آپدیت سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل 2023 چهارمین سالگرد : نقشه جدید و حالت‌ها

سیزن 10 کالاف دیوتی

به روز رسانی چهارمین سالگرد COD Mobile Season 10 2023 : نقشه، حالت‌ها و …

سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل 2023 به زودی از راه می رسد. و موضوع به روز رسانی بزرگ حول یک مهمانی به سبک بالماسکه برای چهارمین سالگرد بازی است. فصل 10 شامل یک نقشه جدید جنگ زمینی، بازگشت The Club، یک بتل پس با موضوع مهمانی و موارد دیگر است. سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل 2023 در 8 نوامبر در ساعت 4 بعد از ظهر PT راه اندازی شد.

مقالات مرتبط »    آموزش کامل نحوه دریافت اسکین کاپیتان پرایس در کالاف دیوتی موبایل

آپدیت سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل 2023 چهارمین سالگرد : نکات کلیدی

بتل پس

پاس 4th Anniversary دارای اقلام رایگان و پریمیوم است. از جمله پوسته‌های جدید اپراتور، نقشه‌های سلاح، کارت‌های تماس، و امتیازهای COD اضافی (CP). که می‌توانید در خرید بعدی Premium Pass یا فروشگاه خود خرج کنید.

تیم پشتیبانی آنلاین جمینجا آماده پاسخگویی سریع به سؤالات، ثبت و پیگیری سفارشات خرید سی پی کالاف در 7 روز هفته می باشد.

ردیف های رایگان بتل پس

در Tier 14، اسکوراستریک Gunship جدید را بدست آورید. یک رگه مرگبار و سر به فلک کشیده که سه شکل متمایز از آتش را برای مقابله با هر نوع تهدیدی ارائه می دهد. بروئن MK9 جدید را در Tier 21 باز کنید. یک LMG با هوا خنک و پیچ باز با پایداری خوب و نرخ آتش ثابت در نبردهای میان برد تا دور. نقشه های اسلحه و انواع کاموها از دیگر موارد برجسته رایگان ردیف هستند.

ردیف‌های پریمیوم پاس

برای باز کردن همه مطالب در جریان چهارمین سالگرد، پریمیوم پس را خریداری کنید. از جمله پوسته‌های اپراتور با مضمون بالماسکه مانند اتر – پرنده بهشت، دیوید میسون – استاد، دومینو – شبانه، و بئاتریس – نیمه‌شب.

از طرح‌های سلاح مانند RUS-79U – Killer Motley، Krig 6 – Venecia Metals، HS2126 – Triumphant Beat، DL Q33 – Crystal Chandelier و Bruen MK9 – Bird of Paradise که بر اساس فصل 10 جدید ساخته شده است، استفاده کنید. اسلحه، تا مقداری قدرت آتش جدی برای نبردهای پیش رو بسته بندی کنید.

اشتراک Battle Pass

با خرید اشتراک Battle Pass، اعطای جوایز اضافی در هر فصل به همراه 10 درصد افزایش به Player و Weapon XP، کوپن‌های تخفیف، به‌علاوه تخفیف‌های محدود در کشیدن جعبه 10 برابری در نیروهای زمینی ثبت نام کنید.

جوایز نیروی زمینی فصل 10 شامل فرانسیس – پوست اپراتور تیره ثروت، RPD – طرح اسلحه شبانگاهی افسون شده و کوله پشتی – افسون شبانه است.

برای یک روش کاملاً جدید برای بازی Ground War در Ground War: Breach جدید آماده شوید

در بازی Ground War: Breach آینده، برای یک تجربه گیم پلی کاملاً جدید آماده شوید. تیم‌ها می‌توانند به عنوان مهاجم یا مدافع در این حالت جدید 16 نفره چند نفره در محیط جدید جزیره Memnos بازی کنند.

  • مهاجمان: تیم مهاجم با گرفتن و هل دادن تمام نقاط هدف پیروز می شود. فقط با شروع تخم ریزی اولیه پایه خود، شما و تیمتان باید به سمت بالا حرکت کنید و به ادعای گرفتن امتیاز ادامه دهید.
  • مدافعان: با استفاده از هر وسیله ای که لازم است تیم دشمن را عقب نگه دارید. در بازی Ground War: Breach، نمی‌توان یک نقطه را بازپس گرفت، بنابراین هر دستگیری جدید توسط تیم مهاجم، آنها را به پیروزی نزدیک‌تر می‌کند. آنها را نگه دارید و از امتیازها محافظت کنید تا زمانی که زمان سنج برای پیروزی در مسابقه تمام شود.
  • وسایل نقلیه: از وسایل نقلیه برای پیمایش سریعتر نقشه و گسترش گزینه های حمله خود، از جمله تانک، تانک ضد هوایی، هلیکوپتر تهاجمی و غیره استفاده کنید.

جزیره Memnos در آپدیت چهارمین سالگرد  به سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل می آید

بزرگترین نقشه چند نفره ایجاد شده فقط برای کالاف دیوتی موبایل، جزیره Memnos خواهد بود. اولین نقشه منتشر شده برای حالت Breach. نبرد در این محیط زیبا از ساختمان‌های مدرن آمیخته با ویرانه‌های قدیمی آغاز می‌شود. جایی که اطلس پایگاهی مخفی برای انجام تجارت دارد.

با پیمایش در زمین ناهموار نقشه و بازدید از مکان‌های مهم متعدد مانند خرابه‌های دخمه معبد و تولوس استرون، گستره وسیع تاریخ جزیره را کشف کنید.

The Club برای چهارمین سالگرد با محتوا و فضاهای جدید بازمی گردد

کلاب قبلاً در جشن اولین سالگرد کالاف دیوتی موبایل گنجانده شده بود. اکنون برای چهارمین سالگرد خود با ویژگی ها و مناطق جدید برای کاوش، از جمله رینگ بوکس و زمین رقص بازگشته است. کلاب دارای یک نوار و بخش سرگرمی است که در آن کاربران می توانند با سایر کاربران و NPC ها در حین بازی مینی بازی معاشرت کنند. در باشگاه، بازیکنان می توانند با سایر اپراتورها برای انجام مسابقات متحد شوند.

مینی‌گیم‌ها را بازی کنید تا توکن‌های باشگاهی به دست آورید که می‌توان آن‌ها را با جوایز مبادله کرد. مینی گیم ها به شرح زیر است:

  • Kaboom: بمب ها را قبل از اینکه به پایین برسند در سطل خود بگیرید.
  • بازی چاقو: بازی مهارت و دقت. مطمئن شوید که چاقو به دست ضربه نمی زند.
  • دارت: یک بازی کلاسیک دارت را انجام دهید.
  • بوکس: با یک بازیکن دیگر وارد رینگ بوکس شوید. اولین کسی که سلامتش تمام شود، روی زمین می افتد و شمارش معکوس KO را آغاز می کند.
  • Keep Jumping: از هاوربرد به هاوربرد بپرید تا به مقصد برسید.
  • طبقه رقص جدید: در غرفه دی جی قرار بگیرید و از بین چهار آهنگ مختلف برای پخش انتخاب کنید.

چالش های فصلی جدید و رویدادهای ویژه در آپدیت سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل 2023

چالش‌ها و رویدادهای فصلی جدید را تکمیل کنید که شامل پوسته‌های اپراتور، نقشه‌های سلاح، Battle Pass XP و موارد دیگر می‌شود، از جمله سلاح جدید Nail Gun. سلاح جدید: اسلحه ناخن تمام خودکار را بدست آورید که اولین بار در کالاف دیوتی®: Black Ops Cold War معرفی شد.

اسلحه میخکوبی آسیب زیادی را در فاصله نزدیک وارد می کند. و دارای سرعت هندلینگ سریع است تا شما را در مبارزه نگه دارد.

به روز رسانی فروشگاه: قرعه کشی اپراتور افسانه ای جدید و موارد دیگر

قرعه کشی اپراتور افسانه ای جدید:
فرصتی را برای استقرار به عنوان کسی جز Richtofen افسانه ای – طرح های تاریک دریافت کنید. همچنین نسخه افسانه ای فصل 10 نیل گان جدید در کنار انواع پوسته های جدید و سایر اقلام آرایشی موجود است.

سایر قرعه کشی های سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل 2023 شامل اپراتور اسکین ها ، سیناپتیک – آرکون رکس و نایکس – ونیزی، همراه با طرح‌های اسلحه افسانه‌ای مانند Arctic 050 – Venecia Scope، The Outlaw – XXX، FFAR 1 – Pharoah’s Words، و Bruen MK9 – Deadly Strings، بر اساس یک سلاح جدید فصل 10 می‌شود.

Battle Pass Vault:
The Vault برای سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل 2023 به‌روزرسانی می‌شود. و محتوای بتل پس از فصل 8 2021: 2nd Anniversary ؛ فصل 10 2021: Shadow Returns ؛ و فصل 11 2021: برف نهایی را به نمایش می‌گذارد.

پوسته‌های اپراتور حماسی را که در آن فصل‌ها از دست داده‌اید، به دست آورید. مانند Price — Bravo 6، Atlas — Crash، و Templar — Unredeemed. و همچنین نقشه های سلاح مانند CR-56 AMAX – Tattered Shot، Man-O-War – Wolf’s Mane و LK24 – Vanquiished.

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

نحوه هدف گیری بهتر در پابجی موبایل برای تسلط بر مهارت های تیراندازی

نوشته بعدی

آپدیت 2.9 پابجی موبایل با منطقه موضوعی جدید و همکاری های هیجان انگیز

4 دیدگاه در “آپدیت سیزن 10 کالاف دیوتی موبایل 2023 چهارمین سالگرد : نقشه جدید و حالت‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه