کلن گیم اکتبر 2023 کلش اف کلنز : جزئیات، پاداش ها و موارد دیگر

کلن گیم اکتبر 2023

Clan Games اکتبر 2023 کلش اف کلنز : جزئیات، جوایز و …

اجازه دهید نگاهی دقیق‌تر بیندازیم به آنچه بازیکنان کلش آف کلنز در کلن گیم اکتبر 2023 دریافت خواهند کرد.

Clan Games بدون شک یکی از محبوب ترین رویدادهای ماهانه در بین بازیکنان کلش اف کلنز است. در این بازی‌ها، بازیکنان اهداف درون بازی و چالش‌هایی دارند که برای اعضای قبیله طراحی شده است. با پیشرفت در سیستم Tier و باز کردن قفل هر سطح، جوایز در دسترس می‌شوند. هر ماه، کنجکاوی وجود دارد که ببیند چه پاداشی دارد.

مقالات مرتبط »     چالش سلطنت از گور برخاسته کلش اف کلنز

کلن گیم اکتبر 2023 کلش اف کلنز

جزئیات

کلن گیم اکتبر 2023 در 22 اکتبر 2023 آغاز شد. و در 28 اکتبر 2023 (شنبه، ۶ آبان) به پایان می رسد. ما یک بار دیگر سیستم 50000 امتیازی را داریم که معمولاً به نمایش گذاشته شده است. طبق معمول، یک بازیکن می‌تواند در مجموع 4000 امتیاز جمع کند. و برای باز کردن پاداش‌های پاداش به 4000 امتیاز نیاز است.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

جوایز

الگوی سنتی شش طبقه با باز کردن قفل نهایی در 50000 نقطه دنبال می شود. ریاضی برای رسیدن به ردیف نهایی یکسان است. بنابراین، اگر قبیله شما از کمتر از 13 عضو فعال تشکیل شده باشد که هر کدام 4000 امتیاز دارند، دستیابی به جوایز در ردیف آخر ممکن است چالشی باشد.

در کلن گیمز، تمامی اعضایی که حداقل یک چالش را با موفقیت به پایان برسانند، این شانس را خواهند داشت که از هر ردیف پاداشی که توسط کلن به دست می‌آید، پاداش دریافت کنند. توزیع پاداش به گونه ای عالی طراحی شده است که مشوق های مختلف و جوایز غارت ارائه می کند که به ویژه برای بازیکنانی که مرتباً در حملات شرکت نمی کنند مفید است.

بازیکنان می توانند در مجموع 160 جواهر با تعداد زیادی معجون فردی از جمله 2 برابر معجون سازنده در کنار اکسیر و طلا جمع آوری کنند، در صورتی که جوایز مناسب را از ردیف ها انتخاب کنند، بنابراین به طور کلی توزیع عالی جوایز است.

سخن پایانی

جوایز کلن گیم اکتبر 2023 مطمئناً با اضافه شدن اخیر Book of Building که مدت‌ها پیش‌بینی شده بود، بهبود یافته است. علاوه بر این، شما این شانس را دارید که آیتم های ارزشمند مختلفی را در رده نهایی به دست آورید. مانند 20 جواهر، یک معجون ساعت، 40 جواهر یا یک معجون تحقیقاتی، یک بیل، 2 معجون سازنده، یک کتاب ساختمان و حتی 100 جواهر.

ما ترجیحات خاصی از هر ردیف نداریم که جدا از روون طلایی یا کتاب ساختمان انتخاب کنیم. یک انتخاب آسان برای بسیاری از بازیکنان، Builder Gold Rune است که به پر کردن منابع کمک می کند. خوب، با توجه به اینکه توزیع منبع در شکوه کامل است، در واقع می‌توان این را انعام الکسیر نامید. رده‌های میانی نیز انتخاب‌های عالی دارند. بنابراین تکمیل این برای همه قبیله‌ها عالی خواهد بود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

افشاگری های کالاف دیوتی موبایل نقشه جزیره ممنوس را پیشنهاد می کند

نوشته بعدی

جوایز رویداد The Haunting 2023 وارزون و مدرن وارفار 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه