افشاگری ها از معرفی Diamond Pass در کلش اف کلنز حکایت دارد

Diamond Pass در کلش

نشت های Clash of Clans به معرفی Diamond Pass در آینده اشاره می کند

افشای اطلاعات در انجمن بازی به احتمال Diamond Pass در کلش اف کلنز در آینده نزدیک اشاره دارد. این افزوده بالقوه نوید ارائه تغییرات و جوایز هیجان انگیز را می دهد. که در نهایت تجربه بازیکن را افزایش می دهد. با این حال، به چند دلیل معتبر نیز باعث ایجاد نگرانی در جامعه شده است.

سابقه چند ساله جمینجا و داشتن درگاه بانکی مستقیم به نام خود سایت یکی از مهمترین شاخص های خرید جم کلش اف کلنز مطمئن می باشد.

Diamond Pass در کلش آف کلنز قطعاً امتیازات بیشتری را به بازیکنان ارائه خواهد کرد

در حال حاضر، پاس نقره و پاس طلا را داریم. پاس نقره ای به صورت رایگان برای همه بازیکنان در دسترس است. در حالی که پاس طلایی نیاز به پرداخت پولی دارد. هر دوی این پاس‌ها بدون مشکل اجرا می‌شوند و برای اکوسیستم بازی سالم در نظر گرفته می‌شوند. زیرا پاداش به اندازه کافی سخاوتمندانه است.

مقالات مرتبط »    کلن گیم سپتامبر 2023 کلش اف کلنز : جزئیات، پاداش ها و موارد دیگر

اکنون، بیایید تمرکز خود را به معرفی بالقوه Diamond Pass در کلش اف کلنز معطوف کنیم. یک نکته کلیدی این است که این پاس به دلیل افزایش جوایز به طور بالقوه می تواند پیشرفت سریع تری را برای بازیکنان تسهیل کند. خب، این دلیلی است که شما در وهله اول آن را معرفی می کنید، درست است؟ همچنین، نسخه‌ای از Season Builder وجود دارد که ممکن است سازنده دیگری به بازی اضافه شود. با این حال، اولین سوال در مورد تغییرات اخیر قیمت طلا پاس است.

برای کسانی که ممکن است آگاه نباشند، تغییرات اعمال شده در جولای 2023 شامل افزایش قیمت Gold Pass به هزینه پایه 6.99 دلار (بدون احتساب مالیات محلی یا نرخ تبدیل ارز) بود. این تعدیل قیمت با معرفی سطوح اضافی، جوایز، امتیازات و اقلام آرایشی همراه بود.

تغییرات قیمت در CoC Gold Pass برخی از نظریه ها را در مورد Diamond Pass ایجاد کرده است

با این حال، برخی از بازیکنان این سوال را مطرح کرده اند که چرا اگر توسعه دهندگان دیر یا زود به معرفی Diamond Pass فکر می کنند، قیمت Gold Pass افزایش یافته است. این یک درخواست معتبر است، و سه ماه از شروع تغییر نگذشته است. بنابراین، چه چیزی می تواند باشد؟

آنچه من معتقدم یکی از عوامل محرک افزایش قیمت اخیر برای Gold Pass می تواند تسهیل بازاریابی و معرفی Diamond Pass باشد. اگر Diamond Pass بتواند پاداش‌های بیشتری را با ارتقای هزینه کمتری دریافت کند، بازیکنان را وادار به جستجوی پیشرفت سریع‌تر می‌کند تا سر خود را به آن معطوف کنند. با این حال، هنوز هم منطقی نیست که از یک پاس طلای موفق در حال حاضر ستایش کنیم.

به هر حال، کلش آف کلنز به اندازه کافی باهوش بوده است تا از بسیاری از خرابکاری هایی که کلش رویال انجام داد جلوگیری کند، و این امیدواری وجود دارد که Diamond Pass به اندازه ای که در کلش رویال دیدیم مشکل ساز نباشد. شکست Diamond Pass چیزی است که حتی در حال حاضر به بازی آسیب می زند. و امیدواریم که این مورد برای کلش آف کلنز یکسان نباشد.

در حال حاضر، مهم است که توجه داشته باشید که معرفی پاس هنوز تایید نشده است، بنابراین بحث‌های معناداری باید منتظر ورود واقعی آن به بازی باشد. ما نمی دانیم چه زمانی می رسد، بنابراین اکنون انتظار آغاز می شود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

کلن گیم سپتامبر 2023 کلش اف کلنز : جزئیات، پاداش ها و موارد دیگر

نوشته بعدی

همکاری Dodge و پابجی موبایل با سه خودرو ویژه بازگشته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه