سکه های Vault کالاف دیوتی موبایل : نحوه دریافت و استفاده از آنها

سکه های Vault کالاف

Vault Coins کالاف دیوتی موبایل :  چگونه می توان سکه ها را دریافت و از آن استفاده کرد؟

سکه های Vault کالاف دیوتی موبایل با اضافه شدن سیستم BP Vaults به بازی معرفی شد. این ارزی است که برای دریافت جوایز بتل پس فصل گذشته استفاده می شود که بسیاری از بازیکنان هنوز اطلاعات زیادی درباره آن ندارند.

سایت جمینجا مرجع معتبر خرید cp کااف دیوتی موبایل، دارای نماد اعتماد و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال می باشد.

در پی آن، ما این راهنما را آماده کردیم که نحوه دریافت و استفاده از Vault Coins در COD: Mobile را در حین به اشتراک گذاشتن برخی جزئیات بیشتر توضیح می دهد.

نحوه دریافت سکه های Vault کالاف دیوتی موبایل

می‌توانید با ارتقاء سطوح بتل پس فعلی در بازی، سکه های Vault کالاف دیوتی موبایل را دریافت کنید. برخی از سکه‌های Vault بخشی از پس رایگان نبرد هستند. در حالی که برخی از آنها تحت گذرنامه نبرد پریمیوم قرار دارند. بنابراین برای بدست آوردن Vault Coins به ارتقاء سطح بتل پس خود ادامه دهید.

این به شما کمک می کند تا به سرعت لایه های بتل پس را باز کنید و سکه های Vault را بدست آورید.

نحوه استفاده از Vault Coins

می‌توانید از سکه‌های Vault در BP Vault، با نام Battle Pass Vault، برای دریافت پاداش‌های ردیف پاس قدیمی استفاده کنید. بنابراین، چگونه کار می کند؟ ابتدا باید از طریق منوی Multiplayer به قسمت Battle Pass بروید.

سپس گزینه BP Vault موجود در سمت چپ صفحه بازی را انتخاب کنید. اکنون، با استفاده از CP، هر یک از بتل پس های فصل قبل را خریداری کنید. اگر CP کمی دارید، راهنمای ما در مورد نحوه دریافت CP در COD: Mobile را بررسی کنید.

مقالات مرتبط »   آموزش نحوه گرفتن CP در کالاف دیوتی موبایل در سال 2023

هنگامی که این کار را انجام دادید، روی بتل پس خریداری شده ضربه بزنید. و از Vault Coins برای دریافت جوایز لایه های مختلف استفاده کنید. برای باز کردن قفل هر ردیف 10 سکه خرک هزینه دارد. بنابراین، بر اساس در دسترس بودن Vault Coins، قفل پاداش مناسب را باز کنید.

آیا BP Vault در COD Mobile منقضی می شود؟

نه! برخلاف بتل پس فصل فعال، بتل پس فصل قبلی که از طریق منوی BP Vault خریداری شده بود منقضی نمی‌شود. پس از خرید، می توانید هر زمان که بخواهید با استفاده از Vault Coins، جوایز ردیف آنها را مطالبه کنید.

و همین است. اینگونه است که شما سکه های Vault کالاف دیوتی موبایل را بدست می آورید و از آن استفاده می کنید.

 

1.8/5 - (5 امتیاز)
نوشته قبلی

چگونه دو اکانت کلش اف کلنز در یک دستگاه داشته باشیم؟

نوشته بعدی

سیزن توکن کلش رویال : چیست و چگونه می توان بیشتر به دست آورد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه