چالش Firecracker Evolution کلش رویال : راهنمای بهترین دک ها

چالش Firecracker Evolution کلش

راهنمای بهترین عرشه های چالش Firecracker Evolution در بازی Clash Royale

در اینجا در مورد برخی از بهترین دک هایی که می توانید برای چالش Firecracker Evolution در کلش رویال استفاده کنید، صحبت خواهیم کرد.

به‌روزرسانی کاملاً جدید Card Evolution بالاخره برای کلش رویال آمد. و برای نمایش این به‌روزرسانی، رویداد دیگری با Firecracker ارائه شد. در کنار انتخاب او به عنوان کارت تکامل، لازم است به دنبال تعادل خوبی برای عرشه ها باشید.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بهترین عرشه برای چالش Firecracker Evolution کلش رویال

قوانین ساده هستند. می توانید از Firecracker تکامل یافته استفاده کنید یا در برابر دفاع از آن نقشه بکشید. یا هر دو را همزمان انجام دهید. برنامه ریزی یک عرشه صحیح برای استفاده از نقاط قوت بربرها و همچنین مقابله با آنهایی که نزدیک می شوند مهم است.

مقالات مرتبط »    آموزش کامل نحوه دریافت Evolution Shards در کلش رویال

بنابراین، در اینجا سه انتخاب برتر ما با توجه به کارت جدید Firecracker Evolution آورده شده است.

1. Firecracker, Skeletons, Ice Spirit, Ice Golem, Executioner, Hog Rider, Mini PEKKA, The Log

میانگین هزینه اکسیر: 2.8

هسته عرشه به عنوان شرط برد حول Hog Rider می چرخد. برای حمایت از Hog Rider، ما Executioner و Firecracker را داریم تا به نیروهای دشمن آسیب بزنند. شما یخ گولم را به عنوان حواس پرتی در موارد یا به عنوان یک مخزن کوچک دارید.

اسکلت ها باعث حواس پرتی ارزان و سریع و همچنین کنترل ازدحام در برابر واحدهای دشمن می شوند. Mini PEKKA به عنوان یک واحد تک هدف با آسیب بالا عالی است که می تواند تانک ها و مهاجمان سنگین را از بین ببرد.

2. Firecracker, Bomb Tower, Skeletons, Ice Spirit, Poison, Monk, Hog Rider, The Log

میانگین هزینه اکسیر: 3.0

ما هسته عرشه را مانند عرشه قبلی حفظ می کنیم. راهب یک قهرمان عالی در این مورد است که توجه به فشارها مهم خواهد بود. ترکیب Firecracker + Monk را در تجارت حفظ کنید.

برج بمب به عنوان سازه اصلی دفاعی شما عمل می کند و کمبود جادوهای پر آسیب غیر از Poison را جبران می کند. برای کنترل میدان نبرد و تنبیه بازی های دفاعی حریف، طلسم Poison را دارید.

3. Firecracker، Royal Hogs، The Log، Electro Giant، Flying Machine، Arrows، Ice Spirit، Tesla

میانگین هزینه اکسیر: 3.6

عرشه نهایی برای فشار متقابل بسیار مؤثر است و برای اعمال فشار مداوم بر برج های حریف طراحی شده است. Electro Giant و Royal Hogs کارت های شرط برد شما هستند که به شما امکان می دهند با Flying Machine به عنوان پشتیبانی در هنگام حمله انعطاف پذیرتر باشید.

در بخش دفاعی، شما تسلا را دارید که یک ساختار دفاعی عالی با نقاط ضربه بالا و توانایی هدف قرار دادن واحدهای هوایی و زمینی است. Ice Spirit و Arrows کارت‌های کنترلی عالی هستند و همراه با Log، کشنده‌تر می‌شوند.

سخن پایانی

همانطور که بازیکنان وارد چالش می شوند، چه با انتخاب Firecracker به عنوان کارت اصلی خود یا برنامه ریزی برای مقابله با آنها، پیدا کردن تعادل عالی برای عرشه های خود بسیار مهم می شود. با فرصتی برای کشف استراتژی‌ها و ترکیب‌های مختلف، بازیکنان می‌توانند پتانسیل کامل Evolved Barbarians را آزاد کنند.

در حالی که درست است که هر دک برای هر بازیکنی در کلش رویال کار نمی کند، دک های آزمایش شده و اثبات شده ای وجود دارند که در صورت بازی صحیح می توانند شانس موفقیت شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. آزمایش با عرشه های مختلف، آزمایش آنها در نبردها و یافتن مواردی که مطابق با ترجیحات سبک بازی و کارت شما هستند ضروری است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بازسازی گلد پس کلش اف کلنز : بیلدر بانک، اسلات اتو فورج و موارد دیگر

نوشته بعدی

بهترین لود اوت CBR4 در کالاف دیوتی موبایل فصل 5 (2023)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه