نحوه رسیدن به لیگ افسانه ای کلش اف کلنز بدون هیچ حمله ای

لیگ افسانه ای کلش

یک بازیکن Clash of Clans بدون اتک به Legend League می رسد

رسیدن به لیگ افسانه ای در کلش اف کلنز یکی از دستاوردهای معتبر این بازی محسوب می شود. به‌عنوان رقابتی‌ترین لیگ بازی، بازیکنان معمولاً با پیروزی در نبردها در برابر سایر بازیکنان در رده‌ها پیش می‌روند. با این حال، این نقطه عطف خاص توسط یک بازیکن کلش اف کلنز به دست آمد که بدون حمله به لیگ لجند رسید! هرچقدر که به نظر می رسد شگفت انگیز است، او آن را از بین برده است.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

رسیدن به لیگ افسانه ای کلش اف کلنز بدون حمله پنج سال طول کشید

این بازیکن با نامگذاری خود به عنوان r/Project_NoAttack، این را به عنوان یک پروژه کوتاه در نظر گرفت. تا بدون حمله به لیگ افسانه ای کلش اف کلنز وارد شود. در این حساب تاون هال 15، او حتی یک حمله، جنگ یا غارت، انجام نداده است. به غیر از چند نیرو، بقیه آنها به سختی تراز می شوند.

مقالات مرتبط »     آموزش کامل نحوه دریافت جم رایگان در کلش اف کلنز (2023)

این دستاورد قابل توجه پس از یک سفر طولانی پنج ساله به دست می آید. که در آن بازیکن خود را وقف یک سبک بازی منحصر به فرد و چالش برانگیز کرد. در طول این بازه زمانی، او با موفقیت از نزدیک به 2500 حمله دفاع کرد. او مرتباً به‌روزرسانی‌های سفر خود را در subreddit با هر پست به اشتراک می‌گذاشت. که پیشرفت ثابت خود را با نزدیک شدن به نقطه عطف مهم رسیدن به لیگ افسانه ای کلش اف کلنز نشان می‌داد.

بازیکنان واکنش مثبتی به این شاهکار نشان دادند، در حالی که برخی از سوالات را نیز کنار گذاشتند. به نوبه خود، بازیکن تاکتیک هایی را در مورد تعداد بردهای دفاعی بالای خود به اشتراک گذاشت. و همچنین تأیید کرد که جدا از تزئینات و خرید گلد پس، حساب کاربری او برای بازی کاملاً رایگان است. او برای ارتقای دفاع از کلکسیونرها/مین ها و همچنین از مدال های Raid و پاداش های CWL کمک گرفت.

دستیابی به لیگ افسانه ای در کلش اف کلنز بدون درگیر شدن در هیچ حمله ای یک موفقیت استثنایی است. آن هم بدون حتی یک حمله تحت نام او. با الهام از بازیکن، ممکن است بازیکنان بیشتری را ببینیم که این کار را انجام می دهند، اما قطعاً این کار وجود دارد.

 

4/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

نحوه دریافت Bliss Popper AN94 در فری فایر مکس به صورت رایگان

نوشته بعدی

بتل پس سیزن 7 کالاف دیوتی موبایل 2023 : اپراتورهای جدید، پوسته‌ها و ایموت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه