مقایسه کاراکتر الوک و کرونو بازی فری فایر در اپدیت ob30

مقایسه کاراکتر الوک و کرونو بازی فری فایر در اپدیت ob30

مقایسه کاراکتر الوک و کرونو بازی فری فایر در اپدیت ob30

کاراکترها یکی از مهمترین آیتم ها در بازی Free Fire هستند که می‌توانند بر روی نتایج بازی تاثیر مثبتی بگذارد، دو نمونه از بهترین کاراکتر ها در بازی فری فایر کاراکتر کرونو و کاراکتر آلوک می باشند که طرفداران بسیار زیادی را دارد در مصر تصمیم دارم این دو کاراکتر را با یکدیگر مقایسه کنم که شما بتوانید به خوبی تصمیم بگیرید کدام یک از آنها برای شما و سبک بازی شما مفید هستند.

مقایسه کاراکتر الوک و کرونو بازی فری فایر در اپدیت ob30

اخیرا بازی فری فایر به روز رسانی شده است و یکی از کاراکترهای که بسیار خشن شده و برای رقابت های تهاجمی مناسب میباشد، کاراکتر کرونا است که توسعه دهندگان این بازی این کاراکتر را در این به‌روزرسانی بسیار خشن تر و قدرتمندتر کرده‌اند و از طرفی کاراکتر آلوک نیز به یکی از قدرتمندترین کاراکترها در این بروزرسانی تبدیل شده است. با خرید جم فری فایر میتوانید آیتم های مختلفی را برای قدرتمندتر کردن این کاراکتر از فروشگاه داخل بازی خریداری کنید.

  • کاراکترو کرونو

همانطور که میدانید این کاراکتر دارای قابلیت ویژه استفاده از یک حالت تدافعی برای خود می باشد که یک هاله در اطراف این کاراکتر ایجاد می شود و می تواند زمانی که درون این هاله قرار دارد به راحتی سایر بازیکنان را مورد هدف قرار دهد و از طرفی به خود این کاراکتر هیچ آسیبی وارد نخواهد شد، در این به روز رسانی از بازی فری فایر خنک شدن این قابلیت از ۲۵۰ ثانیه به ۲۲۰ ثانیه کاهش پیدا کرده و این کاراکتر می تواند ۶۰۰ آسیب را که توسط دشمنان به وارد می شود را مسدود کند.

  • کاراکتر آلوک

این کاراکتر می‌تواند سرعت شما را در طول بازی افزایش دهد و همچنین بر روی بازیابی سطح HP ها نیز تاثیر گذار خواهد بود. او قادر است که یک هاله تا فاصله ۵ متری ایجاد کند و با استفاده از این هاله می تواند ۱۰ الی ۱۵ درصد سرعت شما را افزایش دهد.

نتیجه گیری

با وجود اینکه کاراکتر کرونو می‌تواند یک کاله تدافعی ایجاد کند و همچنین که می‌تواند تا حدود ۶۰۰ آسیب را مسدود کند اما به اندازه کاراکتر آلوک قوی نیست به همین دلیل بسیاری از بازیکنان در بازی فری فایر از کاراکتر آلوک استفاده می کنند زیرا قابلیت های او می تواند بر روی قابلیت‌های سایر هم تیمی ها نیز تاثیر مثبت بگذارد.

علاوه بر این کاراکتر را الوک هم برای رقابت‌های تهاجمی و هم تدافعی مناسب می باشد که این می تواند شانس بازیکنان را برای پیروزی افزایش دهد و از طرف دیگر می‌تواند بر روی سطح HP نیز تاثیر گذار باشد، اما بطور کلی این شما هستید که با توجه به سبک بازی خود تصمیم می گیرد که از کدام یک از این کاراکتر ها استفاده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

ترفندهای حرفه ای لوت کردن در بازی فری فایر free fire

نوشته بعدی

معرفی بهترین loadout های سیزن 8 بازی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه