کلش رویال Card Evolution : کارت ها ، توانایی ها و موارد دیگر

کلش رویال Card Evolution

به روز رسانی Clash Royale Card Evolution : کارت ها، توانایی ها و …

به‌روزرسانی مورد انتظار Card Evolution کلش رویال در 19 ژوئن معرفی می شود. برخی ویژگی‌های هیجان‌انگیز در راه است. به‌روزرسانی ژوئن 2023 Get Ready for Evolution فصل 48 نیز با همین مضمون بود. بنابراین علاقه‌مندی بیشتر به آنچه کارت‌های تکامل جدید از نظر گیم‌پلی ارائه می‌دهند، بوده است.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

نمای کلی به‌روزرسانی کلش رویال Card Evolution

Card Evolution سیستمی است که در آن کارت ها در طول نبردها تکامل می یابند. این نسخه از کارت ها حملات جدید هیجان انگیزی را معرفی می کنند. و به بازیکنان این امکان را می دهند تا با استفاده از کارت اصلی آنها را در طول نبرد فعال کنند. با این آپدیت، چهار کارت خاص این قابلیت را خواهند داشت که تحولات خود را باز کنند. و همچنین توانایی های ویژه منحصر به فردی را به دست آورند. آنها Barbarian، Firecracker، Skeleton و Royal Giant هستند.

مقالات مرتبط »    آپدیت ژوئن 2023 کلش رویال : Card Evolution ، کارت سطح 15 و سطح الیت

از آنها انتظار می رود که در طول نبردها حملات مهیب و تغییر دهنده بازی را اجرا کنند. Barbarian اولین کارتی در بازی بود که در ماه ژوئن اعلام شد که Card Evolution دریافت می کند. پس از او لری اسکلت، فشفشه و در نهایت غول سلطنتی قرار گرفتند. همه پوسترها با همان الگوی پوسترها، توانایی خاصی برای همه کارت ها داشتند.

با آپدیت جدید، متای استراتژیک کلش رویال بدون شک دستخوش تغییراتی چشمگیر خواهد شد. که تطابق ها و ترکیب های کارت منحصر به فرد بیشتری را به نمایش می گذارد. هر ماه کارت های Evolved بیشتری ارائه می شود. پس جالب است که ببینیم اوضاع در بازی چگونه تغییر خواهد کرد.

ویدیوی به‌روزرسانی جدید با حضور Barbarian منتشر شد

با بازگرداندن رویداد محبوب اسلش رویال و همچنین بازی زنده رافل رویال تا 19 ژوئن، هم بازیکنان تازه وارد و هم بازیکنان بازگشته فرصت فوق العاده ای خواهند داشت تا کارت های خود را با هزینه طلایی کاهش قابل توجهی ارتقا دهند.

برای جشن گرفتن این ویژگی جدید، کلش رویال ویدیویی با مضمون بربری با موسیقی از Tenacious D در 15 ژوئن منتشر کرده است. این ویدیو آهنگ آهنگ Tenacious D «Rize of the Fenix» را با ریف دیوانه‌وار و پرانرژی‌اش که خشم یک بربر خشمگین را در عمل به تصویر می‌کشد، به نمایش می‌گذارد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

حذف کالاف دیوتی موبایل نزدیک است یا اکتیویژن آن را زنده نگه می دارد؟

نوشته بعدی

تغییر سرور در کالاف دیوتی موبایل : همه آنچه که باید بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه