آپدیت جدید تاون هال هر 12 ماه یکبار در کلش اف کلنز انجام می شود

آپدیت جدید تاون هال

Clash of Clans رسماً برنامه به‌ روز رسانی جدید Town Hall را هر 12 ماه یکبار تأیید کرد

تیم توسعه کلش آف کلنز رسماً تأیید کرده است که برنامه آپدیت جدید تاون هال اکنون هر 12 ماه یکبار انجام می شود. در جلسه پرسش و پاسخی که اخیراً برگزار شد، تیم رسمی به شکات جالبی در مورد قهرمان پنجم، رتبه اعضای کلن، اعضای بیشتر در کلنز و موارد دیگر اشاره کرد که در این مقاله به آنها خواهم پرداخت.

مقالات مرتبط »    تاون هال 17 کلش اف کلنز : تاریخ انتشار، قهرمانان، ساختمان ها و ویژگی های جدید

هدف این تغییر کاهش زمان انتظار آپدیت جدید تاون هال برای بازیکنان کلش آف کلنز است

با خرید جم کلش اف کلنز می توانید از پیشنهادات ویژه فروشگاه بازی که دارای محدودیت زمانی خرید هستند بهره مند شوید.

در پاسخ به اینکه آیا برنامه آپدیت جدید تاون هال اکنون به جای تقریباً 18 ماه، 12 ماه است، تیم تأیید می کند که فاز 12 ماهه اکنون هنجار جدید خواهد بود. در حالی که همچنین ذکر می کند که هیچ دلیل محکمی برای چرخه 18 ماهه به عنوان برنامه وجود ندارد. بنابراین، به جای منتظر ماندن طولانی مدت برای به‌روزرسانی‌های تاون هال، این به‌روزرسانی‌ها بیشتر اتفاق می‌افتد، تقریباً سالی یک‌بار.

با حمایت از این تغییر، این تیم اضافه می‌کند که با این کار، بازیکنان برای ارتقای تاون هال‌های خود نیازی به انتظار طولانی مدت نخواهند داشت. تیم کلش آف کلنز می‌خواهد بازی را برای همه کسانی که تجهیزات قهرمان را به سطوح پایین‌تر تاون هال اضافه کرده‌اند، بهتر کند. و بازیکنان را تشویق کند که پایگاه‌های خود را بهبود بخشند. تیم افراد بیشتری دارد که روی بازی کار می کنند، بنابراین می توانند بیشتر اوقات ایده های جدیدی ارائه دهند. با این کار، آنها امیدوارند که بازی را برای همه سرگرم کننده تر و قابل پیش بینی تر کند.

خوب، این توضیح می دهد که چرا تاون هال 16 یک سال بعد از تاون هال 15 وارد شد. در حالی که بسیاری از بازیکنان هنوز در حال ارتقاء آخرین سطح TH در آن زمان بودند. TH15 با به‌روزرسانی اکتبر 2022 وارد شد. در حالی که به‌روزرسانی محبوب دسامبر 2023، TH16 جدید را در اختیار ما قرار داد. و در عین حال ویژگی فوق‌العاده Hero Equipment را نیز معرفی کرد. بنابراین، با تغییر جدید، می‌توان انتظار داشت تاون هال 17 به زودی منتشر شود. اگرچه برخی شایعات از وجود آن در پایگاه داده وجود دارد.

در حالی که 100 قبیله بازیکن در معرض دید نیستند، اضافه کردن یک قهرمان کلش اف کلنز جدید با نگرانی های تعادل همراه است.

تیم کلش آف کلنز در به‌روزرسانی اخیر به چندین سؤال از بازیکن پرداخت. در حال حاضر، تغییر نام قبیله برنامه ریزی نشده است. زیرا اولویت با تغییرات استخدام است. برنامه‌هایی برای افزودن دستاوردهای بیشتر در حال انجام است، در انتظار بهبود رابط کاربری و پاداش‌ها. Clan Alliance هنوز به طور کامل مورد بررسی قرار نگرفته است، با تمرکز بر تقویت تجربه Clan.

این تیم تأیید می کند که مسائل پیچیدگی رتبه اعضای قبیله را به چهار نفر محدود کرده است. هیچ برنامه ای برای کلنز 100 نفره وجود ندارد. در عوض، تلاش‌ها برای بهینه‌سازی تجربه برای قبیله‌های 50 نفره انجام می‌شود. در حالی که قهرمانان بیشتری در افق هستند، تیم به دلیل نگرانی های مربوط به تعادل، در مورد اجازه دادن به بیش از چهار حمله در هر حمله محتاط است. و آنها در مراحل اولیه توسعه سیستمی برای مدیریت چندین قهرمان هستند.

به طور کلی، پرسش و پاسخ به سؤالات زیادی که ما طرفداران از جمله من داشتیم پاسخ داد. من می گویم که تیم دیدگاه روشنی در مورد چگونگی پیشبرد بازی دارد و با توجه به اینکه برنامه به روز رسانی کلش آف کلنز برای آپدیت جدید تاون هال سالانه است، ما می‌توانیم در هر به‌روزرسانی شاهد اقدامات زیادی باشیم، بنابراین زمان آن رسیده است که سرعت را با ارتقاء افزایش دهیم!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

تاون هال 17 کلش اف کلنز : تاریخ انتشار، قهرمانان، ساختمان ها و ویژگی های جدید

نوشته بعدی

کالاف دیوتی موبایل روی pc : نحوه اجرا از طریق گیم لوپ 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه