سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 : لینک های دانلود رسمی و APK

سیزن 1 کالاف دیوتی

به‌ روز رسانی COD Mobile Season 1 : لینک های دانلود رسمی و APK

به‌روزرسانی سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 اکنون منتشر شده است. و مجموعه‌ای از محتوای جدید را با موضوع سال نو چینی و سال اژدها با پیچ و تاب تاریک ارائه می‌کند. فصل جدید COD: Mobile Season 1 – Soldier’s Tale نام دارد. در اینجا نحوه دانلود آپدیت جدید در اندروید و iOS آورده شده است.

مقالات مرتبط »    حجم کالاف دیوتی موبایل 2024 با منابع آن چند گیگابایت است؟

لینک دانلود آپدیت سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024

با خرید سی پی کالاف از جمینجا ، از امتیاز واریز cp های زمانبر به صورت رسمی و قانونی در کمتر از 8 ساعت بهره مند شوید.

با به‌روزرسانی موجود، بازیکنان دو گزینه اصلی برای دانلود دارند: پیوندهای APK شخص ثالث و پیوندهای رسمی ارائه شده توسط فروشگاه‌های برنامه مربوطه.

دانلود APK شخص ثالث (توصیه نمی شود): ممکن است استفاده از منابع شخص ثالث برای دانلود سریعتر وسوسه انگیز باشد. اما بسیار مهم است که احتیاط کنید. خطرات مرتبط با دانلود فایل‌های APK از منابع غیر رسمی شامل تهدیدات امنیتی بالقوه، بدافزار و به خطر افتادن یکپارچگی بازی است. ما اکیداً توصیه می کنیم از پیوندهای APK شخص ثالث استفاده نکنید. زیرا ممکن است ایمنی و ثبات تجربه بازی شما را به خطر بیندازند.

پیوندهای رسمی (توصیه شده برای ایمنی):

برای به‌روزرسانی ایمن و قابل اعتماد، استفاده از لینک‌های رسمی ارائه شده توسط فروشگاه‌های برنامه مربوطه به شدت توصیه می‌شود:

در سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 چه چیزهایی هست؟

امتیاز Claw مدت زمان عصب کاهش یافته است. FFAR یک ضریب ضریب آسیب را دریافت می کند، اما برای حفظ تعادل، دامنه را کاهش می دهد. به نظر می رسد علاقه مندان در سراسر دسته ها در این فصل بر اساس تغییرات سرور آزمایشی ادامه خواهند داشت. بسیاری از سلاح‌ها مانند UL 736 LMG علاقه‌مندان را دریافت می‌کنند و به متا منتقل می‌شوند.

نقشه جدید اتریوم با قرار دادن مسابقات Gunfight در مکان‌های بسیار نزدیک، نبرد شدید و سریعی را ارائه می‌دهد. اتریوم که در یک حیاط دلپذیر قصر با یک فواره مرکزی قرار دارد، یکی از کوچکترین نقشه هایی است که به طور خاص برای Gunfight ساخته شده است. فضاهای تنگ و خطوط دید مسدود شده، حرکات سریع و قاطع و اقدامات بی وقفه را وادار می کند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

چالش بیلدر بیس شمال در کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

نوشته بعدی

تغییر منظره دهکده خانگی در کلش اف کلنز – Home village scenery

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه