کلن گیم نوامبر 2023 کلش اف کلنز : جزئیات، پاداش ها و موارد دیگر

کلن گیم نوامبر 2023

Clan Games نوامبر 2023  در Clash of Clans : جزئیات، جوایز و …

اجازه دهید نگاهی دقیق‌تر به آنچه که بازیکنان کلش آف کلنز در کلن گیم نوامبر 2023 دریافت خواهند کرد، بیندازیم.

سایت جمینجا با هدف خرید جم کلش اف کلنز ارزان ، مستقیم و فوری و سایر آفر های این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است.

کلن گیمز بدون شک یکی از پرطرفدارترین رویدادهای ماهانه در بین بازیکنان کلش آف کلنز در کنار رفرش هفتگی رویدادها است. در این بازی‌ها، بازیکنان اهداف درون بازی و چالش‌هایی دارند که برای اعضای قبیله طراحی شده است. با پیشرفت در سیستم Tier و باز کردن قفل هر سطح، جوایز در دسترس می‌شوند. هر ماه، کنجکاوی وجود دارد که ببیند چه پاداشی دارد.

مقالات مرتبط »    آپدیت جدید کلش اف کلنز به گفته مدیر اجرایی بازی، برنامه ای بلندپروازانه دارد

بررسی اجمالی کلن گیم نوامبر 2023 کلش اف کلنز

جزئیات

کلن گیم نوامبر 2023 کلش اف کلنز در 22 نوامبر 2023 آغاز شد. و در 28 نوامبر 2023 (سه شنبه، ۷ آذر) به پایان می رسد. ما یک بار دیگر سیستم 50000 امتیازی را داریم که معمولاً به نمایش گذاشته شده است. طبق معمول، یک بازیکن می‌تواند در مجموع 4000 امتیاز جمع کند و برای باز کردن پاداش‌های پاداش به 4000 امتیاز نیاز است.

جوایز

الگوی سنتی شش طبقه با باز کردن قفل نهایی در 50000 نقطه دنبال می شود. ریاضی برای رسیدن به ردیف نهایی یکسان است. بنابراین، اگر قبیله شما از کمتر از 13 عضو فعال تشکیل شده باشد که هر کدام 4000 امتیاز دارند، دستیابی به جوایز در ردیف آخر ممکن است چالشی باشد.

در کلن گیم نوامبر 2023 ، تمامی اعضایی که حداقل یک چالش را با موفقیت به پایان برسانند، این شانس را خواهند داشت که از هر ردیف پاداشی که توسط کلن به دست می‌آید، پاداش دریافت کنند. توزیع پاداش به گونه ای عالی طراحی شده است. که مشوق های مختلف و جوایز غارت ارائه می کند که به ویژه برای بازیکنانی که مرتباً در حملات شرکت نمی کنند مفید است.

بازیکنان می توانند در مجموع 140 جواهر با تعداد زیادی معجون جداگانه جمع کنند که 20 مورد از دفعه قبل کم است. از جمله 2 برابر قدرت و معجون تحقیقاتی در کنار افزایش اکسیر و طلا در صورت انتخاب جوایز مناسب از سطوح. بنابراین به طور کلی توزیع جوایز عالی است.

سخن پایانی

پاداش‌های کلن گیم نوامبر 2023 مطمئناً بهبود یافته‌اند. و ما این بار Elixir Rune را که مدت‌ها پیش‌بینی شده بود، دریافت خواهیم کرد. علاوه بر این، شما این شانس را دارید که آیتم های ارزشمند مختلفی مانند یک معجون قهرمان، 40 جواهر یا یک معجون قدرتمند، یک بیل، یک کتاب مبارزه و حتی 100 جواهر در ردیف نهایی به دست آورید.

ما ترجیحات خاصی از هر ردیف نداریم که جدا از Elixir Rune یا Book of Fighting انتخاب کنیم. خوب، با توجه به اینکه توزیع منبع در شکوه کامل است، در واقع می‌توان این را انعام الکسیر نامید. رده‌های میانی نیز انتخاب‌های عالی دارند. بنابراین تکمیل این برای همه قبیله‌ها عالی خواهد بود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

دک Archetypes کلش رویال : معرفی، انواع، استراتژی ها و موارد دیگر

نوشته بعدی

بهترین دک شوالیه طلایی برای استفاده در بازی کلش رویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه