حداقل پینگ وارزون موبایل برای بازی با نسخه محدود 160 است

حداقل پینگ وارزون موبایل

COD Warzone Mobile برای پخش Limited Release به 160 پینگ محدود، و استفاده از VPN را منع می کند

اکنون، COD Warzone Mobile شروع به نمایش اعلان برای بازیکنانی که خارج از مناطق عرضه محدود هستند، حداقل پینگ وارزون موبایل را به 160 کاهش و استفاده از VPN را ممنوع کرده است.

COD Warzone Mobile، بازی موردانتظار COD battle royale در حال حاضر در کشورهای منتخبی از استرالیا، شیلی، نروژ و سوئد به صورت محدود عرضه می شود. این بازی ابتدا در استرالیا منتشر شد و سپس توسط کشورهای دیگر دنبال شد.

می توانید از سایت جمینجا سی پی وارزون موبایل را با قیمت مناسب خریداری کنید.

COD Warzone Mobile با اعلام حداقل پینگ وارزون موبایل ، استفاده از VPN را در طول نسخه محدود با اطلاعیه درون بازی منع می کند

در اطلاعیه داخل بازی آمده است که بازی به یک اتصال اینترنتی قوی به سرورهای محلی نیاز دارد. و بازیکنان باید هر گونه اتصال نرم افزار VPN یا برنامه را غیرفعال کنند. فقط استرالیا، شیلی، نروژ و سوئد در طول انتشار محدود پشتیبانی می شوند. این اطلاعیه همچنین اضافه می‌کند که اتصالات VPN از مناطقی غیر از این چهار مورد پشتیبانی نمی‌شوند. و می‌توانند به طور کلی تجربه همه بازیکنان را خراب کنند.

مقالات مرتبط »     جوایز پیش‌ سفارش وارزون موبایل به همراه تاریخ انتشار احتمالی

بازی اکنون به کمتر از 160 پینگ نیاز دارد. اگر پینگ بالاتر از آن باشد، ممکن است اعلان ظاهر شود و دکمه “خروج” را نشان دهد. اگر بازیکنان، روی دکمه «خروج» کلیک کنید، بازی روی دستگاه بسته می‌شود. با این حال، بازیکنان می توانند این اخطار را نادیده بگیرند و از VPN استفاده کنند. که سرعت بالا و تأخیر کم را برای تجربه ای روان ارائه می دهد.

ممکن است بازیکنانی وجود داشته باشند که به دلیل استفاده از VPN باید نگران ممنوعیت حساب خود باشند، نباید نگران باشند زیرا هیچ محدودیتی برای استفاده از VPN وجود ندارد. این بازی فقط در صورتی ممکن است اخطار را بازگرداند که اتصال بدی وجود داشته باشد، چیزی بیشتر از آن.

به غیر از انتشار محدود در مناطق انتخابی، هیچ اطلاعاتی در مورد انتشار محدود در سایر مناطق وجود ندارد. تا آن زمان، بازیکنان علاقه مند می توانند برای پیش ثبت نام در بازی به فروشگاه Google Play و Apple App Store مراجعه کنند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل با عنوان Error 404 به روز رسانی شد

نوشته بعدی

راهنمای شخصیت سونیا در فری فایر : توانایی ها، ترکیب شخصیت ها و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه