چالش سوپر جادوگر کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه‌ ها

چالش سوپر جادوگر کلش

راهنمای بهترین deck های چالش Super Witch در کلش رویال

چالش سوپر جادوگر کلش رویال اکنون به صورت زنده است. که با کارت Super Witch در بازی همراه است. Super Witch یک نسخه خشمگین عالی از کارت است. و از این رو عالی است که آن را در عرشه خود قرار دهید. بنابراین در این راهنما، ما بهترین دک های موجود برای چالش سوپر جادوگر کلش رویال را بررسی خواهیم کرد.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بهترین دک ها برای چالش سوپر جادوگر کلش رویال

شما Super Witch را دارید که قیمت اکسیر را افزایش می دهد، اما توانایی آن به لطف خشمش، تقویت زیادی دارد. با توجه به اینکه عرشه‌های ماهر در بیشتر موارد کار نمی‌کنند، ما عرشه‌ها را در سمت سنگین‌تر نگه داشته‌ایم، که نه تنها حریف را ناامید می‌کند، بلکه ضد حمله مورد نیاز برای متوقف کردن حملات را در اختیار شما قرار می‌دهد. پایان نیز.

مقالات مرتبط »    همه آیتم های جادویی در کلش رویال : توانایی ها و امتیازات

در اینجا سه انتخاب برتر ما بدون هیچ ترتیبی است.

1. Super Witch, Electro Giant, Sparky, Heal Spirit, Mini PEKKA, Zap, Tornado, Electro Spirit

میانگین هزینه اکسیر: 3.8

ترکیبی از کارت‌های با آسیب زیاد و کنترل جمعیت، یک چرخه نسبتاً سریع است. Super Witch، Sparky و Electro Giant هسته اصلی عرشه را تشکیل می دهند. که جاینت تهدیدی مستقیم برای برج های دشمن است در حالی که Sparky از پشت یک تهدید بزرگ است.

Electro Spirit یک انتخاب عالی برای آسیب دیدگی تراشه و بیحس کردن کوتاه است، در حالی که در صورت نیاز می توانید جایگزین مناسبی در Ice Spirit داشته باشید. در کنار Zap، برای کنترل و اختلال بیشتر جمعیت، بازنشانی حملات دشمن مفید است.

2. Super Witch, Barbarian Barrel, Skeleton King, Graveyard, Tombstone, Tornado, Poison, Baby Dragon

میانگین هزینه اکسیر: 4.0

اسکلت ها در این عرشه به وفور دیده می شوند. زیرا شما تعداد زیادی “اسکلت” در این عرشه دارید. ما Skeleton King را به عنوان قهرمان داریم تا یک سیستم پشتیبانی عالی با Graveyard و Tombstone داشته باشیم. شما Baby Dragon را برای پشتیبانی از اسپلش در کنار Tornado و Poison با آسیب منطقه دارید.

Barbarian Barrel برای مقابله با آسیب تراشه بسیار مفید است و بربر اضافی یک پشتیبانی دفاعی و حواس پرتی عالی است.

3. Super Witch, Bats, Fireball, Furnace, Valkyrie, Knight, The Log, Mega Knight

میانگین هزینه اکسیر: 4.0

با Mega Knight در جلو، Super Witch به عنوان واحد پشتیبانی اولیه برای آن مفید است. خفاش‌ها و لاگ کارت‌های پشتیبانی کم‌هزینه‌ای هستند که در هر سناریویی، مثلاً حواس پرتی یا پشتیبانی دفاعی، به شما کمک می‌کنند.

یک طلسم اصلی برای پشتیبانی با Fireball در حالی که کوره در صورت عدم مراقبت می تواند یک ویران کننده برای برج حریف باشد. نایت یک بار دیگر به عنوان یک تکیه گاه دفاعی در کنار Valkyrie به شما کمک می کند تا آسیب قابل توجهی وارد کنید.

سخن پایانی

چالش سوپر جادوگر کلش رویال بسیار ساده است و هنگام چیدمان عرشه به دردسر زیادی نیاز ندارد. در حالی که همه عرشه ها ممکن است برای هر بازیکنی مناسب نباشند. دک های ثابت و اثبات شده ای وجود دارند که در صورت استفاده ماهرانه می توانند احتمال موفقیت را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. کشف ترکیب های مختلف عرشه، آزمایش آنها در نبردها و کشف بهترین ها بسیار مهم است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

رویدادهای آگوست ۲۰۲۳ کلش اف کلنز : برنامه هفتگی، چالش ها و جوایز

نوشته بعدی

چالش سالگرد کلش اف کلنز : کسب 3 ستاره در چالش شماره 1 کلشیورسری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه