چالش راک بربریان کلش رویال : راهنمای جامع بهترین دک ها

چالش راک بربریان کلش

راهنمای بهترین deck های چالش Rock Barbarian در Clash Royale

چالش راک بربریان کلش رویال در فصل جدید کلش رویال که هم اکنون به صورت زنده پخش می شود عرضه می گردد. او می تواند بازی را در میانه میدان تغییر دهد، و بله، او با یک چالش نیز آمده است. با به‌روزرسانی‌های اخیر فصل 48 و تغییرات تعادل، لازم است به دنبال گزینه‌های خوب عرشه باشید. که در مورد برخی از بهترین دک‌هایی که می‌توانید برای چالش راک بربریان کلش رویال استفاده کنید، صحبت خواهیم کرد.

مقالات مرتبط »    رویداد اسلش رویال بین 5 تا 18 ژوئن به کلش رویال بازخواهد گشت

بهترین دک ها برای چالش راک بربریان کلش رویال

چالش راک بربریان کلش رویال یک بربر خوش‌تیپ در وسط دارد که از مقداری فلز لذت می‌برد. اما در اینجا، او صاعقه‌هایی دارد که همه چیز را در قوس او عصبانی می‌کند! این تقویت آن تقویت و سرعت اضافی را می دهد. از این رو دک ها باید از آن به طور مؤثر استفاده کنند. بنابراین، در اینجا سه گزینه پیشنهادی عرشه ما بدون ترتیب خاصی وجود دارد.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

1. Mega Knight, Mother Witch, Bats, Goblin Hut, Furnace, Fireball, Earthquake, Flying Machine

میانگین هزینه اکسیر: 4.1

در اولین عرشه‌مان، طعمه‌های هرزنامه‌ای وجود دارد، زیرا طعمه معروف گلوله آتشین با کوره و کلبه گابلین را داریم. بله، تغییرات اخیر تعادل ممکن است بر تعداد نهایی گابلین ها تأثیر بگذارد. اما آنها همچنان یکی از بهترین کارت های باند سبز هستند.

Mother Witch و Mega Knight از رعد و برق خشمگین Rock Barbarian استفاده می کنند. و با دو جادو می توانید با نیروهایی که برای حمله از طرف مخالفان موثر هستند مقابله کنید.

2. PEKKA، Battle Ram، Bandit، Magic Archer، Royal Ghost، Zap، Electro Wizard، Fireball

میانگین هزینه اکسیر: 3.9

از آنجایی که PEKKA و Ghost در سمت آهسته‌تر قرار دارند، ممکن است سرعت عرشه را کاهش دهند. اما با توانایی خشم، هر دوی آنها در آسیب زدن و آسیب رساندن عالی هستند. Bandit، Magic Archer، و Battle Ram، حتی با HP پایین، زمانی که خشمگین هستند، از جدول خارج می شوند.

دو جادو یک بار دیگر برای آسیب منطقه و توقف فشارهای سخت انتخاب شد زیرا حتی حریفان نیز از خشم سود می برند. این یک عرشه واقعاً تهاجمی است، بنابراین می‌توانید ببینید که بازیکنان اگر کارت‌هایشان را درست بازی کنند، یک برد 3 تاج دریافت می‌کنند.

3. Prince, Princess, Dart Goblin, Goblin, Rascals, Rocket, Goblin Gang, Goblin Barrel, The Log

میانگین هزینه اکسیر: 3.8

باند اجنه و حاملان تاج و تخت! این یک عرشه قدیمی کلاسیک است، اما زمانی که ما این عرشه را امتحان کردیم واقعاً نتایج خوبی به دست آورد. وقتی گوبلین‌ها در میدان پر بار می‌شوند، رسیدگی به آن‌ها سنگین می‌شود و شاهزاده خانم در کار بهترین است زیرا دامنه و خشم او به خوبی متناسب است.

شاهزاده زمانی که با افزایش سرعت برای برخورد زودهنگام به برج یا ساختمان، عصبانی می‌شود، ویران می‌شود. وقتی مستقیماً در برج مستقر می شوند، بشکه تحت تأثیر قرار نمی گیرد، اما توجه داشته باشید که هنوز بهترین کارت برای پایین آوردن تاج است.

سخن پایانی

ایده رویداد تازه بله، اما هنوز همان توانایی قدیمی است. با توجه به اینکه او در آنجا از اوقات خود لذت می برد، نگاه کردن به بربر راک بسیار زیبا بود. توانایی او نیز مناسب است، اما اگر او می‌توانست یک واحد در یک زمان یا یکی پس از دیگری برای بازیکنان برای هیجان بیشتر عصبانی شود، همه چیز بسیار جالب بود.

با آمدن به عرشه، آنها ممکن است همیشه برای هر بازیکنی کار نکنند، اما وقتی کارت ها به درستی بازی می شوند، عرشه های آزمایش شده و اثبات شده همیشه به نفع شما کار می کنند. لطفاً هر گونه توصیه بیشتر برای دکور را در نظرات ارائه دهید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین لود اوت FFAR 1 در کالاف دیوتی موبایل 2023 – تفنگ تهاجمی

نوشته بعدی

بازسازی Builder Base 2.0 توسط طراح بازی با یک رویکرد مخاطره‌ آمیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه