چالش EBarb Rush کلش رویال : راهنمای جامع بهترین دک ها

چالش EBarb Rush کلش

راهنمای بهترین deck های چالش EBarb Rush در Clash Royale

در این مقاله در مورد برخی از بهترین دک‌هایی که می‌توانید برای چالش EBarb Rush در کلش رویال استفاده کنید، صحبت خواهیم کرد.

فصل جدید کلش رویال اکنون پخش می‌شود و با آن رویداد دیگری برای پخش در راه است، این بار با حضور بربرهای نخبه. با به‌روزرسانی‌های اخیر فصل 48 و تغییرات تعادل، لازم است به دنبال گزینه‌های خوب عرشه باشید.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بهترین دک ها برای چالش EBarb Rush کلش رویال

بازیکنانی که قبلاً با این موضوع آشنا هستند ممکن است بدانند، اما برای دیگران، ما توضیح خواهیم داد. در اینجا، Elite Barbarians در فواصل منظم به اسپاون ادامه می دهد که پس از یک دقیقه افزایش می یابد. شما حتی ممکن است سه بربر بیایند تا شما را نابود کنند!

مقالات مرتبط »    ویژگی Card Evolution در کلش رویال : توانایی ها، کارت ها، و نحوه دریافت

1. Wizard, Giant Skeleton, Dark Prince, Guards, Sparky, Bats, Arrow, Zap

میانگین هزینه اکسیر: 3.9

پیشنهاد ما را با یک دک اساسی و در عین حال مشکل‌ساز برای مخالفان خود شروع کنید. گارد، شاهزاده تاریک و اسپارکی ضد بربرهای نخبه هستند. در حالی که دو نفر اول دارای سپر اضافی هستند تا بربرها را دچار مشکل کنند.

خفاش‌ها، پیکان‌ها و زاپ‌ها برای طلسم‌های حریف لازم هستند، مثلاً Skeleton Amry برای مقابله با نیروهایتان. ترکیب Giant Skeleton و Wizard مخزن به اضافه آسیب زیاد است که یک بار دیگر انتخاب مناسبی است.

2. Mega Knight, Tombstone, Skeleton Army, Princess, Bomber, Electro Wizard, Bats, Arrows

میانگین هزینه اکسیر: 3.4

این یک عرشه دفاعی است. و پیشنهاد می‌کند که این عرشه برای متوقف کردن فشارهای سخت و در عین حال گرفتن یک ضد فشار خوب از انتهای شما است. عدم وجود طلسم توسط سنگ قبر که ارزش زیادی برای هزینه اکسیر غرق شده ارائه می دهد جدا می شود.

Mega Knight یک کارت عالی برای هر نوع عرشه است. و داشتن یک نیروی سنگین HP ممکن است برای این رویداد مهم باشد. Princess و Bomber طعمه های خوبی برای Log و Arrow هستند. در حالی که داشتن Electro Wizard مزیت دیگری در هر نقطه ای خواهد بود.

3. Rocket, Bowler, Skeleton Army, PEKKA, Rage, Zap, Dark Prince, Ice Spirit

میانگین هزینه اکسیر: 3.8

با تعادل در تمام زمینه ها، ما بولری داریم که برای عقب راندن بربرهای نخبه و راه اندازی یک ضد حمله موثر است. PEKKA و Dark Prince به خوبی به عنوان کارت های زوجی کار می کنند، زیرا آنها ضربه های سنگینی هستند و می توانند برای یک ضد فشار عالی باشند.

Zap اساساً برای پشتیبانی از ضد فشار با پاکسازی ازدحام پس از حذف Elite Barbarians استفاده می شود، به خصوص در طول 2 یا 3 ازدحام. شما می توانید از Rage در هر زمان استفاده کنید، خواه ضد هل دادن باشد یا دفاع با افزایش سرعت

سخن پایانی

اگرچه این رویداد قبلاً رخ داده بود، رویداد جدیدی را تشکیل نمی دهد. به نظر می رسد که توسعه دهندگان ممکن است مانند چالش قبلی ایده های تازه ای نداشته باشند. اما صرف نظر از این، شرکت در این رویدادهای تکراری بسیار لذت بخش است.

با آمدن به عرشه، آنها ممکن است همیشه برای هر بازیکنی کار نکنند. اما وقتی کارت ها به درستی بازی می شوند، عرشه های آزمایش شده و اثبات شده همیشه به نفع شما کار می کنند. لطفاً هر گونه توصیه بیشتر برای دکور را در نظرات ارائه دهید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

رویال پس A2 پابجی موبایل به بیرون درز کرد : تاریخ انتشار و جوایز

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه گرفتن nuke در کالاف دیوتی موبایل – راهنمای جامع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه