راهنمای تخم مرغ های عید پاک مود زامبی کالاف دیوتی موبایل

مود زامبی کالاف دیوتی

راهنمای تخم‌مرغ‌های عید پاک مود زامبی‌ کالاف دیوتی موبایل

Call of Duty یکی از پرطرفدارترین فرانشیزها در صنعت بازی های مدرن است و حجم عظیمی از بازی های جذاب را در خود جای داده است. برخی از این پروژه ها رازهای مختلفی دارند و امروز قصد داریم در مورد آنها صحبت کنیم. این راهنما در مورد تخم مرغ عید پاک مود زامبی کالاف دیوتی موبایل به شما می گوید. با جمینجا همراه باشید. جهت خرید سی پی می توانید از سایت ما اقدام کنید.

تخم مرغ عید پاک در مود زامبی کالاف دیوتی موبایل

رازهای مختلفی وجود دارد که می توانید در Call of Duty Mobile پیدا کنید و برخی از جالب ترین آنها در حالت زامبی است. امروز قصد داریم در مورد این تخم مرغ های عید پاک صحبت کنیم. در اینجا می توانید یک تصویر خاص با تمام اسرار را مشاهده کنید.

مود زامبی کالاف

در این تصویر می توانید تمام تخم مرغ های عید پاک را در مود زامبی کالاف دیوتی موبایل مشاهده کنید. بنابراین، بیایید نگاهی دقیق تر به آنها بیندازیم!

مقالات مرتبط »  آموزش کامل نحوه دریافت گان لجندری در کالاف دیوتی موبایل

1 – Big Blue Meteor

Big Blue Meteor

این تخم مرغ عید پاک را می توان در شمال غربی نقشه یافت. در آنجا شاهد یک شهاب سنگ بزرگ خواهیـد بود که با کریستال های آبی پوشیـده شـده است. از دست دادن آن واقعاً سخت است و اگر به آن شلیک کنید، چند جمجمه در حال پرواز را احضار خواهیـد کرد. پس از کشتن این حریفان، یک پاور آپ رایگان دریافت خواهیـد کرد.

2 – Flying Pans

Flying Pans

اگر به جنوب شرقی بروید یک کلبه کوچک پیدا خواهیـد کرد. چهار تابه پرنده داخل آن خواهیـد دید. اگر به همه آنها شلیک کنید، چیزی شبیه به گیاه را در خارج از ساختمان احضار خواهیـد کرد. پس از آن، باید به این آیتم کوچک شلیک کنید و از شما دور می‌شود. به تعقیب آن ادامه دهید تا در نهایت یک پاور آپ رایگان دریافت کنید.

3 – Flying Teddy Bears

Flying Teddy Bears

این تخم مرغ عید پاک مربوط به خرس های عروسکی در حال پرواز است که باید تیراندازی کنید. شما می توانید آنها را در جنوب شرقی، جنوب غربی، شمال غربی و شمال شرقی پیدا کنید. هر کدام از این قسمت های نقشه دارای ساختمانی هستند که می توانید وارد آن شوید. خرس های عروسکی را در داخل یا خارج از این کلبه ها خواهیـد دید. متأسفانه، اگر به همه این اشیاء شلیک کنید، هیچ جایزه ای دریافت نمی کنید.

4 – Secret Radios

Secret Radios

این تخم مرغ عید پاک کاملاً شبیه به قبلی است. به شما نیاز دارد که پنج رادیو را پیدا کرده و فیلمبرداری کنید. شما می توانید آنها را در همان کلبه هایی که به خرس های عروسکی در حال پرواز شلیک کرده اید، پیدا کنید. تنها تفاوت در رادیوی پنجم است که باید در آزمایشگاه زیرزمینی جستجو کنید. اگر از همه این رادیوها فیلمبرداری کنید، این ایستر اگ هیچ جایزه ای به شما نمی دهد.

5 – Jibokko Boss Fight

Jibokko Boss Fight

این بزرگترین تخم مرغ عید پاک روی نقشه است. این به شما امکان می دهد در پایان بازی خود با رئیس مخفی Jibokko روبرو شوید. برای اینکه بتوانید این کار را انجام دهید، باید مراحل زیر را دنبال کنید :

  • قطعات تعمیر آسانسور را در ساختمان در وسط نقشه پیدا کنید.
  • آسانسور را در همان ساختمان پیدا کنید و برای تعمیر آن از قطعات تعمیر استفاده کنید.
  • برای رسیدن به زیرزمین از آسانسور استفاده کنید.
  • با گیاهان به آزمایشگاه بروید.
  • با مجله در آزمایشگاه تعامل کنید و از آن برای حل پازل با گیاهان استفاده کنید.
  • این پازل شما را ملزم به تیراندازی به Plant 4 و Plant 3 می کند. پس از آن، باید منتظر بمانید تا گیاه 3 مجدداً اسپین شود و به گیاه 2 و گیاه 7 شلیک کنید. در نهایت، باید به گیاه 3 که مجدداً ظاهر شـده است، شلیک کنید.
  • با کنترل پنل واقع در همان اتاقی که می توانید یکی از رادیوهای مخفی را پیدا کنید تعامل کنید.
  • به موج نهایی برسید و رئیس مخفی جوبوککو را شکست دهید!

چند تخم مرغ مختلف وجود دارد که می توانید در COD Mobile Zombies پیدا کنید و خوشحال خواهیـم شد اگر این راهنما به شما کمک کند اطلاعات بیشتری در مورد آنها بیاموزید. در مبارزه بیشتر خود با زامبی ها موفق باشید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

چگونه خطای A Player That Your Platform Denies را رفع کنیم؟

نوشته بعدی

نحوه دعوت دوستان به کالاف دیوتی موبایل Call of Duty: Mobile

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه