چالش Royal Giant Evolution کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه‌ ها

چالش Royal Giant Evolution

راهنمای بهترین deck ها برای چالش تکامل غول سلطنتی در بازی Clash Royale

در این مقاله در مورد برخی از بهترین دک هایی که می توانید برای چالش Royal Giant Evolution کلش رویال استفاده کنید، صحبت خواهیم کرد.

به‌روزرسانی کاملاً جدید Card Evolution بالاخره برای کلش رویال ارائه شد. و برای نمایش این به‌روزرسانی، سومین رویداد تکاملی با حضور Royal Giant ارائه شد. در کنار انتخاب جاینت به عنوان کارت تکامل، لازم است به دنبال تعادل خوبی برای عرشه ها باشید.

مقالات مرتبط »    همه آیتم های جادویی در کلش رویال : توانایی ها و امتیازات

بهترین عرشه برای چالش Royal Giant Evolution کلش رویال

آسیب پس زدن معاملات رویال جاینت را نباید به هر قیمتی نادیده گرفت. بنابراین او کارتی است که باید در عرشه شما داشته باشید. قوانین ساده هستند، می توانید از Evolved Royal Giant استفاده کنید. یا در برابر دفاع از آن نقشه بکشید یا هر دو را همزمان انجام دهید. برنامه ریزی یک عرشه صحیح یه 2 دلیل مهم است :

  1. برای استفاده از نقاط قوت بربرها
  2. و همچنین مقابله با آنهایی که نزدیک می شوند.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بنابراین، در اینجا سه انتخاب برتر ما با توجه به کارت جدید Royal Giant Evolution آورده شده است.

1. Royal Giant, Archers, Fireball, Ice Wizard, Knight, The Log, Zap, Elite Barbarians

میانگین هزینه اکسیر: 3.6

ما غول سلطنتی را داریم که توسط Archers و Ice Wizard برای دفاع پشتیبانی می شود و پشتیبانی برد در این عرشه بر روی مقابله با واحدهای حریف تمرکز می کند و در عین حال فشار را با غول سلطنتی حفظ می کند.

در حالی که The Log و Zap کنترل اضافی و آسیب منطقه را با دفاع خوب ارائه می دهند، Elite Barbarians به عنوان یک نیروی تهاجمی پاسخ سریع و قدرتمندی به ضد حملات ارائه می دهد.

2. Royal Giant, Barbarian Barrel, Earthquake, Electro Spirit, Fisherman, Giant Skeleton, Hunter, Zappies

میانگین هزینه اکسیر: 3.6

یک عرشه تهاجمی تر از اولین با کمی کشویی دفاعی، شما چند کارت دارید تا آسیب تراشه را ایجاد کنید، که بشکه به عنوان بهترین مورد استفاده قرار می گیرد. Hunter یک پشتیبان عالی با Giant Skeleton برای مقابله با آسیب های منطقه مفید است.

Electro Spirit و Zappies قابلیت های دفاعی قوی، خیره کننده و کاهش سرعت واحدهای دشمن را ارائه می دهند. ماهیگیران می توانند واحدها را از مسیر Royal Giant دور کنند یا استراتژی های دشمن را مختل کنند.

3. Royal Giant, Barbarian Barrel, Fire Spirit, Furnace, Guards, Inferno Dragon, Electro Dragon, Lightening

میانگین هزینه اکسیر: 3.9

عرشه سوم بیشتر یک عرشه آسیب تراشه است اما در سمت سنگین تر است. ما بار دیگر Barbarian Barrel را برای استفاده در اختیار داریم در حالی که در کنار The Fire Spirit و Furnace به نیروهای حریف آسیب مداوم تراشه می‌رسانند.

ترکیب اژدهای دوتایی Inferno Dragon و Electro Dragon ضد بزرگ‌تری برای Royal Giant حریف هستند و همچنین آسیب منطقه را از بین می‌برند. طلسم لایتنینگ به عنوان یک گزینه ضربه سنگین عمل می کند، ساختارهای دفاعی را بیرون می آورد و از فشار Royal Giant پشتیبانی می کند.

سخن پایانی

یافتن تعادل مناسب برای دک ها در کلش رویال بسیار مهم است. چه بازیکنان عرشه رویال جاینت را انتخاب کنند و چه قصد مقابله با آن را داشته باشند. با فرصتی برای کشف استراتژی‌ها و ترکیب‌های مختلف، بازیکنان می‌توانند پتانسیل کامل Evolved Barbarians را آزاد کنند.

همه دسته‌ها برای هر بازیکنی کار نمی‌کنند. اما دک‌های تثبیت‌شده‌ای وجود دارند که آزمایش شده‌اند که در صورت استفاده مؤثر، شانس موفقیت را افزایش می‌دهند. بسیار مهم است که ترکیب‌های عرشه‌های متنوع را آزمایش کنید، آن‌ها را در نبردها آزمایش کنید، و آن‌هایی را شناسایی کنید که با سبک بازی و کارت‌های دلخواه شما همخوانی دارند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

همه آیتم های جادویی در کلش رویال : توانایی ها و امتیازات

نوشته بعدی

Trophy System در کالاف دیوتی موبایل : تعاریف و نحوه استفاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه