چالش Go Sparky Go کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه ها

چالش Go Sparky Go

راهنمای بهترین deck ها برای Go Sparky Go! Challenge در بازی Clash Royale

در این مقاله، برخی از بهترین دک‌هایی را که می‌توانید برای پاک کردن چالش Go Sparky Go کلش رویال استفاده کنید، مورد بحث قرار خواهیم داد.

چالش دیگری در فصل جاری 50 در کلش رویال وارد شده است. و این بار، اسپارکی در آن حضور دارد. با توانایی خشم، اسپارکی ویرانگر به نظر می رسد، اما فقط می تواند برای یک تیم کار کند.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بهترین دک ها برای چالش Go Sparky Go کلش رویال

شاید با این نوع چالش با چالش Capture the Queen آشنا باشید. این چالش کاملاً پیچیدگی دارد، زیرا فقط یک بازیکن می تواند اسپارکی را به تنهایی داشته باشد و سپس از مزیت داشتن اسپارکی برای او بهره مند شود. اما برخلاف چالش کوئین، اسپارکی حرکت نمی‌کند، اما توانایی خشم شگفت‌انگیز است.

مقالات مرتبط »    تغییرات تعادل کلش رویال سیزن 50 آگوست 2023 : همه باف ها و نرف ها

بنابراین، در اینجا سه انتخاب برتر ما با توجه به چالش Go Sparky Go در کلش رویال آورده شده است.

1. Giant, Goblins, Bats, Wizard, Electro Wizard, Zap, Skeletons, Poison

میانگین هزینه اکسیر: 3.4

اولین عرشه ما تعادل خوبی برای داشتن و رویارویی با اسپارکی است. اولین مورد ما استفاده از اسکلت‌ها و خفاش‌ها برای پرت کردن حواس و از بین بردن سلامت اسپارکی و رساندن او به تیم است. Electro Wizard در صورتی که اسپارکی در طرف مقابل باشد، وجود دارد تا شارژ خود را بیهوده و تنظیم مجدد کند.

جاینت به عنوان یک کارت شرط برد و همچنین سپری برای جذب حملات دیگر عمل می کند. به جای او، می توانید از کارت سنگین تری مانند PEKKA، Mega Knight و غیره استفاده کنید. اگر احساس می کنید به امتیازات بیشتری نیاز دارید. از Poison برای برهم زدن پشتیبانی اسپارکی و تضعیف ساختارهای دفاعی استفاده کنید.

2. Sparky, Mega Minion, Goblin Gang, Dart Goblin, Bats, Goblin Giant, Zap, Poison

میانگین هزینه اکسیر: 3.6

اسپارکی را دو برابر کنید، انفجار را دو برابر کنید! ما این عرشه Sparky را داریم که اغلب استفاده می شود. که در صورت استفاده صحیح به عنوان یک واحد مطلق عمل می کند. Goblin Giant به عنوان یک حواس پرتی گوشتی بسیار مفید است، هم برای حمله و هم برای جذب حملات در حالی که اسپارکی شما آماده می شود.

خفاش ها و گابلین گانگ قابلیت های همه کاره ازدحام را ارائه می دهند و می توانند به شما کمک کنند تا Sparky را به سرعت به دست آورید. همانطور که در دک اول ذکر شد، Zap و Poison به عنوان شمارنده های ویرانگر برای اسپارکی عمل می کنند و می توانند او را آسیب پذیر کنند.

3. Skeletons, Fire Spirit, X-Bow, Fireball, The Log, Knight, Wizard, Cannon

میانگین هزینه اکسیر: 3.1

این عرشه یک چرخه سریع است. و برای هدف قرار دادن اسپارکی و رساندن آن به تیم شما در اسرع وقت استفاده می شود. چرخه سریع مقابله با بسیاری از نیروها به نفع آن است. در حالی که دو ساختمان دفاعی، X-Bow و Cannon به بازیابی ملکه آرچر از فاصله دور بدون حواس‌پرتی کمک می‌کنند.

به طور همزمان، آنها ارزش بیشتری برای تقویت بازی دفاعی شما می‌افزایند. با طلسم‌های Fireball و Log به پاک کردن عرصه برای آسیب رساندن به ملکه کمک می‌کنند. برای مقابله با واحدهای هوایی سنگین، جادوگر را بازی کنید و شوالیه کارتی است که برای به دست آوردن مزیت ارزش اکسیر بیشتر بازی می شود.

سخن پایانی

همه عرشه ها برای هر بازیکنی کار نمی کنند. اما دک های تثبیت شده ای وجود دارد که آزمایش شده شده است. و در صورت استفاده مؤثر، شانس موفقیت را افزایش می دهد. آزمایش با ترکیب‌های مختلف عرشه، آزمایش کردن آنها در نبردها و شناسایی آنهایی که با سبک بازی و کارت انتخابی شما مطابقت دارند، حیاتی است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

5 اشتباه مبارزات نزدیک پابجی موبایل که باید از آنها اجتناب کرد

نوشته بعدی

رویداد The Finale فری فایر مکس : کوله پشتی آکوا یا کوپن حلقه سه برابری؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه