فصل 6 کالاف دیوتی موبایل «Templar’s Oath» : نقشه ها و مدها

فصل 6 کالاف دیوتی

به‌ روز رسانی «Templar’s Oath» سیزن 6 COD Mobile 2023 : نقشه ها، حالت‌ها و …

ظاهر شدن دوباره به عنوان معبد اسطوره ای – سوگند کوتو، فصل 6 کالاف دیوتی موبایل «Templar’s Oath» به حساب می آید.  داستان در CoD Mobile پیش می‌رود. و تمپلار پس از مرگ نزدیک به دست Ghost بازگشته و قوی‌تر از همیشه است. فصل جدید علاوه بر معرفی دومین اپراتور Mythic، موارد زیر را نیز به همراه دراد :

 • حالت کاملاً جدید 4v4v4 Arena،
 • نقشه Armada توسعه یافته برای Ground War،
 • Goliath Clash 2.0،
 • سلاح های جدید،
 • Perk جدید،
 • کلاس جدید Battle Royale
 • و موارد دیگر.

برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل با ارزانترین قیمت و واریز در کمتر از 30 دقیقه، تنها به ایمیل و رمز اکانت اکتیویژن نیاز است.

فصل 6 کالاف دیوتی موبایل «Templar’s Oath» : نکات مهم

Battle Pass

پوسته‌های اپراتور جدید، نقشه‌های سلاح، کارت‌های تماس، و امتیازهای COD اضافی که می‌توانید در خرید بعدی Premium Pass یا فروشگاه خود استفاده کنید، از جمله موارد رایگان و پولی موجود در گذرنامه The Templar’s Oath Battle Pass هستند.

مقالات مرتبط »    نحوه باز کردن قفل Grau 5.56 در کالاف دیوتی موبایل

ردیف های رایگان

تفنگ تهاجمی Grau 5.56 سبک وزن و متحرک که در Battle Pass Tier 21 به دست آمده است، می تواند به شما در افزایش تسلیحات کمک کند. امتیاز جدید آموزشی Survival Training Multiplayer Tier 14 را دریافت کنید تا هر 30 ثانیه در برابر یک تجهیزات تاکتیکی از دشمن مصونیت پیدا کنید. تعدادی کامو، نقشه‌های سلاح و MAC-10 – Mercy در Tier 50 برخی دیگر از ویژگی‌های لایه رایگان هستند.

ردیف‌های پریمیوم Battle Pass

برای دسترسی به تمام محتوای جریان Templar’s Oath، از جمله Operator Skins مانند Bulldozer’s Primal Threat، Samael’s Mighty Cyclops، Wraith’s Berserkr، و Alice’s Enchanted Woods، روی Premium Pass سرمایه گذاری کنید.
از سلاح‌های جدید حماسی مانند GKS – Metal Scales، Hades – Forest Rifle، L-CAR 9 – Flaming Sun، SP-R 208 – Celestial Nights و Grau 5.56 – Nordic Warrior استفاده کنید. که از طریق Weapon Blueprints در دسترس هستند.

اشتراک Battle Pass

با خرید اشتراک Battle Pass، اعطای جوایز اضافی در هر فصل به همراه 10 درصد افزایش به Player و Weapon XP، به علاوه تخفیف‌های محدود برای 10 برابر کشیدن جعبه، در نیروهای زمینی عضو شوید.

جوایز نیروی زمینی فصل 6 شامل Adler – Gauntlet Operator Skin، DL Q33 – Ebony Lion Weapon Blueprint و کوله پشتی – Ebony Lion است.

فصل 6 کالاف دیوتی موبایل «Templar’s Oath»

به روز رسانی های چند نفره

حالت جدید Arena به 4v4v4، Goliath 2.0 می آید

با اضافه شدن حالت Multiplayer Arena، در یک تجربه رقابتی کاملاً جدید شرکت کنید. بتل رویال سه تیم چهار نفره را به آزمایشگاه محیط زیست یا شهر نیو ویژن می فرستد تا در جنگ های دور پایه شرکت کنند. قبل از شروع مسابقه، به نقشه نگاه کنید و چیزهایی بخرید تا در دور افتتاحیه از آنها استفاده کنید. فروریختن دایره در طول راند بازیکنان را بیشتر و بیشتر به هم نزدیک می کند. اگر ببازید، تا دور بعدی بیرون هستید زیرا در این حالت هیچ بازی مجددی وجود ندارد.

بازیکنان می‌توانند با به دست آوردن توکن‌ها با دستیابی به اهدافی مانند شکست دادن دشمنان، سلاح‌ها و تجهیزات بین راندها را خریداری کنند. با بیرون آوردن پهپادهای پراکنده در میدان نبرد، می توانید تجهیزات و نشانه های بیشتری به دست آورید. مسابقه بر اساس اینکه کدام تیم ابتدا در هر دو دور پیروز می شود تعیین می شود.

Goliath Clash 2.0

با ظهور Goliath Clash 2.0 که از نقشه‌های بیشتری پشتیبانی می‌کند و جالوت نقره‌ای را به جالوت طلایی تبدیل می‌کند. برای مزاحمت‌های مکانیکی حتی بیشتر آماده باشید. با اضافه شدن یک ویژگی آتش بی نهایت که به طور خلاصه سرعت شلیک را افزایش می دهد و در عین حال ظرفیت مهمات نامحدودی را تا زمانی که سلاح نیاز به خنک شدن از حمله داشته باشد را فراهم می کند، این نوع پیشرفته می تواند همزمان دو ماشین مرگ را حمل کند تا آسیب قابل توجهی وارد کند.

نقشه آرمادا در حال آمدن به جنگ زمینی است

کل نقشه Armada در حال آمدن به Ground War است و درگیری دریایی را که با Armada Strike از فصل قبل شروع شده بود گسترش می دهد. در این تنوع، نبردها در هر دو کشتی و در دریای آزاد رخ می دهد.

سیم های زیپ که به صورت استراتژیک قرار گرفته اند، انتقال سریع بین کشتی ها را امکان پذیر می کنند. اگر ترجیح می‌دهید به شیوه‌ای قوی‌تر سفر کنید، یکی از وسایل نقلیه روی نقشه، مانند قایق‌های تفنگدار، هاوربایک یا هلیکوپتر جدید را انتخاب کنید. با رابط های کاربری پیشرفته و ویژگی های استقرار بهینه، از گیم پلی روان تر خودرو لذت ببرید. وقتی اوضاع ناامید می شود یا اگر می خواهید سطح پایین تری داشته باشید، همیشه می توانید به یک شنا خوب قدیمی روی بیاورید.

به‌روزرسانی‌های Battle Royale

کلاس جدید بتل رویال: Kinetic Station

با استفاده از کلاس جدید Kinetic Station Battle Royale، دفاع گروه خود را تقویت کنید. از استعداد خود برای تولید یک پایه استفاده کنید که بتواند زره جنبشی را برای استفاده کل تیم تولید کند. گلوله های دریافتی در سراسر بدن توسط زره منحرف می شوند تا زمانی که دوره مهارت به پایان برسد یا آسیب کافی وارد شود.

مراقب تک تیراندازهای دشمن و نارنجک های نزدیک باشید زیرا زره های جنبشی اپراتور را در برابر غوغا، شلیک سر، آتش زا یا آسیب انفجاری محافظت نمی کند. جایگاه را از مداخله خصمانه محافظت کنید زیرا ممکن است آسیب ببیند. برای باز کردن کلاس Kinetic Station Battle Royale، هدف فصلی «Damage Denied» را تمام کنید.

رویداد موضعی جدید: Mythical Mission

مسابقات چند نفره و بتل رویال و همچنین چالش ها و کارهای روزانه را کامل کنید تا Etched Stones به دست آورید. از این سنگ‌ها برای ادعای گره‌ها در نقشه استفاده کنید، اما به خاطر داشته باشید که برخی از گره‌ها سودمندتر از سایرین هستند. با دقت مسیر عمل خود را انتخاب کنید تا بازدهی غنی داشته باشید.

چالش های فصلی جدید و رویدادهای ویژه در فصل 6 کالاف دیوتی موبایل

چالش‌ها و رویدادهای فصلی کاملاً جدید را برای به دست آوردن پوسته اپراتور، نقشه‌های اولیه سلاح، امتیاز تجربه پاس نبرد و موارد دیگر کامل کنید. این رویدادها همچنین امکان دسترسی به کلاس Kinetic Station Battle Royale و پیوست جدید Heartseeker را فراهم می کند.

پیوست جدید: هنگام مبارزه با اپراتورهای دور، Heartseeker جدید را به Hades LMG متصل کنید تا دشمنان نزدیک را پیدا کنید. این یک ابزار مفید برای جلوگیری از حملات جناحی ناموجه است.

به روز رسانی فروشگاه: Mythic Templar و موارد دیگر

Mythic Templar: ادوارد کوتو، با نام مستعار تمپلار، به عنوان اسطوره معبد – سوگند کوتو بازگشته است. او پس از یافتن زره اجدادی خانواده اش قوی تر از همیشه است. در یک روایت کاملاً جدید بتل رویال که در فصل ششم برای همه بازیکنان قابل دسترسی خواهد بود، پس زمینه زره جدید تمپلارها را بیاموزید. اسلحه وحشتناک Templar، Legendary PP19 Bizon — Oath’s Defiance نیز در Draw قابل دسترسی است.

یک پوسته هواپیمای جدید Battle Royale و یک پوسته ویژه برای کلاس جدید بتل رویال Kinetic Station نیز می‌تواند توسط بازیکنان به‌صورت جداگانه خریداری کنند. آنهایی که پوسته جدید Mythic Operator را از طریق مسیر ارتقاء Skydiving Emote باز می‌کنند.

Battle Pass Vault: با شروع The Heat، فصل 6 دو Battle Pass به Battle Pass Vault اضافه می کند. اپراتورهای Epic-Rareness مانند Rosa — Double Agent، Soap — Takedown، Price — The Captain، Domino — Revolutionary را فعال کنید. طرح‌هایی را برای سلاح‌های حماسی خریداری کنید. مانند Type 25 – Jungle Militia، HG 40 – All Angles، DL Q33 – Black Market، ICR-1 – Blood Money و MX9 – Stone Serpent.

همچنین، Radical Raid Battle Pass به Vault اضافه می شود. و به شما فرصت می دهد تا Operator Skins را به دست آورید.

 • Killgore، Gunzo the Clown، Park the Glam، American Bulldog Chrome Dome، The Weapon Blueprints و Park the Clown Jaguar 2000 توسط HBRa3،
 • Far Frontier توسط R9-0،
 • Space Captain توسط DL Q33,
 • Hair Metal توسط Kilo 141,
 • و Banana Blaster توسط the MAC 10.
امتیاز دهید
نوشته قبلی

کارت های سیزن 49 کلش رویال : لیست کامل برای جولای 2023

نوشته بعدی

جوایز پرایم گیمینگ جولای 2023 پابجی موبایل : گجت Swanky

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه