راهنمای تاون هال 16 در کلش اف کلنز : اولویت‌های ارتقاء، بهترین پایگاه‌ها و …

راهنمای تاون هال 16

راهنمای Town Hall 16 کلش اف کلنز : اولویت‌های ارتقاء، بهترین پایگاه‌ها، استراتژی‌های حمله و …

ما این راهنمای تاون هال 16 را خواهیم داشت که در مورد اولویت‌های ارتقا، بهترین پایگاه‌ها، استراتژی‌های حمله و موارد دیگر بحث می‌کند تا پیشرفت تاون هال جدید کلش اف کلنز  شما را آسان کنیم.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

کلش آف کلنز آپدیت عظیمی در دسامبر 2023 دریافت کرده است که بسیاری از اضافات و افسون های جدید را برای بازی به ارمغان آورده است و یکی از مهم ترین موارد ذکر شده تاون هال جدید سطح 16 است. TH16 جدید در CoC برابر است با فرصت های جدیدی برای ارتقاء.

مقالات مرتبط »     تجهیزات قهرمان کلش اف کلنز : نحوه باز کردن قفل و نحوه ارتقاء

ارتقا تاون هال به سطح 16

آخرین باری که ما یک اعلامیه جدید تاون هال داشتیم در اکتبر 2022 بود که تاون هال 15 سطح TH را به ما معرفی کرد و اکنون یک سطح جدید دیگر برای انجام برخی ارتقاء و باز کردن ویژگی های جدید خواهیم داشت. از این رو، این بار باید از TH15 به TH16 ارتقاء دهیم. برای همین، توصیه می کنیم که دفاع، سربازان و جادوها را به حداکثر برسانید. و قبل از کلیک بر روی گزینه ارتقا، قفل تمام واحدهای لازم را باز کنید.

پیشروی به تاون هال 16 در کلش اف کلنز نیازمند 20 میلیون سرمایه گذاری طلا و مدت زمان ارتقاء 14 روزه است که استفاده از منبع Book of Buildings بهترین گزینه است. به لطف این، ظرفیت ذخیره سازی طلا و اکسیر شما به 2 میلیون افزایش می یابد، در حالی که ذخیره سازی اکسیر تاریک به 20000 عدد افزایش می یابد.

با آمدن به دفاع تاون هال، ما یک بار دیگر سلاح Giga Inferno را داریم، اما این بار این سلاح منحصر به فرد عمل می کند و دارای یک سطح واحد است که نیازی به ارتقاء چندگانه ندارد. علاوه بر این، حتی پس از تخریب تالار شهر، اثر سمی همچنان رها شده است.

راهنمای تاون هال 16 : ساختمان ها، سطوح و موارد دیگر قفل نشده جدید

هیچ نیروی جدیدی با تاون هال 16 باز نمی شود. زیرا قفل سرباز جدید، روت رایدر، در خود سطح 15 باز می شود.

سیستم دفاعی جدید: ساختمان های ادغام شده

برج مولتی آرچر

شما می توانید قفل Multi-Archer Tower را در TH 16 کلش اف کلنز باز کنید. که با ادغام دو Archer Tower می توانید به دست آورید. مانند برج آرچر معمولی شما، این دفاع در برابر واحدهای زمینی و هوایی مؤثر است. با این حال، اگر کمتر از سه هدف وجود داشته باشد، برج Multi-Archer بیشتر بر روی اهداف باقی مانده تمرکز خواهد کرد. به عنوان مثال، اگر فقط یک هدف وجود داشته باشد، با سه تیر مورد اصابت قرار می گیرد. و اگر دو هدف وجود داشته باشد، یکی دوبار شلیک می شود.

 • محدوده: 10 کاشی
 • نوع آسیب: چندین هدف
 • تعداد اهداف: 3
 • اهداف ترجیحی: زمینی و هوایی
سطح هزینه ارتقا زمان ارتقا HP DPS
1 20M Gold 14d 5000 110
2 22M Gold 15d 12h 5200 120

ریکوشت کانن

دفاع جدید دیگری که در اختیار داریم، توپ ریکوشت است. که بیش از دو برابر یک توپ معمولی امتیاز اصابت دارد. Ricochet Cannon در مقایسه با کانن سطح 21 که حداکثر سطح در TH15 است، دو برابر آسیب وارد می کند. چیزی که آن را متمایز می کند، توانایی منحصر به فرد مهمات آن در پرتاب از هدف اولیه، رسیدن به هدف دوم و آسیب رساندن به آن است.

 • محدوده: 9 کاشی
 • نوع آسیب: تک هدف
 • اهداف ترجیحی: زمینی
سطح هزینه ارتقا زمان ارتقا HP DPS
1 20M Gold 14d 5400 360
2 22M Gold 15d 12h 5700 390

حیوان خانگی جدید: Spirit Fox

با روباه روح، افزودنی جدید به مجموعه کلش آف کلنز شما که پس از ارتقای پت هاوس به سطح 9 در تاون هال 16 در دسترس است. هنگامی که به نبرد احضار می شود، این روباه با روحیه به قهرمان خود حس جادوی جنگل را القا می کند. چیزی که آن را متمایز می کند توانایی ویژه اش، Spirit Walk است. که به طور موقت هم Spirit Fox و هم Hero همراهش را نامرئی می کند.

 • هدف مورد علاقه: در 4.5 کاشی از Hero
 • نوع آسیب: تک هدف
 • اهداف: زمینی
 • فضای مسکن: 20
 • سرعت حرکت: 24
سطح مدت زمان HP DPS هزینه ارتقاء (دارک اکسیر) زمان ارتقاء
1 3s 1900 108 NA NA
2 3s 2000 116 225K 3d
3 3s 2100 124 235K 4d
4 3s 2200 132 245K 5d
5 3.5s 2300 140 255K 5d 12h
6 3.5s 2400 148 265K 6d
7 3.5s 2500 156 275K 6d 12h
8 3.5s 2600 164 285K 7d
9 3.5s 2700 172 295K 7d 12h
10 4s 2800 180 315K 8d

راهنمای تاون هال 16 : اولویت‌های ارتقاء

پس از ارتقاء TH16، بازیکنان باید منابع کافی برای صرف ارتقاء را جمع آوری کرده باشند، که برای آن اجازه دهید به راهنمای اولویت ارتقاء خود نگاه کنیم.

1. دفاع

انتخاب های آسان در اینجاست. دفاع ها مطمئناً باید اولین انتخابی باشند که باید دکمه ارتقای خود را روی آن قرار دهید. به خصوص برای دریافت دو دفاع ادغام شده جدید. آنها ارتقای بزرگی نسبت به دفاع های معمولی کانن و آرچر تاور شما دارند. و ما به شما توصیه می کنیم که هر دو توپ چند برج و کانن کمانه را آماده کنید، حداقل یکی از آنها اگر نه حداکثر دو تا.

پس از اتمام کار با این دو، می توانید آنها را تا سطح 2 افزایش دهید یا به دو دفاع مهم دیگر، X-Bow و Air Defense بروید. که هر دو افزایش قابل توجهی در آمار کلی خود دارند. این نیز به این دلیل است که سربازان سطوح جدیدی را دریافت می کنند. و اینها عمدتاً یک تهدید بزرگ برای آن سربازان ارتقا یافته هستند.

2. آزمایشگاه

سطوح جدید نیروها نیاز به باز شدن قفل آزمایشگاه دارند. و به همین دلیل است که ما به شما توصیه می کنیم قفل آن را باز کنید. بسته به استراتژی‌ها، می‌توانید سربازان یا طلسم‌های دلخواه خود را ارتقا دهید. اما من معتقدم به یک استراتژی، مثلاً کشاورزی یا جنگ برای ارتقای اولین انتخاب‌هایتان، پایبند باشید.

3. انبارها

این باید اولویت بعدی شما باشد. زیرا فضای ذخیره سازی بیشتری دارید، منابع بیشتری می توانید جمع آوری کنید. Dark Elixir Storage را می توان تا حداکثر سطح 11 ارتقا داد. و به بازیکنان این امکان را می دهد تا مقادیر فزاینده ای را تا 360K ذخیره کنند. به طور مشابه، هر دو ذخیره‌سازی طلا و ذخیره‌سازی اکسیر را می‌توان تا سطح 17 ارتقا داد. و به بازیکنان قابلیت‌های ذخیره‌سازی گسترده‌تر تا 5.25 میلیون هر کدام را ارائه می‌دهد.

4. قهرمانان

بله، این یکی دیگر از جنبه های مهم ارتقاء است. زیرا Heroes به طور عمده در حمله و دفاع از دهکده شما نقش دارند. بنابراین، ابتدا کدام قهرمان را ارتقا دهیم؟ همه اینها در برنامه ریزی استراتژیک شماست. به عنوان مثال، اگر سطح Electro Dragon را در آزمایشگاه دارید، یک قهرمان Dark Elixir را برای ارتقاء خود انتخاب کنید. زیرا اولی به Elixir نیاز دارد. همچنین می‌توانید با رتبه‌بندی آنها با قابلیت‌های Hero Equipment، آنها را ارتقا دهید.

 • پادشاه بربر: سطح 95
 • آرچر کوئین: سطح 95
 • گرند واردن: سطح 70
 • قهرمان سلطنتی: سطح 45

5. خانه حیوانات خانگی

بله، شما آن را حدس زدید. Spirit Fox برای باز کردن قفل در بازی بسیار جالب است. زیرا نامرئی بودن آن یک توانایی عالی برای قهرمانان شما است که به آن مجهز می شوند. خانه حیوان خانگی خود را برای 21M Elixir به سطح 9 ارتقا دهید. و قفل این حیوان خانگی جدید را برای پایگاه خود باز کنید.

بهترین استراتژی های حمله تاون هال 16 در کلش اف کلنز

با اولین نمایش تاون هال 16، ارائه استراتژی های هوشمندی که هم برای کشاورزی روزمره و هم برای سناریوهای جنگ شدید کار می کنند بسیار مهم شده است. بازی بسیار تغییر کرده است. به خصوص با آن دفاع های سخت در سطوح بالاتر تاون هال. این امر مستلزم برخی تاکتیک های انعطاف پذیر است.

ما می‌خواهیم به بازیکنان کمک کنیم تا با دفاع سختی که در مراحل نهایی تاون هال‌ها پیش می‌روند، مقابله کنند. بنابراین، بیایید با این راهنمای تاون هال 16 به چند ترکیب قوی و ترفندهایی که می‌توانند به آرامی بین منابع کشاورزی و مبارزه با آنها در جنگ‌ها در TH16 جابه‌جا شوند، نگاه کنیم.

1. Root Rider + Electro Titan

در اینجا شما با استفاده از ترکیبی از Electro Titans و Root Riders از یک استراتژی حمله قوی تاون هال 16 استفاده می کنید. این راه‌اندازی برای نفوذ مؤثر دیوار و قدرت زیاد در برابر دفاع‌های سطح بالا طراحی شده است. که موفقیت در هر دو حالت کشاورزی و جنگ را تضمین می‌کند.

2. Electro Dragon Charge

این استراتژی حمله تاون هال 16 دارای Electro Dragons با تمرکز بر ضربات ملکه با تیر غول پیکر و توانایی های قهرمان عروسک شفا دهنده است. یک توالی طلسم به موقع، از جمله زلزله و خشم، برای حمایت از اژدهای الکتریکی در حالی که پایگاه را ویران می کنند، اجرا کنید.

3. GoWiPe

در مورد این ذکر کنجکاو هستید؟ خوب، آن را امتحان کنید. استراتژی GoWiPe یا ( Golem، Wizard، P.E.K.K.A ) در تاون هال 16 با ارتقاء به همه نیروهای درگیر تجدید حیاتی را تجربه کرده است. ایده اصلی شامل استقرار Golems، P.E.K.K.As، و Wizards به صورت استراتژیک برای ایجاد یک قیف، و به دنبال آن فشار اصلی با قهرمانان و نیروهای پشتیبانی است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین لود اوت ACE32 برای پابجی موبایل : تنظیم کامل اتچمنت ها

نوشته بعدی

آپدیت پابجی موبایل 3.0 فاش شد : نقشه جدید، سلاح ها و حالت های بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه