آپدیت سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل با عنوان Siren Song : نقشه و حالت‌های جدید

آپدیت سیزن 11 کالاف

به روز رسانی COD Mobile Season 11 2023 Siren Song : نقشه، حالت‌های جدید و …

آپدیت سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل با عنوان Siren Song فصل هدیه دادن است. زیرا این فصل سلاح های جدید، نقشه بازی چند نفره Miami Blitz با موضوع تعطیلات، کلاس Misdirection Battle Royale، یک Battle Pass کاملاً جدید و موارد دیگر را معرفی می کند. از جمله ورود سومین اپراتور Mythic و بانوی پیشرو برای فصل، آژیر در CODM. فصل 11 2023 – Siren Song در تاریخ 6 دسامبر در ساعت 4 بعد از ظهر PT در COD Mobile راه اندازی می شود.

مقالات مرتبط »    کالاف دیوتی 2024 احتمالا Black Ops با مسئولیت Treyarch خواهد بود !

آپدیت سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل با عنوان Siren Song : نکات کلیدی

بتل پس

در فصل جدید پوسته‌های اپراتور جدید، نقشه‌های اسلحه، کارت‌های تماس و امتیازهای Call of Duty اضافی (CP) وجود دارد. که می‌توان از آنها برای خرید کارت بعدی پولی یا فروشگاه استفاده کرد. همچنین Siren Song Pass هم موارد رایگان و هم غیررایگان را ارائه می‌دهد.

با خرید سی پی کالاف از جمینجا ، از امتیاز واریز cp های زمانبر به صورت رسمی و قانونی در کمتر از 8 ساعت بهره مند شوید.

ردیف های رایگان بتل پس

انواع Camos، Weapon Blueprints و Koshka — Season’s Floal در Tier 50 از دیگر ویژگی های برجسته رایگان ردیف هستند. در Tier 21، به Groza Assault Rifle دسترسی داشته باشید. یک سلاح تمام خودکار با سرعت کنترل عالی، سرعت شلیک سریع و آسیب جامد. با کلاس جدید بتل رویال Misdirection در Tier 14 دشمنان را فریب دهید.

ردیف‌های پاس پریمیوم

برای باز کردن همه محتوای موجود در جریان سالگرد Siren Song، از جمله Operator Skins با مضامین زمستانی و تعطیلات، مجوز Premium را دریافت کنید. مانند Roland — Vinterblood، Soap — Buzzard King، Lerch — Chemical Santa، و Alex — Sweater Weather. بازیکنان همچنین می‌توانند در نبرد مجهز به طرح‌های سلاح، که همگی بر اساس سلاح جدید فصل 11 ساخته شده‌اند، حاضر شوند. مانند PP19 Bizon – Chemical Burn، M4 – Ice Leopard و Groza – Final Gift.

اشتراک بتل پس

با خرید اشتراک Battle Pass، اعطای جوایز اضافی در هر فصل به همراه 10 درصد افزایش به Player و Weapon XP، کوپن‌های تخفیف، به‌علاوه تخفیف‌های محدود برای 10 برابر کشیدن جعبه، در نیروهای زمینی عضو شوید. جوایز نیروی زمینی فصل 11 شامل Shigenori – Bone Chiller Operator Skin، Kilo 141 – Danger Skater Weapon Blueprint و کوله پشتی – Danger Skater است.

پاداش وفاداری بتل پس

با شروع فصل 11، بازیکنانی که Battle Pass را برای سه فصل متوالی خریداری کنند. با یک کارت تلفن منحصر به فرد پاداش خواهند گرفت.

به‌روزرسانی‌های چند نفره

Miami Blitz در آپدیت Siren Song به بازی چند نفره COD Mobile می آید

نسخه ای با موضوع تعطیلات از میامی بلیتز را ببینید که در آن نبرد در مناطق نزدیک نقشه رخ می دهد، با درختان کریسمس، تزئینات، و چراغ های جشن که مطمئناً برای همه کسانی که آنها را می بینند خوشحال می شوند. از پشت کامیونی که وسایل خوبی را حمل می کند، بالا بروید و هرکسی را که سعی می کند سرگرمی را خراب کند نابود کنید.

حالت جدید: لیست پخش مهارت شگفت انگیز

با دو نسخه از لیست پخش مهارت شگفت‌انگیز – یکی با تغییرات یکنواخت که هر بازیکن تحت تأثیر یک تغییر قرار می‌گیرد و دیگری با ویژگی‌های منحصربه‌فرد برای برخی مبارزات واقعاً آشفته – بازیکنان می‌توانند در حالت جدید لیست پخش مهارت شگفت‌انگیز، که در آن جدید است، سریع فکر کنند. مهارت‌ها هر 30 ثانیه با یک شمارش معکوس فعال می‌شوند که دقیقاً زمان وقوع تغییر را نشان می‌دهد. این تغییرات می توانند به طور چشمگیری جریان مسابقه را در یک لحظه تغییر دهند. بنابراین اپراتورهایی که به بهترین وجه به شرایط جدید می پردازند، در مسیر پیروزی قرار خواهند گرفت.

دو پرش، لغزش طولانی، مهارت اپراتور Bull Charge و Cranked که به اپراتورها در نبرد برتری نسبت به دشمنان می دهد. اما از آنها می خواهد که آنها را حذف کنند تا شمارش معکوس بمب به صفر نرسد. از جمله استعدادهای موجودی هستند که بازیکنان می توانند به دست آورند.

آپدیت سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل با عنوان Siren Song : به‌روزرسانی‌های بتل رویال

درخت کریسمس را در بتل رویال بکارید

هر مسابقه بتل رویال با دریافت یک نهال توسط بازیکنان شروع می شود. که باید آن را بکارند، کود دهند و تزئین کنند تا پاداش دریافت کنند. در طول مسابقه، بازیکنان باید تزیینات و کود را جمع آوری کنند، که باید آن را به درخت بمالند تا به رشد آن کمک کند و جوایزی کسب کند. با رشد درخت، بازیکنان این فرصت را خواهند داشت که تزئینات بیشتری برای شادی تعطیلات اضافه کنند.

کلاس جدید: Misdirection

در چشم انداز همیشه در حال تحول بازی های رقابتی، نوآوری استراتژیک کلید دستیابی به دست بالا است. وارد کلاس بتل رویال Misdirection شوید. یک افزونه پیشرفته به زرادخانه، که برای منحرف کردن دشمنان و ارتقای گیم پلی تاکتیکی به ارتفاعات جدید طراحی شده است.

فناوری ژنراتور صوتی

هسته اصلی کلاس Misdirection در آپدیت سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل 2023، انقلابی Sonic Generator است. دستگاهی پیشرفته که برای دستکاری امواج صوتی با دقت بی سابقه ای طراحی شده است. این فناوری عملکردهای شنوایی دشمن را مختل می کند. و مزیت مشخصی را در مخفی کاری و مخفی کاری به کاربران ارائه می دهد. با انتشار امواج صوتی با دقت ساخته شده، کلاس کاربر را عملا ساکت می کند. در حالی که نشانه های صوتی نادرست ایجاد می کند، به طور موثری مخالفان را منحرف می کند و فرصت هایی برای بازی های استراتژیک ایجاد می کند.

سکوت تاکتیکی و فریب استراتژیک

کلاس Misdirection در پنهان کردن حضور کاربر از طریق ایجاد یک میدان پوشاننده، خفه کردن گام‌ها و سرکوب هرگونه نویز مرتبط با حرکت برتری دارد. این سکوت جدید به بازیکنان قدرت می‌دهد تا بدون شناسایی در میدان نبرد حرکت کنند. و زمینه را برای حملات غافلگیرانه، مانورهای جانبی و نفوذهای مخفیانه فراهم کند.

علاوه بر این، Sonic Generator با ایجاد صداهای فانتومی که مخالفان را گمراه می کند، شکل منحصر به فردی از جنگ روانی را معرفی می کند. در هرج و مرج نبرد، دشمنان در محدوده برای تشخیص تهدیدهای واقعی از حواس پرتی های واهی مبارزه می کنند. و به کاربران کلاس Misdirection مزیت قاطعی در گیج کردن و پیشی گرفتن از دشمنان خود می دهند.

افزایش غیرفعال در سرعت حرکت

کلاس Misdirection علاوه بر فناوری پیشگامانه، سرعت حرکت را افزایش می دهد. و چابکی و مانور کاربر را در میدان جنگ بیشتر می کند. این افزایش سرعت بازیکنان را قادر می‌سازد تا به سرعت در محیط حرکت کنند. همچنین از مزایای موقعیتی استفاده کنند و با ظرافت از موقعیت‌های مخاطره آمیز فرار کنند.

مزایای استراتژیک

کلاس بتل رویال Misdirection صرفا ابزاری برای فریب نیست. این یک تغییر پارادایم در گیم پلی استراتژیک است. بازیکنانی که از این کلاس استفاده می‌کنند، با استفاده از قابلیت‌های مخرب سونیک ژنراتور و سرمایه‌گذاری بر تحرک بیشتر، می‌توانند مسیر درگیری‌ها را شکل دهند. و نیز جریان نبردها را تغییر دهند و در چالش‌برانگیزترین سناریوها پیروز ظاهر شوند.

در دنیای پرشتاب بازی های رقابتی، کلاس Misdirection به عنوان گواهی بر نوآوری و سازگاری است. از آنجایی که بازیکنان به دنبال راه‌های جدیدی برای پیشی گرفتن از حریفان خود هستند، کلاس Misdirection به عنوان یک انتخاب قدرتمند ظاهر می‌شود. که سمفونی از مزیت‌های استراتژیک را ارائه می‌دهد که ماهیت درگیری در عرصه نبرد رویال را دوباره تعریف می‌کند. خود را برای یک دوره جدید از تسلط تاکتیکی آماده کنید! جایی که کلاس Misdirection برتر است.

رویدادهای تم های جدید، چالش های فصلی و رویدادهای ویژه در آپدیت سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل 2023

رویداد کریسمس

در طول این رویداد، بازیکنان برای انجام ماموریت های روزانه انرژی دریافت می کنند. آنها می توانند از این انرژی برای قرار دادن و تزئین درخت خود استفاده کنند و پس از اتمام آن می توانند به سراغ درخت بعدی بروند. همانطور که درختان بیشتری را تزئین و به پایان می رسانید، جوایز نقطه عطفی دریافت خواهید کرد که شامل M13 — INTERLOCK ADV Weapon Blueprint، Bathysphere — Deep Season Operator Skin و موارد دیگر می شود!

چالش های فصلی جدید

مهارت های اپراتور جدید، دستگاه Misdirection Device و فصل 11 Mission Tokens، که می توانند در فروشگاه فصلی برای خرید پوسته های اپراتور، نقشه های سلاح و چاقوی بالستیک جدید استفاده شوند، برای تکمیل چالش ها و رویدادهای فصلی جدید اعطا می شوند.

ماموریت نخبگان: جعبه کوروهانا

بعضی بازیکنان سخت تلاش کرده اند تا شرایط مورد نیاز جعبه Kurohana را برآورده کنند. آنها به زودی این فرصت را خواهند داشت که قفل رایگان DR-H لجندری — KUROHANA-68 Weapon Blueprint را باز کنند. برای به پایان رساندن ماموریت نخبگان، بازیکنان باید شش مدال افسانه ای داشته باشند. که می توانند با رسیدن به رتبه افسانه ای در بتل رویال یا چند نفره، و چهار توکن محرمانه که می توانند با اتمام ماموریت های ویژه ای که در طول سال منتشر شده اند، به دست آورند.

به‌روزرسانی فروشگاه: شخصیت اسطوره‌ای جدید، سلاح و موارد دیگر

گردونه شانس شخصیت اسطوره ای جدید

اسطوره آژیر جدید اپراتور پوست، به نام این فصل، دارای حالت اعدام است. که در آن اپراتورها می‌توانند موجی را احضار کنند که دشمنان را در گردابی از آب در بر می‌گیرد. و باعث می‌شود آنها به زمین کوبیده شوند و در اثر برخورد به قطعات یخ تبدیل شوند. همچنین این شانس را داشته باشید که نقشه‌های سلاح همراه او، BK57 – Spectral Song Assault Rifle، و Melee – Siren’s Razor را به دست آورید.

قرعه کشی همچنین شامل پوسته های مضمون برای هواپیمای بتل رویال و مهارت اپراتور Misdirection است. حرکت پایانی: آژیر یک موج را فرا می‌خواند و دشمنان را در گردابی از آب می‌پوشاند و آنها را در هوا معلق می‌کند. سپس آنها را به زمین می‌کوبد و آنها را تکه تکه می‌کند.

گردونه شانس اسطوره ای جدید

این شانس را داشته باشید که نسخه اسطوره‌ای از Grau 5.56 را به دست آورید. که با فناوری نمونه اولیه طراحی شده است و دارای یک بازرسی فوق‌العاده دقیق الهام گرفته از داستان علمی تخیلی و یک انیمیشن Death Effect است. همچنین شانس کسب فاکستروت همراه – فرشته دیده نشده، کاتانا – تیزترین پنجه و معدن سفر افسانه ای – Phantom’s Keep را داشته باشید.

سری کریسمس

اسلحه خود را با سری کریسمس تقویت کنید. شامل شش قرعه کشی، که هر کدام طرح اسلحه افسانه ای با موضوع تعطیلات خود را دارند.

رویداد امتیاز COD دو برابری

از 7 دسامبر تا 7 ژانویه (یکشنبه، ۱۷ دی)، با خرید ارز ممتاز، دو برابر COD Points دریافت کنید. به دنبال نماد رویداد Double CP در صفحه اصلی بگردید تا ببینید کدام امتیاز COD خرید دو برابر شده است.

Battle Pass Vault

The Vault برای فصل 11 به‌روزرسانی می‌شود و محتوای بتل پس از فصل 5 – Tropical Vision (2022) را ارائه می‌کند. پوسته‌های حماسی اپراتور و طرح‌های اسلحه‌ای که در آن فصل از دست داده‌اید به دست آورید.

از جمله Rampage، Park – Survivor، Rosa – Animal Instincts، و Rivas – Smuggler، به علاوه AK-47 – Mania، Oden – Megalodon، PKM – Bamboo Ballistics، و Kilo Bolt-Action – Stalk.

این همه برای آپدیت سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل با عنوان Siren Song است!

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

آپدیت دسامبر 2023 کلش اف کلنز : تاون هال سطح 16 و ویژگی های جدید

نوشته بعدی

کلش رویال دسامبر 2023 : لیست رویدادها، چالش ها، مسابقات و جوایز

7 دیدگاه در “آپدیت سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل با عنوان Siren Song : نقشه و حالت‌های جدید

  1. وارزون بازی نکردی الکی نگو بتل رویال وارزون رکورد بهترین بتل رویال دربازی ها داره رکورد پابجی موبایل رو زده قبلا پابجی در سدر بوده در بتل رویال و مپ هاش

    • وارزون بازی نکردی الکی نگو بتل رویال وارزون رکورد بهترین بتل رویال دربازی ها داره رکورد پابجی موبایل رو زده قبلا پابجی در سدر بوده در بتل رویال و مپ هاش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه