چالش بشکه های تفریحی کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه ها

چالش بشکه های تفریحی کلش

راهنمای بهترین deck ها برای چالش Barrels o’ Fun در بازی Clash Royale

بیایید برخی از عرشه‌های برتر را که می‌توانید برای چالش بشکه های تفریحی کلش رویال استفاده کنید، بررسی کنیم.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

چالش دوم فصل 53 به نام چالش Barrels o’ Fun شناخته شده است. درک این موضوع بسیار تمیز است، شما هر بار بشکه هایی خواهید داشت که می توانید حریف خود را برای به دست آوردن مزیت اکسیر از بین ببرید.

مقالات مرتبط »    3 بهترین دک شازده کوچولو برای استفاده در بازی کلش رویال

بهترین عرشه برای چالش بشکه های تفریحی کلش رویال

در چالش بشکه های تفریحی کلش رویال ، بشکه های اکسیر در مرکز میدان تولید می شوند و با گذشت زمان به طور مداوم اکسیر را فشار می دهند، که یک اتفاق استاندارد است. با این حال، پیچ و تاب در توانایی ربودن اکسیر از حریف است و با پایین آوردن بشکه به شما یک تقویت اضافی می دهد. اکنون، این یک لایه سرگرمی اضافی به بازی اضافه می کند!

اگر منصف باشیم، این غیرقابل پیش بینی بودن ممکن است برای قرار دادن بهترین دک ها بسیار مشکل باشد. اما من چند پیشنهاد دارم که برای من کارساز بود. بنابراین، در اینجا سه انتخاب برتر ما با توجه به چالش بشکه های تفریحی کلش رویال آورده شده است.

1. PEKKA، Battle Ram، Bandit، Magic Archer، Royal Ghost، Zap، Electro Wizard، Snowball

میانگین هزینه اکسیر: 3.6

این عرشه حول یک استراتژی قدرتمند ضرب و شتم می چرخد. و P.E.K.K.A رام نشدنی به عنوان تانک رهبری شارژ را بر عهده دارد. Battle Ram و Bandit مکمل P.E.K.K.A هستند. و فرصت‌های قدرتمندی برای مقابله با فشار ایجاد می‌کنند. گلوله برفی اگر در نزدیکی برج تاج بازی شود می تواند به بشکه و نیروها آسیب برساند و از این رو یک پشتیبانی طلسم عالی است.

پشتیبانی Ranged توسط Magic Archer ارائه می شود. که می تواند بشکه های Elixir را نیز هدف قرار دهد. Electro Wizard و Zap به‌عنوان بازی‌های دفاعی حیاتی عمل می‌کنند. به طور مؤثری ازدحام را مدیریت می‌کنند و نیروهای دشمن را بازنشانی می‌کنند. در حالی که دومی همچنین می‌تواند به بشکه آسیب برساند.

2. Goblins، Dark Prince، Miner، Arrows، Royal Recruits، Rage، Elixir Collector، Skeleton Dragons

میانگین هزینه اکسیر: 3.9

در این عرشه کنترل محور، من یک Elixir Collector را امتحان کردم تا فرصت های اضافی برای مزیت اکسیر را به عنوان یک عامل ترفند فراهم کند. طبق معمول، ماینر جای کارت شرط برد را می گیرد. Goblins، Dark Prince و Skeleton Dragons هم در دفاع و هم در حملات نقش دارند. و گزینه های همه کاره را در برابر انواع تهدیدات ارائه می دهند.

من به شما پیشنهاد می کنم از Royal Recruits Evolution استفاده کنید. که هم به عنوان یک واحد دفاعی محکم و هم به عنوان یک نیروی ضد فشار مؤثرتر است. فلش‌ها و خشم عرشه را در بر می‌گیرند و کنترل کارآمدی ازدحام و تقویت شگفت‌انگیز را برای فشارهای استراتژیک شما فراهم می‌کنند.

3. Bats, Skeleton Army, Arrows, Goblin Gang, Dart Goblin, Hog Rider, Princess, Mega Knight

میانگین هزینه اکسیر: 3.5

آخرین عرشه ما برای چالش بشکه های تفریحی کلش رویال این عرشه چرخه سریع است. که بر تاکتیک‌های ازدحام کردن و شوالیه مگا برای تهاجم بی امان تمرکز می‌کند. خفاش‌ها، ارتش اسکلت‌ها و گابلین گانگ تهدیدهای ازدحامی دائمی ایجاد می‌کنند. در حالی که Dart Goblin و Princess پشتیبانی دامنه‌ای ضروری را ارائه می‌کنند. و می‌توانند به راحتی از مزایای اکسیر نیز برخوردار شوند.

Hog Rider به عنوان شرط برد اولیه عمل می کند و ضربات سریع و حساب شده را ارائه می دهد. فلش ها هدف دوگانه ای دارند، نه تنها به سربازان آسیب می رسانند، بلکه به بشکه نیز آسیب می رسانند. مگا نایت به عنوان یک فروشنده همه کاره تانک و آسیب پاشش عمل می کند و فشار سریع و بی امان را بر حریف شما تضمین می کند.

سخن پایانی

چالش بشکه های تفریحی کلش رویال غیرقابل پیش بینی است! اما من تمام تلاش خود را کرده ام تا بهترین دک های مورد نیاز را ردیف کنم. با این حال، عرشه های ذکر شده، عرشه های ثابتی هستند که در صورت استفاده صحیح می توانند شانس موفقیت شما را افزایش دهند. بسیار مهم است که عرشه‌های مختلف را امتحان کنید. با آن‌ها در نبردها بازی کنید و مواردی را پیدا کنید که با سبک بازی و ترجیحات کارت شما مطابقت دارند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

حلقه گربه فری فایر جدید باندل Feline Flaneur و جوایز بیشتری ارائه می دهد

نوشته بعدی

بهترین اسلحه سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل (2023) : چهارمین سالگرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه