سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل با عنوان Error 404 به روز رسانی شد

سیزن 8 کالاف

به روز رسانی COD Mobile Season 8 2023 Error 404 : نقشه جدید، mode ها و …

به روز رسانی سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل با عنوان Error 404 در تاریخ 6 سپتامبر (چهارشنبه، ۱۵ شهریور) در ساعت 17 PT در بازی عرضه می شود.

هنگامی که شرکت اطلس شراکت های جدیدی را تشکیل می دهد، قاتلان آنها به طور مخفیانه به فعالیت خود ادامه می دهند. اطلاعات نشان می دهد که Kurohana Metropolis، جدیدترین جبهه در مبارزه در COD Mobile Season 8 با نام ERROR 404، در حال افزایش فعالیت است. بازیکنان می‌توانند با استقرار در یک نقشه چندنفره جدید و اصلی در Call of Duty: Mobile، یک اسلحه جدید Shotgun و Sai Melee دریافت کنند، در حالت‌های جدید شرکت کنند و موارد دیگر.

تیم پشتیبانی آنلاین جمینجا آماده پاسخگویی سریع به سؤالات، ثبت و پیگیری سفارشات خرید سی پی کالاف در 7 روز هفته می باشد.

نکات کلیدی به روز رسانی سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل 2023 : خطای 404

Battle Pass

پوسته‌های اپراتور جدید، نقشه‌های سلاح، کارت‌های تماس، و امتیازهای COD اضافی را می‌توانید در خرید بعدی Premium Pass یا فروشگاه خود استفاده کنید. که از جمله موارد رایگان و پولی موجود در بتل پس The Templar’s Oath هستند.

مقالات مرتبط »    آموزش کامل نحوه دریافت کلن بوردر در کالاف دیوتی موبایل

ردیف های رایگان Battle Pass

برای کسب آرگوس به ردیف 21 برسید. هنگام شلیک از لگن یا استفاده از مناظر، این شاتگان اهرمی عملکرد خوبی دارد. نارنجک خوشه ای را در ردیف 8 خریداری کنید. نارنجک خوشه ای، هنگامی که پرتاب می شود، در یک منطقه بزرگتر به مواد منفجره کوچکتر منفجر می شود. ICR-1 – Webs در Tier 50، و همچنین طیف وسیعی از Camos و Weapon Blueprints، از دیگر موارد برجسته رایگان ردیف هستند.

ردیف‌های پریمیوم Battle Pass

با خرید Premium Pass، می‌توانید به تمام مواد جریان ERROR 404، از جمله Operator Skins که برای جنگ آماده هستند، مانند Satsumebachi – Deadly Hornet، Sims – Martial Arts، Domino – Killer Koi و The Iron Monk – The Hundred دسترسی داشته باشید. مشت. بلوپرینت های پیشرفته بر اساس سلاح جدید فصل 8، مانند Holger 26 — Storm Surge، LK24 — Indomitable، Fennec — Midas’ Claw، SKS — Ignited Fury و Argus — Death Branch را مجهز کنید.

اشتراک Battle Pass

با خرید اشتراک Battle Pass، می‌توانید به نیروهای زمینی بپیوندید. و در هر فصل جوایز اضافی، 10 درصد افزایش در Player و Weapon XP، کوپن‌های تخفیف و تعداد محدودی تخفیف برای 10 برابر کشیدن جعبه دریافت کنید.

Wraith – Bio Mech Operator Skin، LAPA – Dragon in Amethyst Weapon Blueprint و Bag – Dragon in Amethyst از جمله جوایز فصل هشتم نیروی زمینی هستند.

به روز رسانی های چند نفره سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل 2023

نقشه جدید: کلان شهر کوروهانا

سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل با راه‌اندازی Kurohana Metropolis یک نقشه چند نفره اصلی اضافه می‌کند. یک منطقه هیجان‌انگیز علمی تخیلی در مرکز شهر با تعداد زیادی از گوشه‌ها و فضاهای داخلی. نبردهای نزدیک در اینجا حاکم است. بنابراین Loadout خود را بر این اساس برنامه ریزی کنید.

سایر به روز رسانی های ویژه در Multiplayer

مرکز فرماندهی

ستاد فرماندهی قبلاً به طور انحصاری در طول مسابقات خصوصی قابل دسترسی بود. اما اکنون یک حالت بازی ویژه برای سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل است. با فعال شدن ستاد فرماندهی (HQ) روی نقشه، تیم‌ها باید برای فتح آن وارد نبرد شوند. وقتی آنها کنترل ستاد را در دست دارند، تیم مدافع نمی تواند تخم ریزی کند. پس از کشته شدن همه مدافعان، دشمن می تواند مقر را خنثی کند. که باعث می شود به قسمت دیگری از نقشه حرکت کند.

مراقب HQ Indicator باشید که نشان می دهد ستاد زیر در کجا ظاهر می شود. زودتر برسید تا مطمئن شوید که می‌توانید به محض پخش مستقیم هدف را به دست آورید. در طول مسیر برای مخالفت آماده باشید.

سوپر اسلاید

در این لیست پخش سرگرم کننده جدید که اسلایدهای طولانی تر را برای همه اپراتورها فعال می کند، در چندین حالت بازی رقابت کنید.

بهینه سازی نقشه ساحلی

جاده مرکزی و زیرزمین ساحلی برای بهبود جریان مسابقه تنگ شده است. با آسان‌تر کردن حمله به منطقه، سبک بازی سریع‌تری را تشویق می‌کند که برای چند نفره اصلی مناسب‌تر است.

رویداد موضوعی جدید سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل: Phantom Conquest

به لطف قدرت مرموز شرقی که منطقه را در برگرفته است، همه جا خطراتی وجود دارد. بلیط های فانتوم که با اتمام راندهای چند نفره و بتل رویال به دست می آیند، به شما امکان می دهند بدون توقف از آنجا عبور کنید. در حین سفر، مدعی قلمرو شوید تا جوایزی مانند KN-44 – Geisha’s Gaze و Blackjack – Bloody Fortune را به دست آورید.

چالش های فصلی جدید و رویدادهای ویژه در به روز رسانی فصل 8 2023

چالش‌ها و رویدادهای فصلی جدید را تکمیل کنید که شامل پوسته‌های اپراتور، نقشه‌های سلاح، Battle Pass XP و موارد دیگر می‌شود. از جمله سلاح جدید Sai Melee.

سای: سای یک اسلحه ذاتی دو منظوره است. که دارای سرعت حمله بالاتر به قیمت کاهش آسیب است. اپراتورهایی که مجهز به سای هستند از پرش ها و سر خوردن های پیشرفته نیز بهره مند خواهند شد.

بازیکنان می توانند برای اطلاعات بیشتر، از جمله جوایز ماموریت روزانه و مشوق های ورود ماهانه، تب رویدادهای درون بازی را در طول فصل بررسی کنند.

به روز رسانی فروشگاه: هیدورا کای در یک قرعه کشی شخصیت افسانه ای جدید بازمی گردد

  • قرعه کشی شخصیت های افسانه ای جدید:
    بنیانگذار پنج شوالیه به عنوان Hidora Kai – Cruel Night، یک اپراتور پیشرفته سایبری مجهز به سلاح های پیشرفته بازمی گردد. در این قرعه کشی این شانس را داشته باشید که قفل هیدورا کای، Sais افسانه ای او و سایر تجهیزات پیشرفته را باز کنید.
  • Battle Pass Vault: فصل 1:
    Heist در فصل 8 به Vault می‌پیوندد. و Epic Operators یوری – براتوک، ماکاروف – Kingfish، Iskra – Whitechapel و Ajax – Bouncer را به همراه دارد. نقشه های سلاح مانند Man-O-War – Sterling Ace، PKM – Golded Lion و موارد دیگر را به دست آورید. و به لوازم آرایشی Epic بیشتری مانند بی‌ارزش Fumble Emote و Mission Failed Charm دسترسی پیدا کنید.

اپراتورهایی مانند Tiangu – Porcelain Warrior، Nikto – Fulcrum Shift و Sparrowhawk – Severed Fate از دیگر قرعه‌کشی‌های سیزن 8 کالاف دیوتی موبایل هستند. سعی کنید سلاح‌های افسانه‌ای آن‌ها را نیز پیدا کنید، مانند Rytec AMR، Chopper، و آرگوس Shotgun Weapon Blueprints.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

چالش کلش گامبی وزیر شطرنج : نحوه سه ستاره کردن چالش ملکه شطرنج کلش

نوشته بعدی

حداقل پینگ وارزون موبایل برای بازی با نسخه محدود 160 است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه