چالش 7 اکسیر کلش رویال : راهنمای چیدمان بهترین عرشه ها

چالش 7 اکسیر کلش

راهنمای بهترین deck ها برای چالش 7 Elixir در بازی Clash Royale

چالش 7 اکسیر کلش رویال یک بار دیگر بازگشته است. اگرچه این چیزی نیست که آزمونی عالی برای مهارت‌های بازی شما باشد، اما حالت بازی فوق‌العاده هرج و مرج است. و این همان چیزی است که حالت را به حالت خنده‌داری تبدیل می‌کند. بنابراین در این راهنما، بهترین دک های موجود برای چالش 7 اکسیر کلش رویال را بررسی خواهیم کرد.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بهترین دک ها برای چالش 7 اکسیر کلش رویال

عرشه‌های ماهر در بیشتر موارد کار نمی‌کنند. در نتیجه ما عرشه‌ها را در سمت سنگین‌تر نگه داشته‌ایم که نه تنها حریف را ناامید می‌کند، بلکه ضد حمله‌ها را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

مقالات مرتبط »    به روز رسانی جولای کلش رویال فصل 49 : کارت الیت وایلد و تغییرات تعادل

در اینجا سه توصیه برتر عرشه ما بدون هیچ نظمی وجود دارد.

1. Giant Skeleton, Cannon Cart, Firecracker, Freeze, Graveyard, Poison, Tornado, Baby Dragon

میانگین هزینه اکسیر: 4.3

اولین عرشه ما یکی از پرکاربردترین ها در آخرین باری بود که چالش مطرح شد. آسیب اسکلت غول پیکر به مخزن و به دنبال آن خواهر و برادر کوچکتر متولد شده با قبرستان، ترکیبی ویرانگر است که در این مورد چرخه سریعتری دارد.

Cannon Cart و Firecracker قدرت شلیک بیشتری را از راه دور فراهم می‌کنند. Baby Dragon می‌تواند به پاک کردن انبوه سربازان دشمن با کنترل جمعیت Tornado به لطف آسیب پاشش آن کمک کند. به طور کلی، این عرشه هنوز هم یکی از بهترین ها برای این چالش باقی مانده است.

2. Baby Dragon، Mortar، Mega Knight، P.E.K.K.A، Wizard، Executioner، Mortar، Log، Tornado

میانگین هزینه اکسیر: 4.6

عرشه کمی سنگین، ما هر دو Mega Knight و PEKKA را داریم، دو کارت HP با آسیب بالا در بازی. Wizard و Executioner برای پشتیبانی از اسپلش انتخاب می‌شوند، زیرا ممکن است تعداد زیادی از کلبه‌های اجنه را ببینید که در اطراف شما اسپم شده‌اند.

طلسم‌های Log و Tornado کنترل ضروری جمعیت را فراهم می‌کنند. همچنین به بازیکنان اجازه می‌دهند تا فشارهای دشمن را مختل کنند و دفاع خود را دست نخورده نگه دارند. اگرچه بدون شرط برد واضح است، این عرشه مطمئناً یکی از انتخاب های برتر برای انتخاب است.

3. Golem، P.E.K.K.A، Posion، Electro Dragon، Executioner، Bats، Bomber، X-Bow

میانگین هزینه اکسیر: 4.9

سنگین ترین عرشه از بین سه انتخاب، مدیریت این دسته برای بازیکنان خسته کننده خواهد بود. Golem و X-Bow در دو شرط برد بزرگ کاملاً کشنده هستند، که توسط Electro Dragon، Executioner و Bats برای پاکسازی نیروهای دشمن و وارد کردن آسیب های اضافی به پاشیده می شوند.

PEKKA دوباره برای پوشش دفاعی آنجاست، اما اگر به یک برج برسد می تواند کمک زیادی کند. Spamming Poison به تنهایی می تواند به راحتی و بدون دردسر برج را از بین ببرد. اما شما با این عرشه زمان کافی برای برنامه ریزی عرشه های دیگر برای ضربه زدن به برج ها دارید.

سخن پایانی

چالش 7 اکسیر کلش رویال حتی در میان نبردهای پر هرج و مرج، یک عنصر لذت بخش و سرگرم کننده به بازی اضافه می کند. در حالی که ممکن است همه دک ها برای هر بازیکنی مناسب نباشند، دک های ثابت و اثبات شده ای وجود دارند که در صورت استفاده ماهرانه می توانند احتمال موفقیت را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. کشف ترکیب های مختلف عرشه، آزمایش آنها در نبردها و کشف بهترین ها بسیار مهم است.

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

ترفندهای شاتگان در فری فایر : 5 خطای برتر هنگام استفاده از تفنگ ساچمه ای

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه دریافت جم رایگان در کلش اف کلنز (2023)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه