. بنابراین هیجان شکستن اولین چالش همیشه وجود دارد. بنابراین در این راهنما، ما به بهترین دک های موجود برای چالش برج های تایملس کلش رویال نگاه می کنیم.

مقالات مرتبط »    تغییرات تعادل کلش رویال سیزن 50 آگوست 2023 : همه باف ها و نرف ها

بهترین عرشه ها برای چالش Timeless Towers کلش رویال

چالش برج های بی زمان فصل جدید را آغاز خواهد کرد. در این رویداد، برج های معرفی شده دارای نقاط ضربه اولیه نسبتاً کمی خواهند بود. اما همچنین توانایی بازسازی تدریجی HP از دست رفته خود را در طول زمان نشان می دهند. این یک حالت بازی جدید را معرفی می کند که لایه ای از عمق استراتژیک را اضافه می کند.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

در اینجا سه انتخاب برتر ما بدون هیچ ترتیبی است.

1. Bowler، Elite Barbarians، Fireball، Graveyard، Mega Minion، Electro Wizard، Zap، Ice Golem

میانگین هزینه اکسیر: 3.9

اولین عرشه ما به شما امکان می دهد یک استراتژی همه کاره با ترکیبی از حمله و دفاع داشته باشید و از توانایی های منحصر به فرد کارت های مختلف برای پیشی گرفتن از حریفان استفاده کنید. برای کنترل جمعیت، ما Bowler با آسیب منطقه داریم که از Elite Barbs پشتیبانی می کند.

Ice Golem یک سرباز خوب حواس‌پرتی است تا حریف را از برج‌های شما دور کند، در حالی که قبرستان یک طلسم ویرانگر است که می‌تواند یک برج را در عرض چند ثانیه بکشد، بنابراین استفاده مؤثر از آن بیشترین اهمیت را دارد.

2. Rocket, Bowler, Skeleton Army, PEKKA, Rage, Zap, Dark Prince, Ice Spirit

میانگین هزینه اکسیر: 3.8

این عرشه خشمگین ترکیبی عالی از حمله و حمله است. ترکیب PEKKA و دارک پرنس به طور موثری هم افزایی می کند و قدرت خود را به عنوان مهاجمان قوی که قادر به نصب فشارهای متقابل هستند، نشان می دهد.

شما در درجه اول طلسم خشم را دارید که نیروها را مجبور کنید تا یک برج را پایین بیاورند در حالی که Zap به عنوان یک تنظیم مجدد هدف می تواند بسیار مفید باشد. از راکت می توان برای وارد کردن آسیب مستقیم به برج حریف استفاده کرد که می تواند پشتیبان خوبی برای آسیب منطقه برای خوشه باشد.

3. Bats, Skeleton Army, Goblin Gang, Dart Goblin, Hog Rider, Freeze, Princess, Mega Knight

میانگین هزینه اکسیر: 3.6

این ترکیب خوبی از ضد کنترل است و به یک حمله سریعتر با یک تهدید حمله دائمی فشار می آورد. Hog Rider به طور مداوم حضور خود را حفظ می کند و اغلب می تواند از Balloon و Giant به عنوان یک انتخاب ارجح برای سرعت آنها پیشی بگیرد.

شما چند کارت ارتش دارید. که به شما امکان می دهد در تماس باشید و از برج های خود دفاع کنید. هنگامی که با مگا نایت ادغام می شود، عرشه از هر دو نقطه تهاجمی و تدافعی تهاجمی بیشتری به خود می گیرد. یخ زدن یک مزیت بزرگ در متوقف کردن همه چیز در حال حرکت است.

سخن پایانی

این رویداد بسیار ساده است و هنگام چیدمان عرشه به دردسر زیادی نیاز ندارد. در حالی که همه عرشه ها ممکن است برای هر بازیکنی مناسب نباشند. اما دک های اثبات شده ای وجود دارند که در صورت استفاده ماهرانه می توانند احتمال موفقیت را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. کشف ترکیب های مختلف عرشه، آزمایش آنها در نبردها و کشف بهترین ها بسیار مهم است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش دانلود و نصب پابجی موبایل روی کامپیوتر – راهنمای گام به گام

نوشته بعدی

Marmoris X-Suit پابجی موبایل : چگونه آن را رایگان دریافت کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه