آموزش نحوه تکمیل چالش Jolly Clashmas در کلش اف کلنز

Jolly Clashmas در کلش

چگونه چالش و جوایز Jolly Clashmas Red Box را در کلش اف کلنز تکمیل کنیم؟

همه می دانند که کلش آف کلنز یک بازی چند نفره آنلاین است. که در آن هر چند روز یک بار رویدادهای جدیدی توسط سوپرسل در بازی معرفی می شود. بازیکنانی که علاقه زیادی به آن دارند زیرا بازیکنان می توانند در این رویدادها شرکت کنند و برنده بازی ها شوند. طلا، اکسیر و اکسیر سیاه. بازیکنان می توانند به صورت رایگان در این چالش ها شرکت کنند. تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که ارتش خود را حداقل با توجه به چالش ها اصلاح کنند. این بار بازی دارای یک چالش جدید به نام Jolly Clashmas Challenge است. در این چالش از قبل یک پایگاه داده شـده و نیروها نیز با آن ارائه می‌شوند. در این بازی بازیکن می‌تواند تنها از نیروهایی که توسط آنها داده شـده استفاده کند. بازیکن نمی‌تواند از ارتش خود استفاده کند. که به آنها آیتم های جادویی، منابع و امتیاز تجربه می دهد. این مقاله چالش های جدید آینده و پاداش های آن را پوشش می دهد.

نحوه تکمیل چالش Jolly Clashmas در کلش اف کلنز

در این چالش، پایه تاون هال 10 باید با کمک ارتشی متشکل از سوپر ماینر و دریل نبرد بچه نابود شود. قبل از حمله به پایگاه، لازم است در نظر داشتـه باشید که در گوشه هایی از پایگاه مین های هوایی وجود دارد که می تواند نیروهای ما را بکشد. به همین دلیل است که قبل از حمله، موقعیت مین را در پایگاه پیدا کنید.

مقالات مرتبط »  خرید جم کلش اف کلنز

  • در چالش Jolly Clashmas، ابتدا، در ساعت 12 یک بالون گولم یخ را در نزدیکی برج کماندار و 1 گولم یخ را روی کانن مستقر خواهیـم کرد. همچنین 1 سوپر دیوار شکن را در نزدیکی توپ در سمت راست او مستقر کنید.
  • پس از آن تمام ماینرها و قهرمانان را در ساعت 9 مستقر کنید.
  • 1 طلسم Freeze و 1 طلسم Poison را روی cc Dragon بریزید.
  • در نهایت پس از به کارگیری کامل این روش به راحتی در نبرد پیروز می شویم. و چالش Jolly Clashmas در کلش اف کلنز را با ستاره به پایان می رسانیم.

مقالات مرتبط »  چگونه در چالش شکرگزاری کلش اف کلنز سه ستاره بدست آوریم؟

4/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

حالت مرد عنکبوتی پابجی موبایل چیست؟ – تمام آنچه نیاز است بدانید

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه ایجاد نام زیبا برای فری فایر – Free Fire Nickname

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه