آپدیت سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل با عنوان Graveyard Shift : نقشه و حالت‌ها

آپدیت سیزن 9 کالاف

به روز رسانی COD Mobile Season 9 2023 Graveyard Shift : نقشه، حالت‌های جدید و …

به عنوان بخشی از آپدیت سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل با عنوان Graveyard Shift، همه چیز درست در زمان هالووین اتفاق می افتد. افشاگری های وحشتناکی در جبهه های متعددی مانند هوش مصنوعی با اهداف فاجعه آمیز و یک نقشه مرگبار انجام می شود. که می تواند بیشتر جهان را بی ثبات کند. در نتیجه ترس شروع به غلبه بر اپراتورهای ما می کند.

برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل با ارزانترین قیمت و واریز در کمتر از 30 دقیقه، تنها به ایمیل و رمز اکانت اکتیویژن نیاز است.

هر دو Zombies Classic و Undead Siege برای فصل جدید بازگشته اند. با مواد اضافی برای جلب رضایت حتی وحشی ترین قاتلان. وقتی فصل 9 2023 به نام Graveyard Shift در 4 اکتبر 2023 آغاز شد، بازیکنان می‌توانند یک SMG جدید تجهیز کنند. در حالت کاملاً جدید Patrol Mode به صورت چند نفره رقابت کنند و موارد دیگر.

مقالات مرتبط »    رویداد بیستمین سالگرد کالاف دیوتی با دریافت رایگان کاراکتر Anno Dominate

نکات برجسته کلیدی آپدیت سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل

Battle Pass

Graveyard Shift Pass دارای اقلام رایگان و پریمیوم است. از جمله پوسته‌های اپراتور جدید، نقشه‌های سلاح، کارت‌های تماس، و امتیاز COD اضافی (CP). که می‌توانید در خرید بعدی Premium Pass یا فروشگاه خود خرج کنید.

ردیف های رایگان Battle Pass

در Tier 14، بازیکنان Launcher Plus Perk جدید را دریافت خواهند کرد. که به لانچرها دو گلوله ذخیره دیگر مهمات و 20 درصد شانس می دهد. تا فوراً هر امتیازی را که با لانچر بارگذاری شده خود شکسته اید به دست آورند. این به طور قابل توجهی کاربرد آنها را افزایش می دهد. علاوه بر این، بازیکنان CX-9 SMG را در Tier 21 دریافت خواهند کرد. که سرعت آتش سریع و مانور خوبی دارد. بسیاری از Camos، Weapon Blueprints و QXR — Growl at Tier 50 از دیگر ویژگی های Tier رایگان هستند.

ردیف های پریمیوم Battle Pass

بازیکنان می توانند برای دسترسی به تمام محتوای آپدیت سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل با عنوان Graveyard Shift، از جمله اپراتورهای ترسناک، Premium Pass را خریداری کنند. پوسته هایی مانند «دکتر جادوگر» و «درمان مرگبار»، «دمیر» و «مرده کمین»، «پورتنووا» و «استخوان خنده دار» و «مه آلود» و «در روح».

بازیکنان می‌توانند با Weapon Blueprints مبتنی بر سلاح جدید فصل 9 با نگرانی‌های خود روبرو شوند. مانند :

 • the CX-9 — Deathly Light,
 • the Kilo Bolt-Action — Rex Mortem,
 • the M4 — Nocturne Mortis,
 • و the CR-56 AMAX — Last Testament.

اشتراک Battle Pass

با خرید اشتراک Battle Pass، اعطای جوایز اضافی در هر فصل به همراه 10 درصد افزایش به Player و Weapon XP، کوپن‌های تخفیف، به‌علاوه تخفیف‌های محدود برای 10 برابر کشیدن جعبه، در نیروهای زمینی عضو شوید. در این فصل، اشتراک سه ماهه را انتخاب کنید تا هزینه ماهانه را کاهش دهید و تا پایان سال جوایز را حفظ کنید.

جوایز نیروهای زمینی آپدیت سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل عبارتند از :

 • Woods – Jester Operator Skin،
 • Oden – Dark Threshold Weapon Blueprint
 • و Backpack – Dark Threshold.

حالت کلاسیک Undead Siege با نقشه‌های هالووین و موارد دیگر بازمی‌گردد

زامبی‌ها به موقع برای هالووین بازمی‌گردند. برای اولین بار در کنار Zombies Classic ارائه می‌شوند و نه یک بلکه از دو حالت پشتیبانی می‌کنند. که هر دو Zombies Classic و Undead Siege در فصل وارد می‌شوند. حالت‌ها با چالش‌های جدید، کلاس‌های جدید، پاداش‌های جدید و به‌روزرسانی تعادل بازمی‌گردند.

 • Zombies Classic:
  در Shi No Numa، که با نام Swamp of Death نیز شناخته می‌شود، مستقر شوید، جایی که شما و تیمتان با گروهی مرده مبارزه می‌کنید که با هر دور مرگبارتر می‌شود. از شر دشمنان درهم شکسته خلاص شوید و از امتیازاتی که کسب می کنید برای باز کردن قفل درهای جدید، خرید Perks و تقویت حملات خود با ابزارها و تجهیزات قوی از Mystery Box استفاده کنید.
 • Undead Siege:
  به متحدان خود در یک نسخه زامبی‌شده از نقشه بتل رویال Isolated بپیوندید و سعی کنید پنج روز و پنج شب زندگی کنید. در طول روز به دنبال وسایل و ابزار بگردید و در شب آماده باشید تا با انبوهی که در حال نزدیک شدن هستند بجنگید. برجک‌ها را برای حفاظت بیشتر نصب کنید، سپس هر گونه تعمیرات لازم را برای تله‌پورتر انجام دهید تا کار کند.

نقشه ها

نقشه های چند نفره Standoff و Hacienda در حال دریافت درمان کامل هالووین هستند. آنها را در لیست پخش ویژه شامل انواع حالت های بازی جستجو کنید.

 • Halloween Standoff:
  جشن ها در اوج هستند و آسمان معمول روز در زیر نور ماه کامل تاریک شده است. مراقب مجسمه یک دروگر فانوس جک، خفاش‌های آویزان و سایه‌های هیولایی در کمین پنجره‌ها باشید.
 • Haunted Hacienda:
  فانوس‌های جک، ارواح و کشتی‌های ماورایی در فراساحل، Hacienda را به وحشت هالووین تبدیل می‌کنند، زیرا اپراتورها در محوطه‌های عمارت می‌جنگند، املاک زمانی مجلل که اکنون منظره‌ای دلهره‌آور از اقامتگاه‌ها است.

آپدیت سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل : حالت چند نفره

حالت جدید: Patrol Mode

Patrol Mode که در بازی Call of Duty: Vanguard عرضه شد، بازیکنان را آزمایش می‌کند تا یک نقطه متحرک روی نقشه را که به نام Patrol Zone شناخته می‌شود، تصرف کرده و بر آن حکومت کنند. هدف تنها زمانی متوقف می شود که منطقه در حال رقابت است و زمانی از سر گرفته می شود که فقط یک تیم در داخل مرزهای آن حضور داشته باشد.

اپراتورها با ماندن در Patrol Zone امتیاز دریافت می کنند. اگر یک منطقه توسط بازیکن حریف مسابقه داده شود، تیمی که بیشترین بازیکن را در هدف داشته باشد به کسب امتیاز ادامه خواهد داد. برای حفظ شانس به نفع خود، با هم متحد شوید، به نقطه اصلی برسید و از افراد بیشتری استفاده کنید.

آپدیت Prop Hunt

نقشه‌ها و وسایل جدید به Prop Hunt اضافه می‌شوند، از جمله قوانین و مکانیک‌های جدیدی که تعامل انسان و پایه را از دور به دور تغییر می‌دهند، مانند وسایلی که وانمود می‌کنند انسان هستند یا از حسگر ضربان قلب برای شناسایی وسایل استفاده می‌کنند.

جستجو و نجات رتبه بندی شده

جستجو و نجات به مجموعه حالت های بازی Ranked Multiplayer اضافه خواهد شد. در این پیچ و تاب در Search and Destroy، بازیکنان حذف شده برچسب ها را رها می کنند. اگر یکی از هم تیمی‌ها تگ انداخته شده خود را قبل از اینکه دشمن این کار را انجام دهد، بازپخش می‌کند.

رویدادهای موضوعی جدید

آپدیت سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل سه رویداد جدید را برای شرکت در آن اضافه می‌کند. و پاداش‌های بیشتر به‌علاوه محافظت موقت در برابر از دست دادن رتبه XP در Ranked Play را ارائه می‌کند.

 1. رویداد Halloween Themed Fright Factory
  بلیت های بخت آزمایی Pumpkin Candy را برای تکمیل چالش ها در بازی های Multiplayer و Battle Royale به دست آورید، که می توانید از آنها برای دریافت جوایز مهمی مانند Ajax — Flesh Golem و Kilo 141 —Webspinner استفاده کنید. بلیط های قرعه کشی قوی تر، آب نبات کدو تنبل با کیفیت بالاتر، جوایز نقطه عطف بیشتری را به همراه دارد.

   

 2. Ghost Chasing Spectral Smackdown
  در این بازی جشنواره ای که دارای تخته ای با نه سوراخ است، یک روح را بزنید. از انرژی به دست آمده با انجام چالش های روزانه استفاده کنید تا تا جایی که می توانید امتیاز کسب کنید. Ghost Sovereign King دو امتیاز و Ghost Soldier یک امتیاز دارد، در حالی که ضربه زدن به Bomb Ghost یک امتیاز را از بین می برد. از امتیاز کل خود در پایان هر دور برای کسب جوایز نقطه عطف استفاده کنید.

   

 3. رویداد Team-Up Rank Shield
  تیم خود را برای بازی در رتبه بندی رقابتی گرد هم بیاورید. در طول رویداد Team-Up Rank Shield، بازیکنان در صورت شکست در مسابقه، رتبه XP را از دست نخواهند داد. این محافظت نامحدود نیست، اما باید به شما کمک کند بدون نگرانی از دست دادن دستاوردهای خود در این راه، به فرم مبارزه بازگردید.

چالش های فصلی جدید

چالش‌ها و رویدادهای فصلی جدید را تکمیل کنید که شامل پوسته‌های اپراتور، نقشه‌های سلاح، Battle Pass XP و موارد دیگر می‌شود، از جمله پیوست امضای جدید HS0405 Thunder Rounds برای HS0405.

 • Signature Attachment جدید:
  ضمیمه امضای Thunder Rounds را برای تفنگ ساچمه ای HS0405 مجهز کنید و مهمات ویژه ای را در اختیارتان قرار دهید که پس از طی مسافتی معین شکسته می شود و اهداف را در یک قوس عریض تر مورد اصابت قرار می دهد.

برای اطلاعات بیشتر، از جمله جوایز ماموریت روزانه و مشوق‌های ورود ماهانه، برگه رویدادهای درون‌بازی را در طول فصل بررسی کنید.

به روز رسانی فروشگاه

گردونه شانس اسلحه Mythic جدید

Mythic CX-9 — Lethal Hollow جدیدترین محصول طراحی آزمایشی سلاح است. که دارای اجزای بسیار پیشرفته ای است که به شکلی روان و فرشته بسته بندی شده اند. این شانس را داشته باشید که قفل این طرح جدید اسطوره‌ای نادر را باز کنید. و موارد دیگری مانند Kestrel — Blessed Hollow Operator Skin .

گردونه شانس سری هالووین

قرعه کشی عالی برای فصل پر جنب و جوش، شامل چهار طرح اسلحه افسانه ای به همراه سایر پوسته های تهدیدآمیز و یک کارت تلفن با مضمون ترفند یا درمان.

سایر قرعه‌کشی‌های آپدیت سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل شامل پوسته‌های اپراتور مانند Rodion گربه‌سانی – Hunter’s Prowl، The Director – Crown of Chaos، و Dark Shepherd – Crow’s Haunt، علاوه بر مجموعه‌ای از آیتم‌های دیگر با مضمون هالووین و طرح‌های سلاح است.

Battle Pass Vault

با بازگشت فصل 9: Nightmare Battle Pass، با افزودن Epic Operator Skins Nikto — Scarecrow، چیزهای تسخیر شده بیشتری دریافت کنید. شریان – Nosferatu; روت – مقبره. و Iskra – Arachnis. علاوه بر این، Epic Swordfish – MKII Weapon Blueprint، Zom-Bale Charm و موارد دیگر را دریافت کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

گلد پس اکتبر 2023 کلش اف کلنز همراه با پوسته جدید Ghost Champion

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه دریافت باندل Doom در وارزون و مدرن وارفار 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه