چالش استخدام سلطنتی کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه ها

چالش استخدام سلطنتی کلش

راهنمای بهترین deck ها برای چالش Royal-er Recruits در کلش رویال

بیایید برخی از عرشه‌های برتر را که می‌توانید برای چالش استخدام سلطنتی کلش رویال استفاده کنید، بررسی کنیم.

اولین چالش آپدیت فصل 51 هم اکنون پخش می شود. که آخرین به روزرسانی تکامل کارت، Royal Recruits را ارائه می کند. این چالش، Royal-er Recruits Challenge نام دارد. و به بازیکنان کمک می کند تا تعادلی را برای استفاده از کارت Royal Recruits Evolution پیدا کنند. علاوه بر انتخاب Royal Recruits به عنوان کارت تکامل تعیین شده، یافتن یک عرشه متعادل ضروری است.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بهترین عرشه ها برای چالش استخدام سلطنتی کلش رویال

کارت تکامل Royal Recruit دارای قابلیت شارژ است. هنگامی که سپر سلطنتی تکامل یافته تخلیه شود، شارژ را به سمت نزدیکترین هدف آغاز می کند. می توانید اتهام آنها را با شاهزاده مقایسه کنید. هزینه اکسیر تغییر نمی کند و این برای دو چرخه خواهد بود. استفاده از آنها و توانایی آنها در این زمینه ضروری است.

مقالات مرتبط »     کارت تکامل Royal Recruits کلش رویال : آمار، توانایی ها و موارد دیگر

بنابراین، در اینجا سه انتخاب برتر ما با توجه به کارت جدید Royal Recruits Evolution آورده شده است.

1. Royal Recruits، Valkyrie، Fireball، Hog Rider، Archers، The Log، Skeletons، Tesla Tower

میانگین هزینه اکسیر: 3.6

این عرشه توانایی شارژ نیروهای سلطنتی را با شارژ سریع Hog Rider ترکیب می کند تا برج های حریف را از بین ببرد. Valkyrie و Archers پشتیبانی قوی ارائه می دهند. در حالی که Log و Skeletons ابزار همه کاره را ارائه می دهند.

Fireball برای مقابله با ازدحام دشمن مفید است و برج تسلا یک عنصر دفاعی اضافه می کند. این عرشه هم در حمله و هم در دفاع عالی است. شما می توانید با توجه به انتخاب خود چند تنظیم انجام دهید.

2. Royal Recruits، Barbarian Barrel، Electro Spirit، Goblin Gang، Fireball، Flying Machine، Zappies، Royal Hogs

میانگین هزینه اکسیر: 3.8

مانند آخرین عرشه، ما بار دیگر با کمک رویال هوگ، یک شرط برد مستقیم را حفظ می کنیم. اینها با سربازگیری‌ها می‌توانند برای حریف خطرناک باشند، در حالی که شما پشتیبان‌های خوبی برای دفاع دارید. Flying Machine به عنوان پشتیبانی هوایی عمل می کند و Fireball به کنترل فشارهای دشمن کمک می کند.

Barbarian Barrel برای آسیب رساندن به تراشه مفید است در حالی که Electro Spirit را می توان برای اقدامات دفاعی سریع برای لحظه ای استفاده کرد. ما Goblin Gang و Zappies را برای ارائه قابلیت‌های دفاعی اضافی داریم.

3. Royal Recruits, Zap, Ice Golem, Musketeer, Furnace, Miner, Bandit, Skeleton Dragons

میانگین هزینه اکسیر: 3.6

عرشه نهایی یک عرشه محبوب Royal Recruits است و برای به دست آوردن بهترین نتیجه از کارت تکامل مفید خواهد بود. تفنگدار و اسکلت اژدها پشتیبانی هوایی و آسیب های دامنه ای را ارائه می دهند که توسط سربازان پشتیبانی می شود.

Ice Golem به عنوان یک مینی تانک می‌تواند در مقابل کارت‌های کوچک HP بسیار عالی باشد، در حالی که Miner و Bandit به عنوان تهدیدات تهاجمی همه‌کاره عمل می‌کنند. Furnace-pawning Fire Spirits می تواند جمعیت را تحت کنترل داشته باشد و Zap به پاکسازی ازدحام یا هدف گیری مجدد نیروهای دشمن کمک می کند.

سخن پایانی

یافتن تعادل مناسب برای عرشه ها در کلش رویال بسیار مهم است، چه بازیکنان عرشه کارت تکامل را انتخاب کنند و چه هدفشان مقابله با آنها باشد. کارت جدید در Royal Recruits یک کارت به‌طور شگفت‌آور خوب است، و طبق تجربه من، ممکن است فقط غول سلطنتی و Firecracker از آن استفاده کنند، زیرا توانایی خشم و شارژ بسیار سخت است.

بنابراین، این عرشه‌هایی که به اشتراک گذاشتیم راهی عالی برای به حداکثر رساندن سودمندی آنها خواهد بود. اگرچه همه عرشه ها برای هر بازیکنی کار نمی کنند، دک های تثبیت شده ای وجود دارد که آزمایش شده و ثابت شده است که در صورت استفاده موثر، شانس موفقیت را افزایش می دهد. آزمایش با عرشه های مختلف، آزمایش آنها در نبردها و یافتن مواردی که مطابق با ترجیحات سبک بازی و کارت شما هستند ضروری است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

سطح ستاره در کلش رویال : راهنمای کامل، نکات و نحوه ارتقاء آن

نوشته بعدی

بروز رسانی پابجی موبایل 2.8 : Zombie’s Edge و بهبودهای حالت کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه