چالش Chess Royale کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه ها

چالش Chess Royale کلش

راهنمای بهترین deck ها برای چالش شطرنج رویال در بازی Clash Royale

اکنون برخی از عرشه‌های برتر را که می‌توانید برای چالش Chess Royale در کلش رویال استفاده کنید، بررسی می‌کنیم.

چالش دوم آپدیت فصل 51 هم اکنون زنده است. که تا حدودی شبیه به بازی شطرنج است، اما در طعم کلش رویال. این چالش بخشی از همکاری Chess Clash با Chess.com است. و یک عنصر سرگرم کننده برای بازی است زیرا چیزی منحصر به فرد را نیز به میز می آورد.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بهترین عرشه برای چالش Chess Royale کلش رویال

در این چالش، یک چیدمان عجیب و غریب صفحه شطرنج را خواهید دید. که سربازان سرباز مانند پیاده/سرباز روی صفحه شطرنج، سمت جلو را می پوشانند. آن‌ها از برج‌های مرکز محافظت می‌کنند. جایی که هرزنامه‌های پرینس را نیز در هر دو طرف خواهید داشت و آن را به یک تنظیم جالب تبدیل می‌کند.

مقالات مرتبط »    بهترین deck ها برای چالش Royal-er Recruits در کلش رویال

بنابراین، در اینجا سه انتخاب برتر ما با توجه به این رویداد است.

1. Bats, Fireball, Giant Skeleton, Lumberjack, Baby Dragon, Flying Machine, Skeleton Army, Clone

میانگین هزینه اکسیر: 3.8

ما این اولین عرشه را داریم که در اطراف اسکلت غول پیکر به عنوان یک تانک متمرکز شده و توسط واحدهای هوایی مانند Baby Dragon و Flying Machine پشتیبانی می شود. Lumberjack و Skeleton Army پتانسیل دفاع زمینی و ضد فشار را فراهم می کنند. و در عین حال به عنوان یک حواس پرتی عالی برای شاهزاده های هل دهنده عمل می کنند.

Fireball یک طلسم همه کاره برای پاکسازی ازدحام و مقابله با نیروهای دشمن است. در حالی که Clone می تواند با تکرار آسیب شما با اسکلت غول پیکر و پتانسیل فشار قوی تر، هرج و مرج ایجاد کند.

2. Minions، Prince، Rage، Goblin Hut، Skeleton Army، Poison، Tombstone، Electro Dragon

میانگین هزینه اکسیر: 3.6

بیشتر شاهزاده، سرگرمی بیشتر شعار پشت این عرشه است زیرا شما این عرشه را بر اساس کنترل و بازی متقابل ساخته خواهید شد. Goblin Hut و Tombstone ساختارهای دفاعی را فراهم می کنند در حالی که به آرامی سلامت حریف را از بین می برند و حواس پرتی موثری را ارائه می دهند.

Skeleton Army، Electro Dragon و Minions گزینه های پشتیبانی و کنترل زمینی و هوایی را ارائه می دهند، در حالی که Poison و Rage می توانند به صورت استراتژیک برای کنترل میدان نبرد و افزایش اثربخشی نیروهای شما استفاده شوند.

3. Furnace, Goblin Hut, Mega Knight, Mother Witch, Flying Machine, Cannon Cart, Fireball, Barbarian Barrel

میانگین هزینه اکسیر: 4.4

این عرشه برای گرفتن برج ها سنگین و در عین حال قوی است. Furnace و Goblin Hut به طور مداوم نیروها را برای اعمال فشار و کنترل میدان جنگ تشکیل می دهند. Mega Knight یک فروشنده قدرتمند آسیب تانک و پاشش است. در حالی که Flying Machine و Cannon Cart پشتیبانی هوایی و زمینی را ارائه می دهند.

Mother Witch می تواند واحدهای اضافی ایجاد کند و استراتژی حریف را مختل کند. Fireball و Barbarian Barrel پشتیبانی از طلسم و کنترل آسیب تراشه را نیز فراهم می کنند و به شما در مقابله با انواع تهدیدها کمک می کنند.

سخن پایانی

این رویداد یک رویداد سرگرم کننده است. زیرا شما یک بازی شطرنج را احساس می کنید که دارای پیچ و تاب بی نظیر کلش رویال است. همه عرشه ها برای هر بازیکنی کار نمی کنند. اما دک های تثبیت شده ای وجود دارد که آزمایش و ثابت شده اند که در صورت استفاده مؤثر، شانس موفقیت را افزایش می دهد. آزمایش با عرشه های مختلف، آزمایش آنها در نبردها و یافتن مواردی که مطابق با ترجیحات سبک بازی و کارت شما هستند ضروری است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

سرور تست فصل 9 کالاف دیوتی موبایل 2023 : لینک دانلود APK و OBB

نوشته بعدی

رویداد بیستمین سالگرد کالاف دیوتی با دریافت رایگان کاراکتر Anno Dominate

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه