چالش Raging Giant کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه ها

چالش Raging Giant کلش

راهنمای بهترین deck ها برای چالش Raging Giant در بازی Clash Royale 

در این مقاله ما بهترین عرشه ها را برای شکستن چالش Raging Giant کلش رویال به شما معرفی خواهیم کرد.

چالش جدیدی در کلش رویال اکنون به صورت زنده منتشر شده است. که چالش غول پیکر خشمگین نام دارد. چنین رویدادهایی رایج بوده اند. زیرا توسعه دهندگان کارت هایی با توانایی خشم وارد می کنند و تلاش خلاقانه زیادی برای دریافت یک ایده منحصر به فرد انجام نمی دهند. با این حال، شکستن چالش مهم است.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بهترین عرشه برای چالش Raging Giant کلش رویال

شما جاینت را دارید اما اکنون او توانایی آن را به لطف خشمش تقویت کرده است. شبیه به چالش سوپر جادوگر که اخیراً به پایان رسیده است. او چابک است، سریعتر ضربه می زند و کمی آسیب بیشتری وارد می کند. و غول خسته کننده ای نیست که شما می شناسید.

مقالات مرتبط »    رویداد همکاری Chess Clash : ترکیب شطرنج و جهان های بازی محبوب کلش

عرشه‌های متمرکز بر مهارت گاهی اوقات در چنین مواردی ناکارآمد هستند. پس ما عرشه‌های سنگین‌تر را انتخاب کرده‌ایم. این نه تنها حریفان را ناامید می کند، بلکه به ما کمک می کند تا به طور موثر با حملات آنها مقابله کنیم. در اینجا سه انتخاب برتر ما بدون هیچ ترتیبی است.

1. Giant, Fireball, Prince, Dark Prince, Mega Minion, Miner, Zap, Electro Wizard

میانگین هزینه اکسیر: 3.8

اولین عرشه ما عرشه دوتایی محبوب پرنس غول است. شما غول خشمگین را برای آسیب رساندن به تانک دارید در حالی که نیروهای حامی شما مانند شاهزاده، دارک پرنس و مگا مینیون آسیب به واحدهای زمینی و هوایی وارد می کنند.

اگر Giant این ترفند را انجام ندهد، ماینر می‌تواند برای حذف هدفمند نیرو یا آسیب تراشه به ساختمان‌های دشمن استفاده شود. Electro Wizard یک پشتیبان دفاعی عالی برای عرشه است. با پشتیبانی خوب در کنار Zap، که به عنوان یک طلسم همه کاره برای کنترل گروه ها عمل می کند.

2. Giant, Goblins, Goblin Gang, Fireball, Arrows, Knight, Witch, Musketeer

میانگین هزینه اکسیر: 3.5

در این عرشه، غول توسط ترکیبی از Goblins، Goblin Gang و Musketeer پشتیبانی می شود. گابلین ها و گابلین باند پشتیبانی ارزان و سریعی از جاینت ارائه می کنند و حواس را پرت می کنند و با واحدهای دشمن برخورد می کنند.

ویچ و اسکلت‌هایش به کنترل و دفاع ازدحام کمک می‌کنند، مخصوصاً زمانی که حریف جادوهایی برای گابلین‌های شما دارد. ما دو پشتیبان طلسم با Fireball و Arrows داریم که جادوهای آسیب منطقه را برای پاک کردن سربازان دشمن و کارت های پشتیبانی ارائه می دهند. در نهایت، شوالیه به عنوان یک مدافع همه کاره عمل می کند و تفنگدار هم واحدهای هوایی و هم زمینی را هدف قرار می دهد.

3. Giant, Bats, Zap, Arrows, Mini PEKKA, Musketeer, Sparky, Flying Machine

میانگین هزینه اکسیر: 3.8

سپارکی و جاینت هر دو به عنوان شرایط برد سنگین عمل می کنند که در صورت عدم کنترل می تواند دفاع دشمن را ویران کند. بنابراین با دقت از آنها استفاده کنید. ما همچنین Mini PEKKA را داریم که به لطف آسیب سنگین تک هدفی که در برابر غول حریف کمک می کند، پشتیبانی عالی را ارائه می دهد.

تفنگدار و ماشین پرنده پشتیبانی گسترده ای را در برابر واحدهای هوایی و زمینی ارائه می دهند. خفاش ها یک گزینه ازدحام هوایی ارزان برای دفاع و ضد حمله در کنار Zap و Arrows هستند. که به پاکسازی ازدحام دشمن و حفظ کنترل کمک می کنند.

سخن پایانی

این رویداد بسیار ساده است و هنگام چیدمان عرشه به دردسر زیادی نیاز ندارد. همه عرشه ها ممکن است برای هر بازیکنی مناسب نباشند. اما دک های اثبات شده ای وجود دارند که در صورت استفاده ماهرانه می توانند احتمال موفقیت را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. کشف ترکیب های مختلف عرشه، آزمایش آنها در نبردها و کشف بهترین ها بسیار مهم است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین لود اوت M24 پابجی موبایل

نوشته بعدی

چالش شماره 4 سالگرد کلش اف کلنز : چالش شماره 4 کلشیورسری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه