کلن گیم سپتامبر 2023 کلش اف کلنز : جزئیات، پاداش ها و موارد دیگر

کلن گیم سپتامبر 2023

September 2023 Clan Games کلش آف کلنز : جزئیات، جوایز و …

اجازه دهید نگاهی دقیق‌تر به آنچه بازیکنان کلش آف کلنز در کلن گیم سپتامبر 2023 دریافت خواهند کرد، بیندازیم.

Clan Games بدون شک یکی از محبوب ترین رویدادهای ماهانه در بین بازیکنان کلش اف کلنز است.
در این بازی‌ها، بازیکنان اهداف درون بازی و چالش‌هایی دارند که برای اعضای قبیله طراحی شده است. با پیشرفت در سیستم Tier و باز کردن قفل هر سطح، جوایز در دسترس می‌شوند. هر ماه، کنجکاوی وجود دارد که ببیند چه پاداشی دارد.

جمینجا دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ساماندهی، بهترین مرجع خرید جم کلش اف کلنز ارزان است.

کلن گیم سپتامبر 2023

جزئیات

کلن گیم سپتامبر 2023 کلش اف کلنز در تاریخ 22 سپتامبر 2023 آغاز شد. و در 28 سپتامبر 2023 (پنج شنبه، ۶ مهر) به پایان می‌رسد. با این حال، برخلاف بازی‌های Clan Games آگوست، که در آن ما 75000 امتیاز در بازی‌های Clan داشتیم، این امتیاز به 50000- بر می‌گردد. سیستم نقطه طبق معمول، یک بازیکن می‌تواند در مجموع 4000 امتیاز جمع کند. و برای باز کردن پاداش‌های پاداش به 4000 امتیاز نیاز است.

مقالات مرتبط »    آپدیت تعادل کلش اف کلنز در سپتامبر 2023 با تغییرات گسترده همراه است

جوایز

الگوی سنتی شش طبقه با باز کردن قفل نهایی در 50000 نقطه دنبال می شود. ریاضی برای رسیدن به ردیف نهایی یکسان است. بنابراین، اگر قبیله شما از کمتر از 13 عضو فعال تشکیل شده باشد که هر کدام 4000 امتیاز دارند، دستیابی به جوایز در ردیف آخر ممکن است چالشی باشد.

در کلن گیمز، تمامی اعضایی که حداقل یک چالش را با موفقیت به پایان برسانند، این شانس را خواهند داشت که از هر ردیف پاداشی که توسط کلن به دست می‌آید، پاداش دریافت کنند. توزیع پاداش به گونه ای عالی طراحی شده است که مشوق های مختلف و جوایز غارت ارائه می کند. که به طور ویژه برای بازیکنانی که مرتباً در حملات شرکت نمی کنند مفید است.

بازیکنان می توانند در مجموع 160 جواهر با تعداد زیادی معجون فردی جمع آوری کنند. از جمله 2 برابر معجون تحقیقاتی و قهرمانی در کنار اکسیر و طلا. در صورتی که جوایز مناسب را از ردیف ها انتخاب کنند. بنابراین به طور کلی توزیع عالی جوایز است.

سخن پایانی

اگرچه احتمال کمی وجود داشت که این بار ما یک سیستم هفت لایه را دریافت کنیم، خوب بود که مجبور به پشت سر گذاشتن چنین جوایزی باشیم. با این وجود، ما مجموعه‌ای رضایت‌بخش از پاداش‌ها را داریم که ردیف چهارم و پنجم بهترین پیشنهادها را به ترتیب با Research Potion/Builder Elixir Rune/90% Elixir Boost و Elixir Rune/Hero Book دارند.

ما ترجیحات خاصی از هر سطح نداریم که جدا از Elixir Rune انتخاب کنیم، که ممکن است انتخاب آسانی برای بسیاری از بازیکنان در کنار Builder Elixir Rune باشد که به پر کردن منابع کمک می کند. خوب، با توجه به اینکه توزیع منبع در شکوه کامل است، در واقع می‌توان این را یک اکسیر-بونتی نامید. رده‌های میانی نیز انتخاب‌های عالی دارند. بنابراین تکمیل این برای همه قبیله‌ها عالی خواهد بود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

Warzone Caldera : تاریخ و زمان آفلاین شدن سرورها

نوشته بعدی

افشاگری ها از معرفی Diamond Pass در کلش اف کلنز حکایت دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه