چالش تحویل گابلین کلش رویال : راهنمای جامع بهترین عرشه ها

چالش تحویل گابلین کلش

راهنمای بهترین deck ها برای چالش Goblin Delivery در کلش رویال

در این مقاله ما سه عرشه برتر را برای چالش تحویل گابلین کلش رویال بررسی می‌کنیم.

سومین چالش آپدیت فصل 49 Evolution Origins اکنون فعال است. که آخرین به‌روزرسانی کارت تکامل، Mortar را ارائه می‌کند. این کارت پنجمین کارتی بود که به‌روزرسانی Card Evolution را دریافت کرد. و اکنون می‌توانیم آن را در عمل با این رویداد جدید تجربه کنیم. یافتن تعادل مناسب برای عرشه‌ها برای عرشه‌ها ضروری است.

مقالات مرتبط »    کارت های سیزن 49 کلش رویال : لیست کامل برای جولای 2023

بهترین عرشه برای چالش تحویل گابلین

Mortar یک کارت تکامل عالی است. که می توانید به عنوان نقطه مرکزی عرشه خود داشته باشید. که به دریافت مقدار زیادی آسیب کمک می کند. و در عین حال آن Gobbo اضافی را نیز به عنوان عامل حواس پرتی در اختیار شما قرار می دهد. برای محافظت از تکامل Mortar، داشتن یک عرشه چرخه سریع ضروری است. که ترجیح ما در این راهنمای عرشه خواهد بود.

بنابراین، در اینجا سه انتخاب برتر ما با توجه به کارت جدید Mortar Evolution آورده شده است.

1. Mortar, Bats, Freeze, Hog Rider, Heal Spirit, Ice Spirit, Ice Golem, Goblin Gang

میانگین هزینه اکسیر: 2.6

ما با ارزان ترین عرشه در این لیست شروع می کنیم. هاگ رایدر به عنوان تنها کارت شرط برد با تهدید تهاجمی جایگزین جدا از مورتار تکاملی عمل می کند. این یک ترکیب عالی با Heal Spirit است. که آن تانک را به اندازه کافی برای دوام یک یا دو ضربه دیگر ارائه می دهد.

خفاش‌ها و گابلین گانگ گزینه‌های دفاعی ارزان و مؤثری را ارائه می‌دهند. در حالی که Ice Spirit و Ice Golem توانایی کنترل جمعیت و تانک زدن را فراهم می‌کنند، با قیمت تمام این چهار کارت فقط 8 اکسیر. Freeze یک طلسم کاربردی عالی است که می تواند در هر شرایطی که نیاز باشد کار کند.

2. Mortar, Hog Rider, Ice Spirit, The Log, Mighty Miner, Goblins, Musketeer, Earthquake

میانگین هزینه اکسیر: 3.0

این عرشه بار دیگر با استفاده از ترکیب Hog Rider و Mortar، به لطف ماینر توانا، تهدید تهاجمی تری نیز دریافت می کند. کارت‌های چرخه ارزان همراه با Spirit و Goblins ارائه می‌شوند. که به کنترل جمعیت و در نتیجه آسیب تراشه کمک می‌کنند.

لاگ یکی دیگر از کارت های آسیب منطقه ارزان و در عین حال موثر است. بازیکنان زمین لرزه را برای مقابله با آسیب منطقه دارند، که می تواند با یک طلسم کم هزینه و یا با یک طلسم مخرب تر مانند Fireball قابل تکرار باشد. مشک برای توقف شمارنده ها و ازدحام هوا بسیار مورد نیاز است.

3. Mortar, Bats, Miner, Goblin Gang, Goblins, Barbarian Barrel, Rascals, Fireball

میانگین هزینه اکسیر: 3.1

بهترین عرشه نهایی برای چالش تحویل گابلین کلش رویال چرخه مرسوم 3.1 Mortar شما است. این عرشه ای بوده است که برای مدتی طولانی توسط بسیاری از بازیکنان مورد استفاده قرار گرفته است و وقتی می گوییم این عرشه هنوز هم ضربه می زند به ما اعتماد کنید! راسكال ها به طور كلي مورد استفاده قرار نمي گيرند، اما با اين عرشه، آنها به عنوان ميني تانك و پشتيباني به خوبي عمل مي كنند.

ما همچنین Barbarian Barrel را داریم که هم به عنوان یک طلسم و هم یک ابزار دفاعی عمل می کند و ابزاری برای مقابله با انبوه ها و پشتیبانی از آسیب تراشه مورتار را فراهم می کند. ماینر می تواند به طور مستقیم برای آسیب رساندن به برج مورد استفاده قرار گیرد، و چرخه سریع، مطمئنا موثر خواهد بود.

سخن پایانی

یافتن تعادل مناسب برای عرشه ها در کلش رویال بسیار مهم است، چه بازیکنان عرشه کارت تکامل را انتخاب کنند و چه هدفشان مقابله با آنها باشد. Mortar evolution یک کارت بسیار قدرتمند است که به درستی مورد استفاده قرار گیرد، و عرشه‌های پیشنهادی پتانسیل کامل کارت را بدون هیچ زحمتی نشان می‌دهند.

همه عرشه ها برای هر بازیکنی کار نمی کنند. اما دک های تثبیت شده ای وجود دارد که آزمایش و ثابت شده اند. که در صورت استفاده مؤثر، شانس موفقیت را افزایش می دهد. آزمایش با عرشه های مختلف، آزمایش آنها در نبردها و یافتن مواردی که مطابق با ترجیحات سبک بازی و کارت شما هستند ضروری است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

نحوه دانلود سرور ادونس OB41 فری فایر : جزئیات ثبت نام برای جولای 2023

نوشته بعدی

بهترین لود اوت Locus در کالاف دیوتی موبایل فصل 6 (2023)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه