چالش Skeletons Evolution کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه ها

چالش Skeletons Evolution کلش

راهنمای بهترین deck های چالش تکامل اسکلت‌ها در Clash Royale

در این مقاله در مورد برخی از بهترین دک هایی که می توانید برای چالش Skeletons Evolution کلش رویال استفاده کنید، صحبت خواهیم کرد.

به‌روزرسانی کاملاً جدید Card Evolution به کلش رویال رسید. و برای نمایش این به‌روزرسانی با چهارمین و آخرین رویداد تکاملی همراه با Skeletons همراه شد. در کنار انتخاب Giant به عنوان کارت تکامل، لازم است به دنبال تعادل خوبی برای عرشه ها باشید.

مقالات مرتبط »   آموزش کامل نحوه دریافت کارت الیت وایلد در بازی کلش رویال

بهترین عرشه برای چالش Skeletons Evolution کلش رویال

اسکلت ها ممکن است هیجان انگیزترین کارت تکامل نباشند، اما می توانند به همان اندازه برای حریفان آزاردهنده باشند. در چالش Skeletons Evolution کلش رویال، شما می توانید از اسکلت های تکامل یافته استفاده کنید. و از آنها دفاع کنید، با استفاده حریف از آنها مقابله کنید. یا حتی هر دو را به طور همزمان انجام دهید. بسیار مهم است که یک عرشه متعادل برنامه ریزی کنید که از نقاط قوت اسکلت ها استفاده کند. و در عین حال به طور مؤثر با هر گونه تهدید نزدیک مقابله کند.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بنابراین، در اینجا سه انتخاب برتر ما با توجه به کارت جدید Skeletons Evolution آورده شده است.

1. Skeletons، Fireball، X-Bow، Tesla، Ice Spirit، Archers، Knight، The Log

میانگین هزینه اکسیر: 3.0

اولین عرشه ما چرخه عرشه همه کاره 3-اکسیر است. که هنوز یکی از بهترین عرشه های موجود برای استفاده از اسکلت ها و تکمیل 3 چرخه آنها به سرعت است. به طور دقیق یک عرشه دفاعی، ستون فقرات شامل تسلا و X-Bow است.

Fireball و The Log جادوهای عالی برای یک اکسیر 6 ارزان هستند. در حالی که ترکیب Knight plus Archer بار دیگر کشنده است در حالی که یک واحد همه کاره و تانک است و به ترتیب پشتیبانی گسترده ای را ارائه می دهد.

2. Skeletons, Bomb Tower, Balloon, Musketeer, Miner, Ice Golem, Barbarian Barrel, Giant Snowball

میانگین هزینه اکسیر: 2.9

ترکیبی از ترکیب زمین و هوا، بالون شرط برد اصلی این عرشه است. با Miner محبوب بسیار مناسب کار می کند. اگرچه در به روز رسانی های اخیر عصبی شده است. اما همچنان یک ترکیب کشنده است که می توانید با آن کار کنید.

یک هسته دفاعی قوی با برج بمب و تفنگدار با یخ گولم به عنوان یک تانک زمانی که به درستی استفاده شود بسیار ویرانگر است. ممکن است یک طلسم کم رنگ باشد، اما لزوماً برای شمارنده های کوچک کافی است.

3. Skeletons, Hog Rider, Ice Spirit, Firecracker, Mighty Miner, Bomb Tower, The Log, Earthquake

میانگین هزینه اکسیر: 2.8

عرشه نهایی ما یک ترکیب چرخه ارزان است. و یکی از موثرترین عرشه های مورد استفاده در چالش Skeletons Evolution کلش رویال بوده است. شرط برد Hog Rider، به لطف عرشه ارزان ارائه شده، می تواند به طور تهاجمی در طول مسابقه استفاده شود.

استفاده از زلزله نیز در توان بازیکن است که در صورت لزوم می توان آن را با جادوهای دیگری جایگزین کرد، مثلاً Fireball. Bomb Tower دوباره برای مقابله با نیروهای زمینی مورد استفاده قرار می گیرد، به خصوص اگر حریف سعی کند مخفیانه در آن اسکلت های تکامل یافته ویرانگر نفوذ کند.

سخن پایانی

یافتن تعادل مناسب برای عرشه ها در کلش رویال بسیار مهم است. چه بازیکنان عرشه کارت تکامل را انتخاب کنند و چه هدفشان مقابله با آنها باشد. اسکلت ها به اندازه کافی بزرگ نیستند تا نقطه مرکزی عرشه شما باشند. اما با فرصتی برای کشف استراتژی ها و ترکیب های مختلف، بازیکنان می توانند پتانسیل کامل اسکلت های تکامل یافته را آزاد کنند.

همه دسته‌ها برای هر بازیکنی کار نمی‌کنند. اما دک‌های تثبیت‌شده‌ای وجود دارند که آزمایش شده و ثابت شده‌اند که در صورت استفاده مؤثر، شانس موفقیت را افزایش می‌دهند. بسیار مهم است که ترکیب‌های عرشه‌های متنوع را آزمایش کنید، آن‌ها را در نبردها آزمایش کنید، و آن‌هایی را شناسایی کنید که با سبک بازی و کارت‌های دلخواه شما همخوانی دارند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

کلاس بتل رویال جدید کالاف دیوتی موبایل : Kinetic Station

نوشته بعدی

بتل پس فصل ۶ کالاف دیوتی موبایل 2023 : تاریخ انتشار و محتویات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه