مسابقات جهانی کلش اف کلنز 2023 (COCWC) : فرمت، استخر جایزه و موارد دیگر

مسابقات جهانی کلش

Clash of Clans World Championship (COCWC) 2023 : فرمت، استخر جایزه و …

مسابقات جهانی کلش اف کلنز 2023 (COCWC) راه خود را برای فصل دیگری در سال 2023 باز کرده است. فصل جدید که در میان کلشرزها به دلیل ساختار رقابتی اش محبوب است، پس از یک فصل موفق 2022 باز خواهد گشت.

با خرید جم کلش اف کلنز از جمینجا ، از تیم قوی پشتیبانی سایت که 24 ساعت شبانه روز فعال است بهره مند شوید.

با جوایز عظیم ۱،۱۵۰،۰۰۰ دلاری همراه با سطح جدید تاون هال، انتظارات برای مسابقات Supercell بسیار بالاست. بنابراین در این مقاله جزئیات مربوط به مسابقات قهرمانی جهانی کلش آف کلنز 2023 را ارائه خواهیم داد.

مقالات مرتبط »    تاون هال 16 چه زمانی در بازی کلش آف کلنز عرضه می شود؟

مسابقات جهانی کلش اف کلنز 2023

صلاحیت و فرمت

مسابقات جهانی کلش آف کلنز همان فرمت سال گذشته را دنبال خواهد کرد. هشت تیم برای کسب عنوان قهرمانی مبارزه خواهند کرد، جایی که هر کدام برای مراحل مقدماتی به چهار تیم تقسیم می شوند.

چهار تیم با برنده شدن یک بلیت طلایی، بلیتی برای رزرو جایگاه خود در فینال، در یک تورنمنت سازمان‌دهی شده توسط جامعه، به فینال‌های جهانی راه خواهند یافت. چهار تیم بعدی از طریق مسابقات رسمی مقدماتی قهرمانی مشخص خواهند شد. ما جزئیات هر دو بلیط طلایی و مسابقات قهرمانی را ارائه خواهیم داد.

مسابقات بلیت طلایی

اینها تورنمنت هایی هستند که توسط جامعه سازماندهی می شوند، یعنی کلش آف کلنز در مجموع از چهار انجمن درخواست می کند تا در مناطق مختلف و بازه زمانی مختلف برای کسب صلاحیت برگزار شوند. برای سال 2023، کلش آف کلنز با Queso، RUSH.GG و Clash MSTRS به عنوان برگزارکنندگان رسمی بلیت طلایی همکاری می کند.

در مورد چهارمین برگزارکننده، این تیم چین را به نبرد قهرمانی بازگردانده است. بنابراین چهارمین برگزارکننده بلیت طلایی چینی خواهد بود. با این حال، این یک تورنمنت محلی فقط برای بازیکنان چینی کلش اف کلنز خواهد بود. برنامه مسابقات بلیت طلایی به شرح زیر است.

مسابقات GOLDEN TICKET زمان بندی
Queso Cup: Golden Edition March
Rush of Clans: Golden Edition Early May
Clash MSTRS Gold Mid July
Fourth Tournament (China) TBA

برندگان این مسابقات به رویداد فینال جهانی خواهند پیوست. همچنین برای برندگان این مسابقات مبلغ مشخصی جایزه در نظر گرفته شده است که هنوز اعلام نشده است. بازیکنان باید شروع به جمع آوری تیم پنج نفره خود برای شرکت در این تورنمنت کنند تا بتوانند فینال های جهانی را تماشا کنند!

مسابقات مقدماتی قهرمانی

تضمین چهار جایگاه بعدی و آخر در مسابقات قهرمانی جهانی کلش اف کلنز 2023 توسط مسابقات مقدماتی چمپیونشیپ تعیین می شود. از سپتامبر شروع می شود، شرکت کنندگان باید یک تیم متشکل از 5 بازیکن در سطح حداکثر تاون هال داشته باشند.

در پایان ماه اکتبر، چهار تیم برتر پس از 6 هفته رقابت در سطح بالا، بلیت های طلایی خود را دریافت کرده و به فینال جهانی راه خواهند یافت. بازی ها در هاب تورنمنت کلش اف کلنز برگزار می شود. تاریخ برگزاری مسابقات متعاقبا اعلام خواهد شد.

فینال جهانی و استخر جوایز قهرمانی جهانی کلش اف کلنز 2023

هنگامی که 8 تیم برتر از رویدادهای جامعه و مقدماتی قهرمانی را بدست آوریم، آنها را در فینال جهانی مسابقات قهرمانی جهانی کلش اف کلنز 2023 خواهیم دید. در این رویداد سه روزه که از 24 نوامبر تا 26 نوامبر شروع می شود. در ماه، تیم ها برای به دست آوردن سهم بیشتر از جایزه بزرگ 1,150,000 دلاری مبارزه خواهند کرد.

تیم های شرکت کننده

8 تیم برای تبدیل شدن به بهترین تیم ورزشی کلش اف کلنز سال مبارزه خواهند کرد. شرکت کنندگان از میان چندین رویدادی که در طول سال برگزار شد انتخاب شدند. لیست مدعیان به شرح زیر است.

  • Natus Vincere
  • VN eSporting
  • Repotted Gaming
  • STRUT esports
  • Tribe Gaming
  • Clash Champs
  • SUP™ B.L.T.X
  • Early Attax

با این حال، تفکیک استخر جوایز هنوز مشخص نیست. وقتی شروع مسابقات اجتماعی را ببینیم، تیم های فینال جهانی را یکی یکی می گیریم. با ساختار رقابتی تورنمنت، بدون شک امسال شاهد نبردهای هیجان انگیزی خواهیم بود. تمامی مسابقات فینال های بزرگ قهرمانی جهان کلش اف کلنز 2023 در کانال های رسمی یوتیوب و توییچ کلش آف کلنز اسپورت به صورت زنده پخش می شود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

3 بهترین دک شازده کوچولو برای استفاده در بازی کلش رویال

نوشته بعدی

حلقه گربه فری فایر جدید باندل Feline Flaneur و جوایز بیشتری ارائه می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه