فصل 5 کالاف دیوتی موبایل 2023 : نقشه ، حالت‌ها و موارد دیگر

فصل 5 کالاف

به روز رسانی Season 5 کالاف دیوتی موبایل ، Get Wrecked!

همانطور که داستان در Call of Duty Mobile پیش می رود، عموم مردم ناامید می شوند. زیرا شرکت Atlas یک بار دیگر از مرزهای خود فراتر رفته است. وقت آن است که مردم در انبوه همه سخنان خود را بیان کنند. زیرا اعتراضات و تظاهرات خیابان ها را فرا گرفته است. پس از پایان فصل 4 Call of Duty Mobile، فصل 5 کالاف دیوتی موبایل 2023 با یک نقشه چندنفره جدید و یک حالت جدید، به علاوه بهبودهایی در مسابقات آخر هفته، از جمله گزینه رقابت در چند نفره و بتل رویال، موج ایجاد می کند.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل با قیمت ارزان و واریز سریع با امنیت بالا از خدمات اصلی جمینجا می باشد.

فصل 5 کالاف دیوتی موبایل 2023

نکات کلیدی

Battle Pass

همراه با پوسته‌های اپراتور جدید، طرح‌های نقشه سلاح، کارت‌های تماس، و امتیازهای COD اضافی که می‌توانید برای خرید بعدی Premium Pass یا فروشگاه خود استفاده کنید Battle Pass جدید هم چیزهای رایگان و هم پولی را ارائه می دهد.

مقالات مرتبط »   بتل پس سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل (2023) به همراه محتوای جدید

برای تفنگ تهاجمی FFAR 1 جا باز کنید. که می‌توان آن را در Tier 21 Battle Pass تهیه کرد. و یکی از بالاترین نرخ‌های آتش را در کلاس خود دارد. Guardian Scorestreak جدید را در Tier 14 دریافت کنید. یک سلاح قابل استقرار که تشعشعات را به صورت مخروطی ساطع می کند. تحرک دشمن را کاهش می دهد. دید آنها را مختل می کند و به طور مداوم آسیب های سطح پایین را وارد می کند. بسیاری از کاموها، نقشه‌های سلاح، و قلب‌های شکسته‌شده در ردیف 50، برجسته‌ترین لایه‌های رایگان اضافی هستند.

ردیف‌های Premium Pass

دسترسی به تمام محتوای Get Wrecked! با خرید Premium Pass، از جمله Operator Skins مانند Rampage — Showdown، Synaptic — Neutralizer، Sims — Regulator و Roze — Smokey Skies را استریم کنید. از AK117 – Corporate Issue، ZRG 20MM – Holy Roman، FFAR 1 – Burnt a Cinder، the Shorty – Patched و Switchblade X9 – Treachery برای از بین بردن مخالفان استفاده کنید.

اشتراک Battle Pass

با خرید اشتراک Battle Pass، می‌توانید به نیروهای زمینی بپیوندید و جوایز بیشتری در هر فصل دریافت کنید، 10٪ افزایش در بازیکن و سلاح XP، و همچنین چند جعبه تخفیف 10 برابری.

The Hunter—Infantry Operator Skin، MAC-10 — Mollusk Majesty Weapon Blueprint و Bag—Mollusk Majesty از جمله جوایز نیروی زمینی برای فصل 5 هستند.

به روز رسانی های چند نفره

نقشه چند نفره جدید : Armada Strike

Armada Strike بازیکنان را روی یک کشتی عظیم در وسط ناوگان کشتی های اقیانوس پیما قرار می دهد که نبرد در دریاهای آزاد آغاز می شود. Armada Strike که برای اولین بار در Call of Duty: Black Ops Cold War نمایش داده شد، بازیکنان را با نبردهای بالا و پایین عرشه آزمایش می کند و دارای خطوط آبزی است که امکان دسترسی سریع بین هر دو عرشه را فراهم می کند.

با شیرجه رفتن در آب برای انجام حملات جانبی آبی و شرکت در نبرد برای کنترل اتاق کنترل مرکزی، یک گذرگاه حیاتی از کشتی را قطع کنید. به فشار دادن تیم مقابل ادامه دهید تا زمانی که به صفحه برد برسید. و در عین حال مراقب تک تیراندازها و سایر اپراتورهای دوربرد در سمت راست و بندر باشید.

حالت چند نفره جدید: Search and Rescue

بازیکنان در جستجو و نجات وظیفه دارند به مکان های انفجاری حمله کنند یا از آنها محافظت کنند در حالی که ویژگی های Search & Destroy و Kill Confirmed را ترکیب می کنند. یک بار در هر دور، بازیکنان می توانند رفقای ناک اوت شده را احیا کنند.

اپراتورها پس از ریشه کن کردن اولیه، یک برچسب سگ را در پی خود باقی می گذارند. اگر یکی از هم تیمی ها آن را بردارد، اپراتور سرنگون شده در نبرد دوباره شروع به کار می کند. اگر حریف ابتدا آن را بگیرد، اپراتور ساقط شده حذف می شود. مشابه جستجو و نابود کردن، تیم ها می توانند با انفجار یا خنثی کردن یک مکان بمب یا با نابود کردن کامل تیم رقیب برنده شوند.

آپدیت های Battle Royale

Trophy System به بتل رویال می آید

بازیکنان اکنون می توانند از Trophy System که در فصل 5 به Battle Royale اضافه می شود، برای دفاع از جایگاه خود استفاده کنند. برای اینکه بتوانید به جای فرار از شعاع انفجار روبروی خود، روی حریف مقابل خود تمرکز کنید، سیستم دفاعی خودمختار مقدار محدودی از مواد منفجره ورودی را در حین کار غیرفعال می کند. هنگام جستجو در اطراف نقشه، مراقب این آیتم تاکتیکی مهم باشید.

رویداد با موضوع جدید: Desolate Endurance

پایگاه بقای خود را ایجاد کنید، منابع را جمع آوری کنید، ساختارها را برپا کنید و در این منطقه پر هرج و مرج جایگاهی ایجاد کنید. برای به دست آوردن جوایز نقطه عطف، مانند کارهای روزانه که پس از اتمام، منابع پیشرفته را اعطا می کنند، در بازی چند نفره و بتل رویال شرکت کنید. با ارتقای سازه‌های پایه خود با این مواد پیشرفته، می‌توانید به طور موثرتری جوایز اضافی را جمع آوری کنید.

چالش های فصلی جدید و رویدادهای ویژه در فصل 5 کالاف دیوتی موبایل 2023

فصل 5 دارای چالش‌ها و رویدادهای فصلی جدیدی است که پوسته‌های اپراتور، نقشه‌های سلاح، Battle Pass XP و موارد دیگر را شامل می‌شود، از جمله پیوست جدید چراغ قوه تاکتیکی.

پیوست جدید:

چراغ قوه تاکتیکی جدید را روی RUS-79U نصب کنید. تا اپراتورهای دشمن را از فاصله دورتر در همه شرایط نوری آشکار کنید. این یک پیوست عالی برای به دست آوردن سریع اهداف دشمن در برد طولانی در همه محیط ها است.

به روز رسانی فروشگاه : گردونه شانس اسطوره ای جدید و موارد دیگر

 • گردونه شانس اسطوره ای جدید:
  Kui Ji – Faded Shadow که مهارت های خود را به عنوان یک محافظ و جاسوس با بالاترین قیمت پیشنهاد می دهد، با بهترین سلاح هایی که می توانید خریداری کنید، مبارزه می کند، از جمله FFAR 1 با فناوری پیشرفته و مبتنی بر آتش – Bright Blade، یک طرح اسلحه نادر اسطوره ای نیز در گردونه شانس که بر اساس تفنگ تهاجمی فصل 5 جدید است، گنجانده شده است.
 • سایر گردونه های شانس فصل 5 کالاف دیوتی موبایل 2023 با مضمون آنارشی:
  گردونه های شانس شامل پوسته های اپراتور مانند Alias – Signal Jammer و David Mason – Bandit، در کنار طرح های اسلحه افسانه ای مانند KSP-45 – Jolted Radio و RUS-79U – کار سفارشی است. همچنین مواظب اجرای مجدد بازی Clean House Draw باشید. که شامل قیمت افسانه ای – پوست اپراتور ضد وحشت، افسانه ای J358 – طرح اسلحه تپانچه سنگین دستی و موارد دیگر می شود.
 • Battle Pass Vault:
  In Deep Water در فصل 5 به Battle Pass Vault می‌پیوندد. و اپراتورهای کمیاب حماسی مانند Roze — Foreshadow را به ارمغان می‌آورد. رورک – شکارچی مرد؛ سمور – کرال پشت; and the Call of Duty: Ghosts villain، Merrick. به طرح‌های جدید Epic Weapon نیز مجهز شوید، از جمله BK557 – Counter Stealth Unit. QXR – Close Catch. DR-H – Rebreather; PP19 Bizon – Devilfish; و CR-56 AMAX – اژدر.
 • به روز رسانی های Vault:
  با شروع فصل 5 کالاف دیوتی موبایل 2023، هر فصل Battle Pass Vault پس از 90 روز از فروشگاه درون بازی خارج می شود. به طوری که تقریباً چهار فصل Battle Pass Vault در یک زمان در دسترس خواهد بود.

بهبودهای جدیدی به حالت مسابقات در فصل 5 کالاف دیوتی موبایل 2023 آمده است

با شروع فصل 5 کالاف دیوتی موبایل 2023، حالت تورنمنت آخر هفته به بازیکنان این امکان را می‌دهد که در حالت چند نفره چرخشی هفتگی و در حالت Battle Royale با آلکاتراز رقابت کنند.

 • کاموخهای Melee:
  با حالت تورنومنت جدید Melee Camos از نزدیک و شخصی آشنا شوید. پس از باز کردن تعداد کافی کاموهای مسابقات سلاح اصلی، Melee Camos برای کسب درآمد در دسترس خواهد بود. بنابراین می‌توانید حتی زمانی که پا به پا می‌شوید با سبک مبارزه کنید.
 • جعبه های بهبود یافته:
  محتویات جعبه مسابقات نیز شاهد ارتقاء خواهند بود. و بازیکنان می‌توانند از کوپن‌های 1CP خود در اولین کشیدن جعبه‌های Mythic Card استفاده کنند.

فصل جدید در 31 می 2023 (چهارشنبه، ۱۰ خرداد) آغاز می شود. فصل بتل پس از 1 ژوئن 2023 آغاز می شود. امیدواریم از فصل 5 کالاف دیوتی موبایل 2023 لذت ببرید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

راهنمای سانتینو در فری فایر : توانایی ها، ترکیب شخصیت ها

نوشته بعدی

الوک شخصیت جدید فری فایر برای دریافت «مهارت‌های بیدار» خواهد بود

1 دیدگاه در “فصل 5 کالاف دیوتی موبایل 2023 : نقشه ، حالت‌ها و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه