چالش Knightly Armor کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه ها

چالش Knightly Armor کلش

راهنمای بهترین deck ها بای چالش Knightly Armor در Clash Royale

در این مقاله در مورد برخی از بهترین دک هایی که می توانید برای چالش Knightly Armor کلش رویال استفاده کنید، صحبت خواهیم کرد.

چالش دیگری در فصل 50 در حال اجرا در کلش رویال وارد شده است. این چالش‌های به‌روزرسانی Card Evolution را بازمی‌گرداند، با آخرین به‌روزرسانی تکامل کارت نایت که در چالش ارائه شده است. در کنار انتخاب Knight به عنوان کارت تکامل ثابت، لازم است به دنبال تعادل خوبی برای عرشه ها باشید.

مقالات مرتبط »    راهنمای بهترین deck ها برای چالش Raging Giant در بازی Clash Royale 

بهترین عرشه برای چالش Knightly Armor کلش رویال

این رویداد دارای شوالیه تکامل است که با توانایی جدیدی وارد می شود. به همین دلیل، پس از هر دو چرخه، هنگامی که این شوالیه ارتقا یافته حرکت می کند، یک سپر ویژه جمع می کنند. این شیلد باعث می‌شود که آن‌ها در مبارزه از نزدیک بسیار بهتر عمل کنند. و به آن‌ها کمک می‌کند تا در طول نبرد ضربه بخورند و قوی بمانند. این باعث می شود که شوالیه به عنوان یک فرد خشن باشد.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بنابراین، در اینجا سه انتخاب برتر ما با توجه به کارت تکامل Knight برای چالش Knightly Armor کلش رویال آورده شده است.

1. Knight, Bats, Fireball, Electro Wizard, Mega Knight, Furnace, The Log, Valkyrie

میانگین هزینه اکسیر: 3.8

ما نایت و والکری را داریم که نقش یک مدافع مستحکم خط مقدم را بر عهده می گیرند. زیرا عرشه دفاعی تر است. Electro Wizard و Bats هر دو پشتیبانی هوایی می کنند و به مقابله با نیروهای دشمن کمک می کنند. در حالی که Log این کار را روی زمین انجام می دهد.

فایربال، طبق معمول، به عنوان یک طلسم ارزشمند برای از بین بردن ازدحام ها و آسیب رساندن منطقه به واحدهای دشمن عمل می کند. و راه را برای پرش های ویرانگر مگا نایت باز می کند. کوره برای تجاوز مکرر برای کمک به پاکسازی دسته هایی مانند گابلین ها، اسکلت ها و غیره مورد نیاز است.

2. Knight, Cannon, Hog Rider, Fireball, Fisherman, Balloon, Archer Queen, Goblin Gang

میانگین هزینه اکسیر: 3.6

ما در اینجا یک عرشه تهاجمی داریم که دائماً حریف را تحت فشار قرار می دهد. تا در دام اشتباهات با هاگ رایدر و بالون به عنوان تهدیدهای تهاجمی دوگانه عمل کنند. در همین حال، گابلین گانگ کنترل ازدحام را فراهم می کند و حواس نیروهای دشمن را منحرف می کند و به شرایط پیروزی شما اجازه می دهد تا به طور مؤثرتری به اهداف خود برسند.

ما ماهیگیر را داریم که به برهم زدن تعادل فشارها یا حملات کمک می کند و به شما کمک می کند تعادلی سالم برای یک عرشه بیش از حد تهاجمی ایجاد کنید. آرچر کوئین برای قدرت شلیک دوربرد عالی است و کانن فضای ساختمان دفاعی را کامل می کند.

3. Knight، X-Bow، Tesla، Fireball، The Log، Skeletons، Archers، Ice Spirit

میانگین هزینه اکسیر: 3.0

عرشه نهایی ما چرخه همه کاره عرشه 3-اکسیر است که هنوز هم یکی از بهترین عرشه های موجود برای استفاده هر چه بیشتر از Knight و تکمیل سریع 2 چرخه آن است. این عرشه که توسط تسلا و X-Bow لنگر انداخته است، از یک پایه دفاعی محکم برخوردار است.

با Fireball و The Log به عنوان جادوهای کارآمد که صرفاً 6 اکسیر هزینه دارند، حفظ کنترل آسان تر است. ارتش اسکلت اجازه می دهد تا حواس سربازان را منحرف کند در حالی که کمانداران برای پشتیبانی از شوالیه مفید هستند و هم تطبیق پذیری و هم دوام را به ارمغان می آورند و در عین حال پشتیبانی برد ضروری را نیز ارائه می دهند.

سخن پایانی

داشتن تعادل صحیح در عرشه‌های کلش رویال، صرف نظر از اینکه بازیکنان تمایل به استفاده از عرشه‌های کارت تکامل دارند یا روی مقابله با آن‌ها تمرکز دارند، اهمیت بسیار زیادی دارد. کارت نایت به دلیل تطبیق پذیری و کارت ارزان و در عین حال قوی، محبوبیت خاصی در جامعه دارد. و با فرصتی برای کشف استراتژی ها و ترکیب های مختلف، بازیکنان می توانند پتانسیل کامل شوالیه تکامل یافته را آزاد کنند.

همه عرشه ها برای هر بازیکنی کار نمی کنند. اما دک های تثبیت شده ای وجود دارد که در صورت استفاده مؤثر، شانس موفقیت را افزایش می دهد. آزمایش با ترکیب‌های مختلف عرشه، آزمایش کردن آنها در نبردها و شناسایی آنهایی که با سبک بازی و کارت انتخابی شما مطابقت دارند، حیاتی است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

کلن گیم آگوست 2023 کلش اف کلنز : جزئیات، جوایز و موارد دیگر

نوشته بعدی

بهترین لود اوت AKM پابجی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه