چالش اکسیر سیاه کلش رویال : راهنمای کامل بهترین عرشه ها

چالش اکسیر سیاه

راهنمای بهترین deck های چالش Dark Elixir در بازی Clash Royale

در این مقاله در مورد برخی از بهترین دک هایی که می توانید برای چالش اکسیر سیاه کلش رویال استفاده کنید، صحبت خواهیم کرد.

فصل جدید در کلش رویال از راه رسید و در کنار آن یک رویداد کاملاً جدید از راه رسید. چالش Dark Elixir قطعا چالشی است که هرج و مرج ایجاد می کند. زیرا شما هرگز نمی توانید پیش بینی کنید که در آینده چه اتفاقی می افتد. بنابراین، لازم است به دنبال تعادل خوبی برای دک ها باشید.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بهترین دک ها برای چالش اکسیر سیاه کلش رویال

در این صورت، Dark Elixir به صورت تصادفی از آسمان در بازی به عنوان یک منطقه مشخص شده با دایره بنفش مشخص می شود. در حالی که در داخل این منطقه هستند، نیروها خشم قابل توجهی دریافت می کنند و توانایی های رزمی آنها را بسیار افزایش می دهد.

توجه داشته باشید:

قرار گرفتن در منطقه Dark Elixir همچنین باعث آسیب پذیری نیروها می شود، زیرا آنها از حملات دشمن آسیب مضاعف می گیرند.

مقالات مرتبط »    به روز رسانی جولای کلش رویال فصل 49

بنابراین، در اینجا سه انتخاب برتر ما با توجه به چالش اکسیر سیاه کلش رویال است:

1. P.E.K.K.A, Battle Ram, Electro Wizard, Bandit, Magic Archer, Royal Ghost, Zap, Poison

میانگین هزینه اکسیر: 3.9

اولین دک ما یک عرشه پرهزینه و در عین حال قدرتمند برای متعادل کردن قدرت Dark Elixir است. Electro Wizard و Bandit یک گزینه عالی برای دفاع در مقابل سریع ارائه می دهند و در عین حال به وظایف دفاعی نیز کمک می کنند، که هر دو پشتیبان خوبی در پشت PEKKA هستند.

ترکیب Ghost + Magic Archer دوباره فروشنده خوبی است با Battle Ram که شرایط برد قوی تری را در حالت خشم ارائه می دهد. Poison در طول زمان به سربازان تحت اثر طلسم آسیب بیشتری وارد می کند و به نفع شما عمل می کند.

2. Mega Knight, Mother Witch, Bats, Goblin Hut, Furnace, Fireball, Earthquake, Flying Machine

میانگین هزینه اکسیر: 4.1

ما قبلاً این عرشه را برای سایر چالش های خشم توصیه کرده بودیم. و یک بار دیگر این کار را انجام خواهیم داد. دلیل این امر، شمارنده های سنگین بالقوه ای است که این عرشه ارائه می دهد. کلبه و کوره به عنوان یک حریف به طرز مضحکی ویرانگر هستند. که می توانند به راحتی جزر و مد را تغییر دهند.

قطره های Dark Elixir در بازی به طور موثر توسط Mother Witch و Mega Knight استفاده می شود. شوالیه مگا، با امتیازات تاثیرگذار خود، ثابت می کند که یک انتخاب قوی است که به خوبی با اکسیر تاریک هم افزایی دارد.

3. Knight, Archers, Hog Rider, Tesla Tower, X-Bow, Fireball, The Log, Electro Spirit

میانگین هزینه اکسیر: 3.4

آخرین عرشه ما کلاسیک است، با ترکیبی از گزینه های تهاجمی و دفاعی. Hog Rider شرط برد اولیه است، حتی اگر ممکن است در برابر آسیب مضاعف آسیب پذیر باشد. اما از او برای خشم زود هنگام برای ضربه زدن به برج ها استفاده کنید.

X-Bow به عنوان یک فروشنده آسیب به برج ها عالی است و تحت خشم، کشنده تر می شود. برج تسلا ساختمان دیگری است که قابلیت های دفاعی را ارائه می کند. Fireball، The Log و Electro Spirit گزینه های طلسم همه کاره ای را برای کنترل میدان جنگ و مقابله با تهدیدات مختلف ارائه می دهند.

سخن پایانی

چالش Dark Elixir یک عنصر هیجان‌انگیز را معرفی می‌کند که می‌تواند هرج و مرج را در مسابقه به ارمغان بیاورد. در حالی که مزیت متعادلی را برای سربازان از طریق خشم و اثرات آسیب مضاعف فراهم می‌کند. این افزوده به بهبود تعادل کلی بازی کمک می کند و غیرقابل پیش بینی بودن در اینجا کلیدی می شود.

همه عرشه ها برای هر بازیکنی کار نمی کنند. اما دک های تثبیت شده ای وجود دارد که آزمایش و ثابت شده است. که در صورت استفاده مؤثر، شانس موفقیت را افزایش می دهد. آزمایش با ترکیب‌های مختلف عرشه، آزمایش کردن آنها در نبردها و شناسایی آنهایی که با سبک بازی و کارت انتخابی شما مطابقت دارند، حیاتی است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

نحوه رفع خطای پلاگین ها یا برنامه های شخص ثالث در کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

کارت های سیزن 49 کلش رویال : لیست کامل برای جولای 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه