کارت های سیزن 49 کلش رویال : لیست کامل برای جولای 2023

کارت های سیزن 49 کلش

Tier List کارت های فصل 49 کلش رویال برای جولای 2023

فهرست ردیف‌های «تکامل» کارت های سیزن 49 کلش رویال که در زیر آورده شده است، ایده‌ای درباره‌ی خوب بودن یک کارت به بازیکنان ارائه می‌دهد.

کلش رویال یک بازی استراتژیک است که توسط سوپرسل ساخته و منتشر شده است. این یکی از محبوب ترین بازی های موبایل در جهان بوده است. این بازی ترکیبی از عناصر بازی های کارتی کلکسیونی، دفاع از برج و عناصر گیم پلی استراتژی است. این بازی در مجموع دارای 109 کارت با 5 قهرمان است.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

لیست کامل کارت های سیزن 49 کلش رویال برای جولای 2023

این لیست ردیف کارت کلش رویال فقط باید به عنوان مرجع در نظر گرفته شود. زیرا استراتژی ها و فرآیندهای مختلف می توانند نتایج متفاوتی را برای بازیکنان به همراه داشته باشند. فهرست به شرح زیر دسته بندی می شود:

مقالات مرتبط »    چالش Skeletons Evolution کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه ها

بهترین متا کارت های سیزن 49 کلش رویال در جولای 2023

به‌روزرسانی‌های Balance در این فصل تغییر چندانی نمی‌کنند. در آپدیت قبلی، مایتی ماینر عصبی شده بود، زیرا در حال حاضر قهرمان محبوب بازی است و در نتیجه امتیازات خود را کاهش می دهد و به رده قوی می رسد. Night Witch به لطف علاقه‌مند اخیرش به متای فعلی پیوست، جایی که Battle Healer در کمال تعجب ممکن است به یکی از بهترین کارت‌های کمیاب موجود تبدیل شود و آن را به سطح قوی سوق دهد.

به‌روزرسانی Card Evolution اخیراً از نظر رتبه‌بندی روی کارت‌ها تأثیر چندانی ندارد. با این حال، جالب است بدانید که کارت رویال جاینت به راحتی بهترین کارت است و قرار گرفتن او در جایگاه بالاتر انتخاب آسانی خواهد بود.

Goblin، Goblin Hut و Phoenix هر دو Nerf قابل توجهی در این فصل کسب کردند. اگرچه Pheonix هنوز یکی از کارت‌های مورد اعتماد بازیکنان است، به‌روزرسانی‌های ثابت موجودی، به‌ویژه Nerf، ممکن است او را به شرطی مطمئن در بین کارت‌ها تبدیل نکند. بازیکنان Ice Spirit ممکن است نگران زمان انجماد باشند، اما در میان مجموعه کارت‌های قوی باقی می‌ماند، بنابراین بازیکنان نیازی به نگرانی ندارند.

این همه برای لیست کارت های سیزن 49 کلش رویال در ماه جولای 2023 است!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

چالش اکسیر سیاه کلش رویال : راهنمای کامل بهترین عرشه ها

نوشته بعدی

فصل 6 کالاف دیوتی موبایل «Templar’s Oath» : نقشه ها و مدها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه