راهنمای بهترین دک های چالش سوپر آرچرز در مقابل گولم کلش رویال

سوپر آرچرز در مقابل گولم

راهنمای بهترین deck های چالش Super Archers در مقابل Golem کلش رویال

در این مقاله، برخی از بهترین دک های چالش سوپر آرچرز در مقابل گولم کلش رویال را که می‌توانید برای پاک کردن چالش استفاده کنید، مورد بحث قرار خواهیم داد.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

آپدیت جدید بوت کمپ فصل 46 کلش رویال با به روزرسانی های جالبی برای طرفداران عرضه شده است. اگرچه نگرانی‌ها در مورد پاس رویال جدید همچنان وجود دارد، چالش‌های جدید بازی را جذاب کرده است. از بین کارت‌های تقویت‌شده در بازی، Super Archers یکی از بهترین‌های موجود در بازی در حال حاضر در نظر گرفته می‌شود. و اخیراً یک چالش نیز به همراه داشته است. آنها یک بار دیگر بازگشته اند، این بار برای یک چالش جدید همراه با Golem.

مقالات مرتبط »   بهترین دک اسپارکی کلش رویال : روش استفاده صحیح و نکات

بهترین دک های چالش سوپر آرچرز در مقابل گولم کلش رویال

توانایی تیرهای ویژه سوپر کمانداران صدمات زیادی به نیروهای حریف وارد می کند. و می تواند با هر شلیک هر نیرویی با هر اندازه ای که فرود بیاید عقب راند. با این حال، در این رویداد جدید، یک گولم بزرگ برای هر دو بازیکن با هم اسپاون می شود. بنابراین این در دستان بازیکن است که مانع از بین بردن برج های خود توسط این نیروهای بزرگ شود. بنابراین، در اینجا سه عرشه برتر ما بدون هیچ ترتیبی انتخاب شده است.

1. Super Archers, Giant Skeleton, Arrows, Bats, Skeletons, Princess, Mega Knight, Fire Spirit

میانگین هزینه اکسیر: 3.3

تانک و آسیب، شما هر دو را اینجا در این عرشه دارید. به لطف Giant Skeleton و Mega Knight در خنثی کردن فشارهای بزرگ بسیار موفق است که با اجرای اکسیر مضاعف فوق العاده تر خواهد بود. بنابراین، نگران مخازن دوگانه نباشید.

از نظر دفاعی، این به سختی به حریف اجازه می‌دهد تاج را از آن خود کند. در حالی که خفاش ها و سوپر آرچر بدون مشکل از گولم خلاص می شوند، فقط حواس سایر نیروها را پرت می کند. Princess همچنین برای از بین بردن کمانداران حریف از راه دور فوق العاده است. بنابراین کارت های خود را به خوبی بازی کنید.

2. Super Archers, Poison, Skeletons, Electro Spirit, Firecracker, Mirror, Arrows, Graveyard

میانگین هزینه اکسیر: 2.7

این عرشه در مجموع به عنوان یک عرشه بسیار خسته کننده ظاهر می شود، زیرا تعداد زیادی شمارنده برای اسپاون بی پایان گولم دارد و در عین حال برج های دشمن را بدون جبران خسارت زیادی برای دفاع شما از بین می برد.

ترکیب Super Archers و Firecracker به راحتی تاثیر گولم بر برج‌های شما را کاهش می‌دهد، با شمارنده‌های ارزان‌تر Skeletons و Spirit که به نفع شما هستند. Poison به از بین بردن سوپر کمانداران کمک می کند و در عین حال با سایر نیروها نیز مقابله می کند، به طوری که قبرستان با گولم برای فشار سنگین بسیار مؤثر است.

3. Super Archers، Fire Spirit، Wall Breakers، Mini PEKKA، Magic Archer، Ice Wizard، Inferno Tower، Arrows

میانگین هزینه اکسیر: 3.1

پیشنهاد نهایی عرشه ما دارای ترکیب جادویی و سوپر آرچر با عرشه چرخه سریع است. که به ارائه شمارنده‌های سریع برای فشارهای هوایی و زمینی کمک می‌کند. توانایی دومی برای ضربه زدن مستقیم به برج ها زمانی که گولم به آرامی در حال پیشروی است به این مزیت می افزاید.

ترکیب Inferno و Arrows و Rocket یک شمارنده کار عالی برای هر نوع فشار از طرف حریف است. به خصوص یک شمارنده سخت برای اسپاون گولم. دفاع کاملاً انباشته است. بنابراین لازم نیست خیلی نگران از دست دادن یک برج باشید، در حالی که اسپاون شما بقیه کارها را انجام می دهد.

سخن پایانی

چالش Super Archers vs Golem بسیار سرگرم کننده و یک رویداد سرگرم کننده دیگر است. نبرد سوپر کماندار در مقابل گولم چیزی است که آن را جالب‌تر می‌کند. و زمانی که گولم به جلو هل می‌دهد، کمانداران با هل دادن دوباره آن‌ها به عقب تلافی می‌کنند.

کمانداران برای اثربخشی به یک کارت جذب HP در جلو نیاز دارند. پس انداختن آن به عنوان یک شمارنده سریع نیز هدر دادن توانایی آنها است. از این رو این عرشه ها پس از تفکر بسیار با دقت انتخاب می شوند. ممکن است همیشه برای هر بازیکنی کار نکند! اما عرشه‌های آزمایش‌شده و اثبات‌شده همیشه به نفع شما هستند، اگر کارت‌ها به درستی بازی شوند.

اگر توصیه دیگری برای عرشه دارید، لطفاً آنها را در نظرات بگذارید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین اسلحه Zombies Classic کالاف دیوتی موبایل (2023)

نوشته بعدی

سرور تست سیزن 3 کالاف دیوتی موبایل 2023 : لینک دانلود و نحوه نصب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه