چالش Barbarous Barbarians کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه ها

چالش Barbarous Barbarians

بهترین deck های چالش بربرهای وحشی در Clash Royale

در این مقاله، در مورد برخی از بهترین دک هایی که می توانید برای چالش Barbarous Barbarians در کلش رویال استفاده کنید، صحبت خواهیم کرد.

به‌روزرسانی کاملاً جدید Card Evolution بالاخره برای کلش رویال آمد. برای نمایش این به‌روزرسانی، رویداد دیگری برای بازی وجود دارد. این بار با حضور Barbarians. در کنار انتخاب او، لازم است به دنبال تعادل خوبی برای عرشه ها باشید.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بهترین عرشه برای چالش Barbarous Barbarians کلش رویال

قوانین ساده هستند. می توانید از بربرهای تکامل یافته استفاده کنید یا در برابر دفاع از آنها نقشه بکشید یا هر دو را انجام دهید. برنامه ریزی یک عرشه صحیح مهم است. تا از نقاط قوت بربرها استفاده و با آنهایی که نزدیک می شوند مقابله کنید.

مقالات مرتبط »   نحوه دریافت Evolution Shards در کلش رویال

اینجا سه گزینه برتر ما برای چالش Barbarous Barbarians کلش رویال با توجه به کارت جدید Evolution آورده شده است.

1. Barbarians، Barbarian Barrel، Baby Dragon، Firecracker، Inferno Dragon، Lava Hound، Poison، Miner

میانگین هزینه اکسیر: 4.0

یک عرشه سنگین برای شروع، این یک عرشه است که برای مقابله با استراتژی حمله بالا طراحی شده است. اژدهای دوگانه یک استراتژی دفاعی عالی است. که یک گزینه تدافعی همه کاره را ارائه می دهد و عرشه آن بر استفاده از لاوا هاند به عنوان تانک تمرکز دارد.

ماینر فشار و حواس پرتی را افزایش می دهد. در حالی که Poison، Firecracker و Barbarian Barrel به کنترل نیروهای دشمن و پاکسازی دسته ها کمک می کنند. به طور کلی، یک عرشه محکم برای شروع.

2. Barbarians، Rocket، Skeleton Army، PEKKA، Rage، Zap، Dark Prince، Ice Spirit

میانگین هزینه اکسیر: 3.8

عرشه دوم هم برای مقابله با بربرهای تکامل یافته و هم برای فشار در دقیقه آخر کار می کند. ترکیب PEKKA و دارک پرنس به دلیل خروجی آسیب بالا و پتانسیل ضد هل دادن آنها مؤثر است. و برای عدم طلسم آسیب پایداری ایجاد می کند.

Zap اغلب برای کمک به ضد فشار با از بین بردن انبوه سربازان، به ویژه پس از برخورد با بربرها استفاده می شود. علاوه بر این، Rage را می توان در هر زمان، چه برای ضد هل دادن و چه برای دفاع، به کار گرفت، زیرا سرعت را به واحدهای شما افزایش می دهد.

3. Barbarians، Balloon، Lava Hound، Fireball، Mega Minion، Minions، Tombstone، Zap

میانگین هزینه اکسیر: 4.0

آخرین عرشه توصیه شده در راهنمای ما حول یک استراتژی حمله هوایی قدرتمند می چرخد. Lava Hound به عنوان تانک عمل می کند و پس از آن بالن برای وارد کردن آسیب های سنگین به برج های دشمن، مشابه استراتژی حمله هوایی که شما استفاده می کنید، عمل می کند.

واحدهای پشتیبانی مانند Mega Minion و Minions پشتیبانی هوایی اضافی را ارائه می دهند. در حالی که Barbarians و Tombstone می توانند در برابر واحدهای زمینی شگفت انگیز باشند. Fireball را می توان هم برای اهداف تهاجمی و هم برای اهداف دفاعی استفاده کرد. به ویژه برای مقابله با Barbs تکامل یافته در حالی که Zap به پاک کردن ازدحام و بازنشانی واحدهای دشمن کمک می کند.

سخن پایانی

همانطور که بازیکنان وارد چالش می شوند، چه با انتخاب Barbarians به عنوان کارت اصلی خود یا برنامه ریزی برای مقابله با آنها، پیدا کردن تعادل عالی برای عرشه خود بسیار مهم می شود. با فرصتی برای کشف استراتژی‌ها و ترکیب‌های مختلف، بازیکنان می‌توانند پتانسیل کامل Evolved Barbarians را آزاد کنند.

درست است که هر دک برای هر بازیکنی در کلش رویال کار نمی کند. اما دک های آزمایش شده و اثبات شده ای وجود دارند که در صورت بازی صحیح می توانند شانس موفقیت شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. آزمایش با عرشه های مختلف، آزمایش آنها در نبردها و یافتن مواردی که مطابق با ترجیحات سبک بازی و کارت شما هستند ضروری است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه تغییر منظره در کلش اف کلنز – راهنمای گام به گام

نوشته بعدی

کارت لول 15 کلش رویال : هزینه ارتقاء، الیت کارت ها و Card Evolution

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه